Serwis AGD Koszalin

Skorzystaj z oferty jednej z polecanych firm od naprawy AGD w Koszalinie

Mazur-Serwis Marek Mazur
4.6
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W 100% polecam ten serwis sprzętu kuchennego. Panowie doskonale poradzili sobie z napotkanym problemem, do tego byli bardzo kulturalni i sympatyczni. Praca aż paliła im się w rękach, a za jej wykonanie nie wzięli dużych pieniędzy. Zero naciągania, tylko uczciwość. Polecam gorąco."

PHU Izabela Mongiało

Serwis AGD Koszalin
Konieczna będzie naprawa lub serwis płyty indukcyjnej? Twoja kuchenka elektryczna odmówiła posłuszeństwa? Jak najszybciej zgłoś się do specjalistów z zakładu Mongiało i przekaż wszystkie zadania, które wymagają natychmiastowej interwencji. Nasze wysokie
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje naprawa AGD firmy AEG?

Złota, Koszalin
Zakupiłam ostatnio używany sprzęt. Dokładnie to robota sprzątającego. Ma on dwa lata i dziś po zakończeniu jego pracy zauważyłam, że te szczoteczki poodpadły i nie idzie ich zaczepić ponownie. Dodatkowo pojemnik na odpady się zaciął i nie mogę go opróżnić.

Potrzebuje serwisu pogwarancyjnego Bosch

Koszalin, Łużycka
W mojej zmywarce nie działa programator. Żaden program nie chce się uruchomić. Urządzenie jest marki Whirlpool i mam już ją od 4 lat. Zależy mi na szybkim wykonaniu naprawy. Proszę o informację zwrotną, kiedy mają państwo wolne terminy i ile kosztuje taka usługa? Jestem dostępna codziennie po godz. 16.

Potrzebuje serwisu sprzętu domowego Siemens

Koszalin, Zacisze
Witam serdecznie. Od kilku dni w moim urządzeniu zbiera się woda. Na początku starałam się jakoś sama to ogarnąć poprzez podkłądanie szmatki, ale problem z dnia na dzień się pogłębia zamiast ustępować. Proszę o diagnozę oraz ewentualną naprawę wadliwego sprzętu.

Jaka cena naprawy AGD marki Candy?

Koszalin, Pionierów
Używałam zawsze kapsułki do prania ale ostatnio zabrakło ich w naszym pobliskim sklepie więc postanowiłam użyć proszku. Pewnie dlatego nie zauważyłam usterki. Mianowicie Pralka nie pobiera proszku z żadnego z dwóch przegrodek. Możliwe, że jakiś kamien się osadził. Jaki byłby czas naprawy bądź diagnozy usterki?

Ile kosztuje serwis sprzętu AGD marki Indesit?

Koszalin, Maltańska
Witam, mam taki problem z funkcją grzania w mojej indukcji, mianowicie urządzenie nie grzeje równo. Czy to kwestia tego modelu, czy może można to w jakiś sposób naprawić? Proszę o odpowiedź.

Jaki koszt naprawy AGD marki Candy?

Wąwozowa, Koszalin
Nie działa mi okap. Jest to używany sprzęt, który dostała od mamy. Tego samego, dnia co go zabierałam, sprawdzałam czy działa u mamy. U mnie po jego podlączeniu niestety nie chce się uruchomić. Nie wiem co może być tego problemem. Czy możecie mi pomóc i go naprawić? Szkoda go wyrzucać bo nie jest to stary sprzęt. Ma zaledwie trzy lata i był mało używany.

Dzielnice Koszalina, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Akademickie
 2. 4 Marca
 3. Kędzierzyn
 4. Kretomino
 5. Przylesie
 6. Rokosowo
 7. Chełmoniewo
 8. Lubiatowo
 9. Unii Europejskiej
 10. Zagórzyno
 11. Lechitów
 12. Wenedów
 13. Na Skarpie
 14. Bukowe
 15. Dzierżęcino
 16. Reduszka

Awaria sprzętu AGD to poważna sprawa, którą trzeba jak najszybciej rozwiązać. Na stronie Naprawek.pl swoje kompleksowe usługi oferują wyłącznie rzetelne firmywysokimi ocenami. To solidni, profesjonalni i uczciwi wykonawcy o nienagannej kulturze pracy, którzy do każdego zadania podchodzą indywidualnie i bardzo odpowiedzialnie, ponadto posiadają odpowiednie uprawnienia i certyfikaty. Swoją pracę wykonują na terenie Koszalina.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502