Elektryk Koszalin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Elektryk w mieście Koszalin.
Wybrane zlecenia

Jaka cena usunięcia awarii elektrycznej?

2020-11-09 Miła, Koszalin
Dzień dobry, potrzebuję serwis który będzie mógl zająć się sprawdzeniem i wymianą przepalonych przewodów u mnie w piwnicy. Zrobiłem tam sobie mini warsztat ale chyba przesadziłem z ilością sprzętu bo wysiadło nagle i śmierdzi teraz strasznie. Wszystko jest na mój koszt więc najpierw sprawdzam koszta.

Potrzebuję elektryka 24h!

2020-11-04 Partyzantów, Koszalin
Mam od kilku lat zamontowaną w garażu stację ładującą do samochodów elektrycznych bo bardzo szybko się w taki zaopatrzyłem. Syn zaprosił ostatnio kolegę i się tam bawili, nie wiem jak i czemu to się stało ale jest w połowie przecięty ten przewód z wtyczką do auta. Proszę o pomoc

Ile wyniesie szybki serwis elektryczny?

2020-10-26 Koszalin
Dzień dobry. Poszukuję pomocy w związku z elektroniką w moim domu. Codziennie rano każde urządzenie które ma ręcznie nastawiany zegar się resetuje. Kiedy zostawiłem komputer włączony na noc to rano zasilacz był całkiem wyłączony. Podejrzewam że w trakcie nocy z jakiegoś powodu wyrzuca korki i wszystko się resetuje i uruchamia na nowo.

Pilnie potrzebne pogotowie elektryczne

2020-08-28 Głogowa, Koszalin
Witam serdecznie, zależy mi na specjalistach konkretnie od podłączenia płyty indukcyjnej. Stara dzisiaj wysiadła, po prawie 10 latach więc musiałam kupić nową. Od razu w sklepie był model, który mnie interesował. No i teraz trzeba ją zamontować, gotuję dla 8 osób więc dzisiaj obowiązkowo.

Elektryk 24h na już!

2020-08-21 Koszalin, Batalionów Chłopskich
Kupuję działkę na przedmieściach i jest tam już jakiś domek, nawet w dobrym stanie, jako taki rekreacyjny może będzie dobrze. Potrzebuję jednak kogoś kto sprawdzi czy instalacja odgromowa jest poprawnie wykonana i nie ma zadnego ryzyka. Sprawa jest o tyle pilna, że do jutra muszę to wiedzieć żeby podjąć decyzję o zakupie.

Pogotowie elektryczne na jutro!

2020-07-02 Koszalin, Pionierów
Witam, szukam technika z pobliża, w sprawie piekarnika. Macie kogoś od takich sprzętów? Żona się bardzo zdenerwowała na stary i kopnęła w niego, był już tak zdezelowany że poszła cała szyba od drzwiczek. No to cóż, kupiłem nowy bo jakżeby inaczej, ale teraz nie wiem jak go podłączyć. To zupełnie nieznany mi sposób, ale musi to dziś jeszcze działać bo małżonka ma do upieczenia pare rzeczy.

Dzielnice Koszalina, w których możesz zamówić elektryka

 1. Akademickie
 2. 4 Marca
 3. Kędzierzyn
 4. Kretomino
 5. Przylesie
 6. Rokosowo
 7. Chełmoniewo
 8. Lubiatowo
 9. Unii Europejskiej
 10. Zagórzyno
 11. Lechitów
 12. Wenedów
 13. Na Skarpie
 14. Bukowe
 15. Dzierżęcino
 16. Reduszka
732 080 502