Naprawa Płyt Indukcyjnych Koszalin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Koszalin.
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas naprawy płyty indukcyjnej Whirlpool?

Koszalin, Lniana
Witam Państwa, przerzuciłem się jakiś czas temu na indukcję i problem jest w niej taki, że nie grzeje równo. Palniki z lewej są jakby mocniejsze niż te z prawej. W czym może tkwić problem takiego zachowania urządzenia? Proszę o informację i kontakt zwrotny.

Jaki jest czas naprawy płyty ceramicznej Samsung?

Zachodnia, Koszalin
Witam serdecznie, upuściłem kubek na moją indukcję i pękła w niej szyba, jest praktycznie cała do wymiany. Czy jest sens wymieniać pękniętą szybę, czy może lepsze w tym wypadku okazałoby się zakupienie nowego urządzenia? Proszę o pomoc i udzielenie informacji.

Czy ktoś w pobliżu naprawia płyty elektryczne?

Koszalin
Gotowałam ostatnio obiad i przypadkowo upuściłam na moją płytę talerz, co niestety skończyło się tym, że na płycie pojawiło się sporej wielkości pęknięcie. Proszę mi powiedzieć, czy jest sens naprawiać takie urządzenie z pękniętą szybą, czy lepiej w tym przypadku kupić nowy sprzęt? Dodam, że płyta nie jest stara, ma dopiero 2 lata, ale niestety takie usterki nie podlegają gwarancji.

Ile kosztuje serwis płyty indukcyjnej na siłę Amica?

Zbożowa, Koszalin
Witam serdecznie! Niepokoi mnie jedna kwestia w działaniu mojej indukcji. Mianowicie kiedy mam włączone 2 pola grzewcze, to potrawy gotują się pulsacyjnie - tak jakby płyta pulsacyjnie pracowała i dostarczała prąd. Czy jest możliwość skorygowania tej usterki w trybie pilnym? Będę wdzięczny za pomoc.

Awaria płyty do zabudowy Candy

Aleja Monte Cassino, Koszalin
Poszukuję serwisanta, który zajmuje się indukcjami. Usterka jest dosyć powszechna: w mojej płycie nie działa panel dotykowy. Jaki byłby koszt naprawy i w jakim czasie mogłaby zostać ona wykonana?

Jaka jest cena naprawy płyty wolnostojącej?

Koszalin
Dzień dobry, podłączałem ostatnio elektrykę w moim mieszkaniu, w tym między innymi świeżo zakupioną płytę indukcyjną, po czym odkryłem, że ta wywaliła mi korki. Sytuacja powtarza się za każdym razem, kiedy próbuję uruchomić urządzenie, jest to praktycznie niewykonalne, bo prąd znika. Co mam robić w tej sytuacji?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502