Pranie Tapicerki Samochodowej Toruń

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Toruń.
Wybrane zlecenia

2021-08-28 Bydgoskie, Toruń
Dzień dobry. Czy mogłabym umówić się z którymś z Waszych techników zajmujących się praniem tapicerki z dojazdem do klienta w jak najszybszym czasie? Czy macie może termin dostępny na jutro? Bardzo mi zależy na dość szybkiej reakcji, ponieważ mam na fotelu plamę od tłuszczu i obawiam się czy puści. Proszę o szybkie udzielenie mi informacji oraz fachową pomoc!

2021-08-01 Podgórz, Toruń
Witam. Kontaktuję się z Waszym serwisem z polecenia mojej siostry, która skorzystała za Waszym pośrednictwem z prania tapicerki welurowej w swoim aucie, jakiś czas temu. Ja zgłaszam się z problemem z nieczystą tapicerką na fotelu kierowcy. Poszukuję dość pilnej pomocy, ponieważ ubrudziłem materiał od truskawek i boję się, że się nie spierze, a to dość nowy pojazd.

2021-07-30 Czerniewice
Jaki jest koszt profesjonalnego czyszczenia tapicerki samochodowej, przez któregoś z Waszych doświadczonych fachowców? Nie ukrywam, że mój problem jest dość poważny, ponieważ chodzi o usunięcie ogromnej plamy od oleju silnikowego, widniejącej na tylnych siedzeniach. Proszę o pomoc!

2021-06-28 Skarpa, Toruń
Mam małego zwierzaczka, często jeżdzi razem ze mną samochodem. Jednak moja skórzana tapicerka nieszczególnie dobrze to znosi. Na całej tylnej kanapie jest mnóstwo sierści mojego psa. Nie umiem jej niczym usunąć, chyba potrzebuję pomocy fachowca!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502