Naprawa Zmywarek Koszalin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Koszalin.
Wybrane zlecenia

Szukam serwisu zmywarek Amica

Koszalin, Bolesława Chrobrego
Chciałbym się zapytać i uzyskać więcej informacji na temat naprawy urządzenia do mycia naczyń. Sprzęt jest do zabudowy, nie taki stary, ale od wczoraj nie chce się włączyć. Zresetowałem zmywarkę, sprawdzałem podłaczenie do prądu, wszystko niby okej. Inne urządzenia w tym gniazdku działają normalnie.

Potrzebny serwis zmywarki Beko

Szyprów, Koszalin
Biały osad na naczyniach - czy na pozbycie się go jest jakieś skuteczne rozwiązanie? Od razu zaznaczę, że żadne środki chemiczne niby do tego przeznaczone nie pomagają. Co robić? Fatalnie wygląda to na szklankach...

Fachowiec od zmywarek do zabudowy poszukiwany

Koszalin, Gołębia
Poszukuję sprawdzonego, doświadczonego pana od AGD, który mógłby do mnie podjechać na przykład jutro po południu i rzucić okiem na urządzenie do mycia naczyń. Usterka jest taka, że sprzęt ciągle pobiera wodę, gdy kończy się program, w środku jest pełno wody i naczynia są mokre, przez co niedokładnie umyte.

Zepsuta zmywarka do naczyń Whirlpool

Koszalin, Indycza
Sprzęt wolnostojący, zakupiony ponad 4 lata temu, nie jest już na gwarancji, model WFO 3T141 PX. Kilka dni temu zauważyłem, że nie odprowadza wody i tak dzieje się już za każdym myciem.

Niedziałający sprzęt marki Indesit

Koszalin, Olchowa
Czy państwa serwisant wie, co zrobić w przypadku zmywarki do naczyń, jeśli nie działa programator? Niby pokrętło się kręci, ale urządzenie ani nie pobiera wody, ani nie płucze. Koniecznie trzeba to naprawić jak najszybciej.

Chcę umówić się na przegląd sprzętu Siemens

Łubinów, Koszalin
Kompletnie bezużyteczna maszyna... Jednego dnia nie chce się włączyć, drugiego w ogóle nie pobiera wody, trzeciego nie reaguje na pokrętło. Chcę dać jej ostatnią szansę, chociaż jeśli okaże się, że cena za ten serwis będzie zbyt wysoka, to wyrzucę ją na złom i tyle.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502