Dezynfekcja Koszalin

Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Grupa Strycharz Anna Łupandzin-Strycharz
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Serwis dezynfekcji jak marzenie. Widać, że panowie w działalności stawiają wyłącznie na innowacyjność, skuteczność i najwyższe bezpieczeństwo, zapewniając klientom najwyższą jakość usług. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej przez tych panów pracy i z pewnością będziemy do nich wracać, jeśli będzie to konieczne. Oczywiście usługi poleciliśmy już kilku naszym znajomym."
Zagórzyno

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Koszalin
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Szafirków, Koszalin

2021-02-05 Odkażanie piwnicy
Jakiś czas temu w pomieszczeniach pod blokiem rozłożono trutki na szczury. Zwierzęta pozdychały i leży teraz pełno martwych gryzoni. Chciałabym wezwać firmę która zajmuje się profesjonalną utylizacją zwierząt i wylona ponadto ozonowanie tych pomieszczeń

Koszalin, Starowiejska

2021-01-28 Usuwanie drobnoustrojów w lokalu
Dzień dobry, szukam bardzo pilnie serwisu, który zajmuje się wykonywaniem takich usług. Zalezy mi na czasie ponieważ mam uczulone dziecko i nie chciałabym żeby mu się cokolwiek stało. Wprowadziliśmy się do mieszkania socjalnego i jest tutaj okropnie brudno, dlatego ważne jest dla mnie oczyszczenie wszystkiego.

Ratowników WOPR, Koszalin

2020-11-10 Pilnie potrzebna firma do dezynfekcji w bloku
Witam państwa. Poszukuję na cito specjalistę, który wykona profesjonalne odkażanie w moim mieszkaniu we wieżowcu. Wczoraj wybiła kanalizacja i zanieczyszczenia pojawiły się w kilku pomieszczeniach. Chciałbym pozbyć się drobnoustrojów z mieszkania. Interesuje mnie orientacyjna cena dezynfekcji w mieszkaniu 50m2.

Koszalin

2020-11-08 Usunięcie alergenów w gospodarstwie
Witam serdecznie. Interesuje mnie szybk usługa dezynsekcji po wylaniu szamba. W domu była awaria przez którą wydostało się na zewnątrz pełno drobnoustrojów wraz z kanalizacją. Czy świadczycie takie usługi awaryjnie w późnych godzinach? Proszę o pilną pomoc w tej sprawie

Pankracego, Koszalin

2020-10-15 Potrzebne odkażanie w pobliżu w bloku
Dzień dobry. Szukam specjalisty do spraw dezynfekcji mieszkań. Mam kilka pytań dotyczących ozonowania. Jakich środkow używacie? Jakie są terminy na usługi? Chciałbym też poznać cene orientacyjną dezynfekcji kilku mieszkań.

Polan, Koszalin

2020-09-15 Ile kosztuje dezodoryzacja domu?
Mam problem. Po wybiciu kanalizaji w piwnicy unosi się nieprzyjemny zapach. Potrzebuję pomocy specjalisty, który przyjedzie i profesjonalnie dokona odkażania aby pozbyć się smrodu. Czy zajmujecie się takimi usługami? W jakiej cenie może to być?

Dzielnice Koszalina, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Akademickie
 2. 4 Marca
 3. Kędzierzyn
 4. Kretomino
 5. Przylesie
 6. Rokosowo
 7. Chełmoniewo
 8. Lubiatowo
 9. Unii Europejskiej
 10. Zagórzyno
 11. Lechitów
 12. Wenedów
 13. Na Skarpie
 14. Bukowe
 15. Dzierżęcino
 16. Reduszka
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502