Przeprowadzki

Twoja lokalizacja

Przeprowadzka to poważne przedsięwzięcie logistyczne, które najlepiej zlecić profesjonalistom, zwłaszcza jeśli ilość rzeczy do przewiezienia jest znaczna. Na stronie Naprawek.pl znaleźć można rzetelne firmy przeprowadzkowe, które podejmą się nawet najbardziej skomplikowanej przeprowadzki. Prezentowane firmy, dzięki doskonałej znajomości branży i wykwalifikowanym pracownikom, organizują kompleksowe i bezpieczne przeprowadzki w dogodnych dla Klientów terminach. Ich doświadczeni pracownicy gwarantują fachowe wsparcie od pakowania i załadunku mienia poprzez bezpieczny transport oraz wniesienie.

Zakres przeprowadzek

  • Samochód z kierowcą
  • Samochód z kierowcą i tragarzem
  • Samochód z kierowcą i dwoma tragarzami
  • Przeprowadzka biura

Najczęściej zadawane pytania

Czy firmy przeprwoadzkowe świadczą usługi tylko na terenie miasta?

Firmy przeprowadzkowe świadczą usługi transportowe i przewozu mebli na terenie poszczególnych miast, na terenie całego kraju, jak również za granicą. Pomagają klientom indywidualnym, biznesowym oraz instytucjom.

Czy jest możliwość skorzystania z tragaża?

W zależności od potrzeb klienta istnieje możliwość skorzystania z usług jednego do kilku tragarzy. Koszt ich wynajęcia będzie zależeć od ilości i ciężaru przenoszonego bagażu. Specjalista pomoże wybrać najdogodniejszą dla klienta opcję.

Jakie są terminy na przeprowadzki?

Terminy przeprowadzek są dość bliskie, niemniej przed skorzystaniem z takich usług warto skontaktować się ze specjalistą w celu omówienia szczegółów przeprowadzki. Dzięki temu fachowiec przygotuje odpowiednie zaplecze sprzętowe.

Jakie są koszty wynajęcia firmy transportowej?

Koszt usług przeprowadzkowych jest ściśle uzależniony od ilości bagażu oraz miejsca docelowego przeprowadzki. W przypadku usługi z wyniesieniem oraz wniesieniem mienia należy się liczyć z poniesieniem dodatkowych kosztów.

Jak wygląda usługa przeprowadzki?

Przeprowadzka składa się z transportu, zabezpieczenia i spakowania przedmiotów, załadunku i rozładunku z samochodu oraz dostarczenia ich do miejsca docelowego. W pierwszej kolejności pracownik firmy dokona oględzin mieszkania i zadecyduje o powierzchni auta oraz ilości potrzebnego sprzętu.

Województwo dolnośląskie

Wrocław

Województwo kujawsko-pomorskie

Włocławek

Województwo lubelskie

Lublin

Województwo łódzkie

Łódź

Województwo małopolskie

Kraków Skawina Wieliczka

Województwo opolskie

Kędzierzyn-Koźle

Województwo pomorskie

Gdańsk Gdynia Malbork Reda Rumia Sopot Tczew Wejherowo

Województwo warmińsko-mazurskie

Elbląg

Województwo wielkopolskie

Gniezno Luboń Poznań Swarzędz
Zobacz również inne usługi

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502