Naprawa Kuchenek Koszalin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Koszalin.
Wybrane zlecenia

Popsuta maszynka elektryczna Gorenje, pilne!

Akacjowa, Koszalin
Dzień dobry, kontaktuję się ponieważ mam do wymiany drzwiczki w mojej kilkuletniej kuchence. Nie chcą się domykać do końca no i szyba jest już w takim stanie że szkoda patrzeć. Oprócz tego nie działa jedna z grzałek w piekarniku i dobrze by było ją wymienić. Czy zajmują się państwo takimi rzeczami?

Jaki jest czas naprawy kuchenki elektrycznej Amica?

Zachodnia, Koszalin
Witam, na początku tygodnia wyjeżdzam w delegację i przez około tydzień mnie nie będzie, w tym czasie znajoma będzie sie opiekowała synem ale zepsuła mi się płyta i w ogóle nie chce się włączyć. Chciałbym to naprawić przed weekendem, żeby można normalnie gotować obiady

Potrzebuję naprawy kuchenki elektryczno-gazowej marki Gorenje

Harcerska, Koszalin
Kiedy najwcześniej mogłabym się spodziewać wizyty domowej fachowca specjalizującującego się w naprawach sprzętów AGD? Nie ukrywam, że zależy mi na czasie, bo moja kuchnia od dwóch dni w ogóle się nie włącza. Proszę o pomoc.

Serwis kuchni gazowej Beko

Koszalin
Dzień dobry, czy wykonujecie naprawy około 2 km od miasta? Nie mam niestety jak dowieźć gdzieś bliżej tego sprętu a bardzo mi na tym zależy. Wydaje mi się że są zapchane przewody gazowe bo pomimo podłączenia nowej butli i rozkręceniu wszystkich kurków na maksa nie ma żadnego śladu gazu. Podejrzewam że to raczej prosta sprawa do zrobienia.

Kuchenka gazowa Indesit

Żeglarska, Koszalin
Dzień dobry, zbieram oferty z różnych serwisów w celu renowacji kilku takich urządzeń. Są używane już dobrych kilka lat, ale niektórym nie działa iskrownik albo któryś z palników. Chciałbym je doprowadzić do stanu używalności

Awaria kuchenki gazowej

Wiśniowa, Koszalin
Proszę o telefon w sprawie naprawy pokręteł i ich regulacji. Wszystkie już praktycznie poodpadały i przez przekręcanie ich śrubokrętem trzeba na wyczucie ustawiać siłę ognia bo może się nagle zmienić.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502