Pranie Dywanów Toruń

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Toruń
Pytania od klientów

19.08.2021
Poszukuję sprawdzonego fachowca od czyszczenia dywanów. Poprzednia firma niestety nie poradziła sobie z ykonaniem usługi. Mam poplamiony dywan, który ma już kilka lat. Leżał on w pokoju, który nie jest używany i postanowiłam zrobić tam porządek. Dywan jest piękny i nie chciałabym się go pozbywać. Czy możecie mi pomóc?

15.07.2021
Witam serdecznie. Mam problem w swoim mieszkaniu. Dzieci po deszczu zabrały psa na spacer i kiedy wróciły nie wytarły go dobrze. Pies przybiegł do pokoju i wytarzał się na dywanie. Teraz mam cały dywan w błocie i nie mogę go wyczyścić. Bardzo proszę o pomoc bo w przeciwnym razie będę musiała go wyrzucić. Czy mogę poprosić o wycenę takiej usłygi? Czy Państwo zabieracie dywany czy czyścicie je w domu?

12.07.2021
Witam serdecznie. Poszukuję w pobliżu profesjonalny serwis od usuwania plam z dywanu. Miałam mały wypadek w domu. Pękła mi szyba w takim małym stoliku na którym były różne potrawy i niestety została duża plama na środku dywanu. Jakie są koszty wykonania tego typu usługi? Czy długo trzeba czekać na realizację? Proszę o pilny kontakt.

Dzielnice Torunia, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Barbarka
 2. Bielany
 3. Bielawy
 4. Bydgoskie Przedmieście
 5. Nowe Miasto
 6. Czerniewice
 7. Glinki
 8. Grębocin
 9. Jakubskie Przedmieście
 10. Kaszczorek
 11. Katarzynka
 12. Rubinkowo
 13. Rybaki
 14. Stawki
 15. Wrzosy
 16. Koniuchy
 17. Moke
 18. Na Skarpie
 19. Chełmińskie Przedmieście
 20. Fałata
 21. Kochanowskiego
 22. os. Młodych
 23. os. Św. Klemensa
 24. os. Uniwersyteckie
 25. Podgórz
 26. Rudak
 27. Stare Miasto
 28. Winnica
 29. Zieleniec

Sprzątnie, czyszczenie, odkurzanie… Nie ma chyba osób, dla których tego rodzaju czynności są przyjemnością. Mimo wszystko niezwykle istotna jest systematyczność – gruntowne pranie dywanu powinno być przeprowadzane średnio trzy razy w roku. Gromadzące się w nim roztocza kurzu, pleśń, czy sierść zwierząt są szkodliwe nie tylko dla osób zmagających się z alergią, ale również dla pozostałych domowników.

Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki pozostaw specjalistom – dzięki odpowiednim sprzętom i posiadanej wiedzy możesz być pewny, że każda z usług zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie. Nie zwlekaj i już teraz zadzwoń do serwisu Naprawek – znajdziesz na nim sprawdzone firmy sprzątające, które dołożą wszelkich starań, żeby Twoje dywany, wykładzina, czy meble tapicerowane zostały prawidłowo i z użyciem odpowiednich środków wyczyszczone. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego już teraz zadzwoń na infolinię serwisu naprawek.pl i skorzystaj z usług profesjonalistów.

Domowy odkurzacz nie wyczyści dywanu w należyty sposób. Usunięcie zabrudzeń tylko z jego powierzchni to zdecydowanie za mało. Dobrą opcją będzie skorzystanie z urządzenia wytwarzającego parę. Warto wiedzieć, że parowa dezynfekcja wykładzin to bezpieczna opcja dla dzieci, kobiet w ciąży. Zazwyczaj wytwarzana w nich temperatura to średnio 160 stopni Celsjusza, jednak już w temperaturze około 100 stopni giną wszelkie drobnoustroje – np. bakterie, roztocze. Metoda ta jest również skuteczna w przypadku usuwania uporczywych plam z tapicerki.

Usuwanie uporczywych plam z tapicerki to zadanie wymagające użycia odpowiednich środków, czy urządzeń. Należy pamiętać, że główną rolę odgrywa tutaj wiedza doświadczonych pracowników firm czyszczących współpracujących z serwisem naprawek.pl. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów czy ich neutralizacja również nie należy do łatwych czynności. Konieczne jest skorzystanie z metod, które nie uszkodzą dość delikatnej struktury materiału, z którego wykonano sofę, krzesła, czy fotele.

Konserwacja mebli skórzanych powinna być wykonywana po każdym zabiegu czyszczenia. Samo odświeżenie mebli należy przeprowadzać z użyciem odpowiednich środków. Nawet jeśli widoczne są liczne zadrapania czy wypalenia możliwa jest renowacja skóry. Dzięki wspomnianemu zabiegowi surowiec, który nie wygląda najlepiej, zostanie odpowiednio naprawiony i odświeżony – zakup nowej sofy czy foteli będziesz mógł odłożyć na później.

Dywany i wykładzina to wciąż popularne elementy dekoracji. Jeśli je posiadasz, pamiętaj, żeby ich gruntowe czyszczenie zlecać osobom, które posiadają odpowiednią wiedzę w tym zakresie. Nieumiejętne użycie dostępnych na rynku środków lub zdecydowanie za dużej ilości wody może pogorszyć ich stan, co w konsekwencji spowoduje pojawienie się niebezpiecznej dla zdrowia pleśni. Już teraz skorzystaj z usług serwisu naprawek.pl, na którym znajdziesz tylko sprawdzonych, korzystających z odpowiednich sprzętów specjalistów.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063