Naprawa Lodówek Koszalin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Koszalin.
Wybrane zlecenia

Szukam w pobliżu serwis lodówki side-by-side

Koszalin, Sezamkowa
Mam urządzenie, chłodziarko-zamrażarkę dwudrzwiową, kilkuletnią. Niestety w sprzecie nie działa fukncja mrożenia. Z zamrażarnika wypłyneła woda. Musze szybko pozbyć się usterki. W jakim czasie może pojawić się fachowiec? Ile może mniej więcej kosztować naprawa?

Potrzebna naprawa lodówki wolnostojącej Beko

Koszalin, Zorzy
Kontaktuję się w sprawie uszkodzonego urządzenia chłodniczego w moim domu. Zauważyłem, że sprzet wcale nie chłodzi. Żywnośc, którą trzymałem w środku jest popsuta. Późno się zorientowałem ale może jest jeszcze szansa na naprawę. Proszę o pilną pomoc w tej sprawie.

Ile kosztuje serwis lodówek samsung?

Strumykowa, Koszalin
Witam państwa serdecznie. Kontaktuję się ponieważ chciałbym zorientować się w cenie naprawy chłodziarko-zamrażarki. Czy zajmujecie sie naprawa sprzetu tej marki? Problem jest z drzwiczkami, które nie domykają się. Trzeba będzie wymienić też uszczelki. Ile wyniesie mnie przyjazd fachowca i naprawa tych rzeczy? Proszę o pilną pomoc ponieważ nie mogę korzystać z urządzenia.

Niesprawna lodówka wolnostojąca

Pancerniaków, Koszalin
Witam, właśnie się przeprowadziłam do nowego mieszkania i chciałam podłączyć urzadzenie chłodzące w nowej kuchni. Po podłąceniu do gniazda okazuje się, że sprzet się nie włącza. Szukam kontaktu do dobrego serwisu domowych urządzeń AGD.

Potrzebny serwis lodówki Liebherr

Sikorek, Koszalin
Witam serdecznie. Mam stare urządzenie chłodzące . Zauważyłem, że od pewnego czasu nie działa funkcja No-Frost. Czy zajmujecie się sprzetem tej marki? Ile wyniesie naprawa? Bardzo proszę o pilną odpowiedź. Czy naprawa może odbyć się jeszcze w tym tygodniu?

Potrzebny fachowiec do serwisu lodówki

Zachodnia, Koszalin
Dobry wieczór. Mam taki dziwny problem z chłodziarko-zamrażarką. Sprzęt ma już kilka lat. Od jakiegoś czasu nie działa część chłodząca. Sprzet mrozi, ale nie chłodzi. Działa tylko zamrażarka. Czy zajmujecie się takimi urządzeniami? Jak szybko może przyjechać technik?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502