Naprawa Pralek Koszalin

Mazur-Serwis Marek Mazur
4.6
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Od 2000 roku świadczymy usługi z zakresu napraw AGD. Oferujemy profesjonalny serwis w przypadku awarii pralek. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować swoim klientom, rzetelne podejście do każdej naprawy AGD, na terenie Koszalina i okolic.  ...
Wybrane zlecenia

Pralko suszarka LG

Widokowa, Koszalin
Potrzebuję skontaktować się z serwisem lub nawet technikiem, który zna się na tych urządzeniach. Wysiadł mi programator, poczytałem tu i ówdzie i zamówiłem go po prostu z jakiejś taniej strony z elektroniką. Niestety sam nie będę w stanie go wymienić, dlatego potrzebuje pomocy.

Serwis pralki Gorenje

Koszalin, Lutyków
Szukam sprawdzonej firmy i trafiłam na waszą stronę. Miałem taką nieprzyjemną sytuację kilka dni temu, że zablokowali mi licznik od prądu na plombe przez nieoplacone rachunki, akurat w tym czasie robiłem pranie. Nie dość że nie mogłem w ogóle tych drzwiczek przez 3 dni oblokować więc pranie wręcz zgniło w środku to teraz automat nie chce się nawet włączyć, żadna dioda się nie zapala.

Potrzebny przegląd pralki

Gołębia, Koszalin
Mam duży kłopot z funkcjonowaniem tego sprzętu. Byliśmy całą rodziną w borach tucholskich na wczasach a że jesteśmy bardzo aktywni to chodzenia po okolicy było co nie miara. Nie przeszkadzała nam żadna pogoda ani warunki, co powodowało że marsz po błocie czy w pełnym deszczu to była codzienność. Po powrocie przyszedł czas na dokładne pranie tego wszystkiego, ale automat odmawia posłuszeńśtwa i mamy teraz nie lada zagwostkę. Brzmi on jakby cały czas pobierał wodę a nie rozpoczynał właściwego prania.

Ile wyniesie naprawa automatu Candy?

Koszalin, Racławicka
Dzień dobry, interesuje mnie wycena serwisowania kilku takich samych egzemplarzy. W każdej jest ta sama usterka tzn. nie pobierają wody, pranie się włącza, wirowanie działa, tylko z tą jedną rzeczą jest problem. Polecicie kogoś?

Jaki jest czas na naprawę pralki Beko?

Na Skwierzynkę, Koszalin
Witam państwa serdecznie. Piszę z zapytaniem ponieważ akurat dziś, kiedy miałam w planach dzień prania mój automat odmówił posłuszeństwa. Po skończonym programie okazało się, że urządzenie się nie otwiera. Drzwiczki są zatrzaśnięte i nie idzie ich otworzyć nawet siłą. Czy zajmujecie się takimi usterkami? Może macie jakąś radę jak mogę samodzielnie poradzić sobie z problemem bo mam w środku pranie.

Ile kosztuje serwisowanie sprzętu Samsung?

Kamieniarska, Koszalin
Żona zaczęła ostatnio zwracać uwagę, że część ubrań czy to naszych czy syna, ale też pościel i inne materiały nie zawsze są doprane do końća. Przykładowo, synek oblał się sokiem pomarańczowym, jakiś czas temu też tak miał i wszystko się perfekcyjnie doprało, a ostatnim razem jedynie plama lekko wyblakła zamiast całkowicie zniknąć. Obawiam się że to coś z grzałką i jest po prostu zimna woda bo nie chce jej grzać

 

Panel sterujący w Twojej pralce wymaga naprawy? Potrzebujesz naprawić amortyzator w pralce? Nie marnuj swojego cennego czasu, tylko jak najszybciej zgłoś się do rzetelnego serwisu pralek. Postaw na partnera serwisu Naprawek, który nigdy Cię nie zawiedzie. Tu zawsze możesz liczyć na szybką i skuteczną naprawę pralek. Koszalin zaufał już partnerom serwisu Naprawek. Chcesz wymienić części do pralki Whirlpool lub innej znanej marki? Zgłoś się do jednych z najlepszych w okolicy fachowców z wiedzą i doświadczeniem. Zaufaj rzetelnemu serwisowi AGD z Koszalina i zadzwoń już dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502