Dezynsekcja Koszalin

W serwisie Naprawek.pl usługi dezynsekcyjne z najwyższej półki oferują doświadczeni i znający się na swojej pracy wykonawcy z Koszalina, którzy za sprawnie i dobrze wykonaną pracę proponują niezwykle atrakcyjne ceny. To godni polecenia i odpowiedzialni wykonawcy, którzy dołożą wszelkich starań, by w możliwie jak najkrótszym czasie pozbyć się insektów. Takie firmy zawsze warto mieć pod ręką.

Zakres usług
GRUPA STRYCHARZ Anna Łupandzin-Strycharz
4.9
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W domu od jakiegoś czasu pojawiało się coraz więcej szkodliwych dla mnie i rodziny owadów, dlatego postanowiłem zadzwonić do firmy zajmującej się dezynsekcją. Ci Panowie od razu wiedzieli, jak podejść do sprawy, by szybko i skutecznie rozwiązać problem. Polecam za terminowość, fachowość i cenę."
Universal Service Robert Goszczycki
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usuwanie gniazda os zleciłem temu specjaliście, ponieważ sam bałem się nawet podejść do rozwścieczonego roju, a co dopiero je usunąć. Ten pan w mieszkaniu zjawił się jeszcze tego samego dnia, po czym zaproponował bezpieczną i sprawdzoną metodę, która przyniosła oczekiwany efekt. Polecam serdecznie za profesjonalizm, a także za atrakcyjny cennik usług."
Wybrane zlecenia

Szerszenie usunięcie

Jaśminowa, Koszalin
Pilnie proszę o usunięcie szerszeni z działki rekreacyjnej. Przyjechałam po około miesiącu na działkę i w dachu zagnieździły się szerszenie. Proszę o pilną i skuteczną pomoc w ich likwidacji.

Ochrona przed szerszeniami w samochodzie

Kupiecka, Koszalin
Poszukuję skutecznego sposobu na zagnieżdżanie się szerszeni w samochodzie. W mojej okolicy jest ich bardzo dużo i już kilka razy musiałem je liwidować z samochodu. Czy macie jakiś sprzęt albo środki odstraszające jakie można zostawić w aucie?

W okolicy zwalczanie szerszeni z samochodu

Głogowa, Koszalin
Dziś rano zauważyłam w moim aucie szerszenie. Zbliżając się do maski usłyszałam bzyczenie dość głośne. Boję się sama podnieść maskę samochodu by nie zostac pokąszona. Czy najdujecie się w pobliżu i mogłabym dziś smochodem podjechać byście je usuneli w bezpieczny sposób?

Pilne działanie owadobujcze na osy w piwnicy

Szpitalna, Koszalin
Zostawiliśmy na kilka dni otwarte ono w piwnicy bo była odświeżana i musiała wyschnąć farba. Dziś zeszliśmy do piwnicy i naszym oczom ukazał się widok małego gniazda os. Wcześniej ich nie było. Pilnie prosimy o pomoc w ich usunięciu bo jest to nocleg dla psa, który pilnuje posesji i nie chcemy by coś mu się stało.

Ile wyniesie odpluskwianie i pozbycie się z ogrodu?

Koszalin
Posiadam pluskwy w ogrodzie. Chciałabym się ich skutecznie pozbyć by nie powracał problem. Szukam profesjonalistów. Na jednej firmie już się przejechałam. Czy realizujecie odpluskwianie i zabezpieczenia ogrodu? Jaka była by wstępna wycena takiej usługi?

Ile wyniesie likwidacja komara w domu

Panoramiczna, Koszalin
Mam pelno komarów wookół domu. Interesuje mnie skuteczna ich likwidacja oraz zabezpieczenie przed dostaniem się do domu i pokąsaniem domowników. Zajmujecie się takimi sprawami? Zakładacie moskitiery w okna? Jaka będzie cena
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502