Przeprowadzki

Mamy 40 firm od przeprowadzek w całym kraju
Znajdź rekomendowane firmy przeprowadzkowe w pobliżu Ciebie
Pobierz moją lokalizację automatycznie

Przeprowadzka to poważne przedsięwzięcie logistyczne, które najlepiej zlecić profesjonalistom, zwłaszcza jeśli ilość rzeczy do przewiezienia jest znaczna. Na stronie Naprawek.pl znaleźć można rzetelne firmy przeprowadzkowe, które podejmą się nawet najbardziej skomplikowanej przeprowadzki. Prezentowane firmy, dzięki doskonałej znajomości branży i wykwalifikowanym pracownikom, organizują kompleksowe i bezpieczne przeprowadzki w dogodnych dla Klientów terminach. Ich doświadczeni pracownicy gwarantują fachowe wsparcie od pakowania i załadunku mienia poprzez bezpieczny transport oraz wniesienie.

Zakres przeprowadzek

  • Przeprowadzka na terenie miasta
  • Przeprowadzka na terenie kraju
  • Przeprowadzka zagraniczna

Przydatne informacje

Czy firmy przeprowadzkowe świadczą usługi tylko na terenie miasta?

Firmy przeprowadzkowe świadczą usługi transportowe i przewozu mebli na terenie poszczególnych miast, na terenie całego kraju, jak również za granicą. Pomagają klientom indywidualnym, biznesowym oraz instytucjom.

Czy jest możliwość skorzystania z tragaża?

W zależności od potrzeb klienta istnieje możliwość skorzystania z usług jednego do kilku tragarzy. Koszt ich wynajęcia będzie zależeć od ilości i ciężaru przenoszonego bagażu. Specjalista pomoże wybrać najdogodniejszą dla klienta opcję.

Jakie są terminy na przeprowadzki?

Terminy przeprowadzek są dość bliskie, niemniej przed skorzystaniem z takich usług warto skontaktować się ze specjalistą w celu omówienia szczegółów przeprowadzki. Dzięki temu fachowiec przygotuje odpowiednie zaplecze sprzętowe.

Jakie są koszty wynajęcia firmy przeprowadzkowej??

Koszt usług przeprowadzkowych jest ściśle uzależniony od ilości bagażu oraz miejsca docelowego przeprowadzki. W przypadku usługi z wyniesieniem oraz wniesieniem mienia należy się liczyć z poniesieniem dodatkowych kosztów.

Jak wygląda usługa przeprowadzki?

Przeprowadzka składa się z transportu, zabezpieczenia i spakowania przedmiotów, załadunku i rozładunku z samochodu oraz dostarczenia ich do miejsca docelowego. W pierwszej kolejności pracownik firmy dokona oględzin mieszkania i zadecyduje o powierzchni auta oraz ilości potrzebnego sprzętu.

Firmy przeprowadzkowe

Najpopularniejsze miasta
Znajdź serwis w swoim mieście
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502