Naprawa Piekarników Koszalin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Koszalin.
Wybrane zlecenia

Do naprawy piekarnik gazowy Teka

Koszalin, Żurawia
W urządzeniu zepsuł mi się wyświetlacz. Ostatnio wylała mi się cała zupa z garnka i nie jestem w stanie powiedzieć, czy ja go zalałam, czy sam się jakoś rozprogramował i roztroił. Po prostu niby jest włączony, ale cały czas miga 00:00 i nie mogę go inaczej ustawić.

Chciałbym zamówić serwis piekarnika do zabudowy Amica na jutro

Koszalin, Seminaryjna
Na kiedy można się z państwem umówić na naprawę pieca elektrycznego? Czy na przykład w dniu jutrzejszym jest ktoś od Was dostępny? Praktycznie co drugi dzień żona używa piekarnika, ale od ponad tygodnia nie może, ponieważ nie domykają się drzwiczki. Proszę o szybką odpowiedź, bo nie wiem, czy czekać, czy szukać dalej.

Ile wyniesie serwis piekarnika wolnostojącego?

Szkolna, Koszalin
Dzień dobry. Szukam dobrej oferty cenowej i kompetentnego pana serwisanta, który ma pojęcie na temat urządzeń AGD i pomógłby mi naprawić drzwiczki w piekarniku, które się nie domykają. Podczas intensywnego sprzątania niestety urwałam uszczelkę, no i teraz nie mogę korzystać z tego sprzętu. Proszę mi powiedzieć coś na temat ceny za taką naprawę.

Niesprawny piekarnik do zabudowy

Piniowa, Koszalin
Co zrobić z piecem elektrycznym, który przypala górną powierzchnię dań? Wczoraj chciałam upiec kurczaka, ale po pół godzinie skórka była tak spalona, że nie dało się tego zjeść. Jak najszybciej chciałabym coś z tym zrobić.

Jaki byłby koszt za naprawę piekarnika?

Darłowska, Koszalin
Chciałabym się dowiedzieć, ile by u państwa kosztował serwis termoobiegu w czteroletnim piecyku elektrycznym do zabudowy? Tak mi się wydaje, że ten element jest do naprawy, ponieważ tak wyczytałam w internecie, szukając powodu szybkiego przypalania potraw.

Jaki jest czas oczekiwania na naprawę piekarnika Beko?

Koszalin
Ile u państwa czeka się na fachowca od AGD? Do naprawy mam urządzenie, które przypala potrawy z prawej strony. Po kilkunastu minutach muszę obrócić naczynie, żeby danie sie nie spaliło, tylko upiekło z dwóch stron.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502