Dezynfekcja

Mamy 96 fachowców od dezynfekcji w całym kraju
Znajdź rekomendowane zakłady dezynfekcji w pobliżu Ciebie
Pobierz moją lokalizację automatycznie

Dezynfekcja, czyli odkażanie, obejmuje m.in. odkażanie obiektów mieszkalnych i firmowych, a także miejsc użyteczności publicznej. Na stronie Naprawek.pl znaleźć można profesjonalne firmy DDD zajmujące się szeroko rozumianą dezynfekcją. Prezentowani specjaliści z bogatą wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, ponadto stosują profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne metody i sprawdzone środki o wysokiej skuteczności i długotrwałym działaniu. Dołożą oni wszelkich starań, by jak najlepiej wykonać odkażanie, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo otoczenia.

Zakres dezynfekcji

  • Ozonowanie mieszkań, samochodów i powierzchni firmowych
  • Dezynfekcja łóżek i materacy
  • Zwalczanie drobnoustrojów chorobotwórczych
  • Zamgławianie obiektów handlowych i gastronomicznych
  • Odgrzybianie ścian, osuszanie budynków, sprzątanie po zalaniu
  • Utylizacja odpadów, martwych zwierząt oraz opon
  • Sprzątanie po zmarłych

Przydatne informacje

Jakie metody stosują firmy dezynfekcyjne?

Metody dezynfekcyjne są różne w zależności od tego, jaka powierzchnia wymaga zdezynfekowania. Jedną z najpopularniejszych metod dezynfekcji jest ozonowanie pomieszczeń. Ozon wykazuje silne działanie niszczące na bakterie, wirusy i inne drobnoustroje.

W jakich sytuacjach warto wykonać dezynfekcję?

Dezynfekcję warto przeprowadzić w miejscach, gdzie panuje duży przepływ ludzi. Zabieg ten ma na celu niszczenie drobnoustrojów chorobotwórczych i ich przetrwalników, w tym wirusów, bakterii i innych patogenów.

Czy procedura dezynfekcji jest bezpieczna?

Stosowanie zabiegów dezynfekcyjnych jest nieszkodliwe dla zdrowia ludzi i zwierząt. Gwarancja czystego powietrza dzięki dezynfekcji będzie szczególnie ważna dla alergików i osób często łapiących infekcje.

Ile kosztuje dezynfekcja?

Koszt usługi dezynfekcji jest uzależniony od miejsca jego wykonania. W zależności od powierzchni dezynfekowanego pomieszczenia stawki wahają się w granicach kilkuset złotych, jednak o pełny cennik warto zapytać specjalistę jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia.

W jaki sposób przygotować się do dezynfekcji?

Sposób przygotowania mieszkania do dezynfekcji zależy tak naprawdę od użytej metody. Większość środków, jakie stosują fachowcy, wymaga przede wszystkim zabezpieczenia żywności i tych przedmiotów, które mają bezpośredni kontakt z naszym ciałem oraz z jamą ustną.

Zakłady dezynfekcji

Najpopularniejsze miasta
Popularne usługi
Znajdź serwis w swoim mieście
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502