Elektryk Toruń

Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Inwesto Marcin Pawlikowski
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
01.02.2021 Toruń Mokre
Pierwsze wrażenie było lekko negatywne, ponieważ Pan nieco się spóźnił przez ogromne korki, jednak sama wymiana oświetlenia została wykonana poprawnie. Do tego doszła również precyzyjna wymiana włącznika. Całości dopełniła niewygórowana cena. Podejście do pracy, jak i samo wykonanie oceniam pozytywnie.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
20.01.2021 Toruń Wrzosy
Nie ma chyba nic gorszego niż naprawa bojlera. Przekonałem się o tym na własnej skórze, kiedy nagle zabrakło mi ciepłej wody w domu. Dobrym wyjściem z sytuacji okazała się pomoc tego pana elektryka, który zdając sobie sprawę z wagi sytuacji, błyskawicznie podjął się zadania. Od razu widać, że to doświadczony profesjonalista w każdym calu. Szczerze polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Szukam elektryka dostępnego 24h na dobę

2021-01-22 Toruń
Potrzebuję pomocy natychmiastowej! Nie mogę już dłużej czekać, bo prawdopodobnie przepaliły mi się wszystkie przewody w mieszkaniu. Coś błysnęło i teraz jest ciemno i śmierdzi spalenizną. To niebezpieczne. Pomocy!

Szukam pogotowia elektrycznego

2020-12-02 Toruń, Szosa Chełmińska
Wczoraj jak chciałam wyprasować mężowi koszulę i podłączyłam żelazko do kontaktu to coś jakby świsnęło i błysnęło. Chyba w gniazdku zrobiło się spięcie i dlatego tak to wyglądało. Teraz boję się z niego korzystać. Czy któryś z fachowców Waszej firmy mógłby podjechać i zobaczyć w czym problem?

Pilnie poszukiwany elektrk do podłączenia elektrycznego

2020-10-02 Toruń, Rubinkowo, Wyszyńskiego
Chciałabym wymienić stary żyrandol na nową lampę, taką podwieszaną z trzema żarówkami. Jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o kwestie elektryki więc potrzebuję miłęgo i wyrozumiałego fachowca, który pomoże samotnej kobiecie w uporaniu się z tym zadaniem i ewentualnie poinstruuje jak mogę to na przyszłośc sama zrobić, bo podobno to nic trudnego.

Szybka instalacja elektryczna

2020-09-29 Wrzosy, Toruń
Witam. Wczoraj kupiłam całkiem nowy wymarzony sprzęt, ale ja sama nie znam się zbytnio na tych elektrycznych sprawach . Czy jest dostępny technik, który mógłby podłączyć mój piekarnik?

Potrzebuję usunąć awarię

2020-09-20 Podgórz, Toruń
Dobry elektryk pilnie poszukiwany! Dzisiaj, kiedy weszłam rano do kuchni i zapaliłam światło to nagle prąd w całym domu wysiadł, wyrzuciło mi korki. Do wieczora muszę mieć ten problem rozwiązany, dlatego też potrzebuję dość szybkiej interwencji kogoś doświadczonego. Mogę liczyć na Waszą firmę w tej sprawie?

Szukam elektryka w pobliżu do naprawi awarii

2020-08-27 Ogrodowa, Bielany
Witam serdecznie. U moich starszych rodziców w domu trwa remont i chciałbym zadbać o modernizację instalacji elektrycznej. Potrzebuję wymienić rozdzielnię ze starej, na trochę bardziej nowoczesną i poszukuję fachowca elektryka z uprawnieniami. Czy dysponujecie państwo wolnym czasem w dniu jutrzejszym, aby przyjąć te zlecenie? Bardzo zależy mi na czasie i fachowym wykonaniu usługi. Proszę o kontakt w tej sprawie.

Poszukiwany elektryk z uprawnieniami w okolicy

2020-08-02 Toruń, Mokre, Lelewela
Dzień dobry. Jestem bardzo zaniepokojona, wczoraj podczas załamania pogody wiatr zerwał instalację odgromową na dachu mojego domu. Jeden z przewodów zwisa z dachu. Proszę o iterwencję pogotowia elektrycznego. Mój dom nie jest w tej chwili w żaden sposób chroniony przed burzą, a zapowiadali w ciagu kilku dni wyładowania atmosferyczne. Czy jesteście w stanie mi szybko pomóc? Jaka jest cena takiej usługi?

Elektryk dostępny 24h potrzebny na już!

2020-07-15 Toruń, Andersa
Nie wiem co się stało, ale straciłam prąd w całym mieszkaniu. Podczas podłączania mikrofali do kontaktu wszystkie światła mi zgasły. Czy to przeciążenie sieci? Ktoś mógłby mi pomóc?

Dzielnice Torunia, w których możesz zamówić elektryka

 1. Barbarka
 2. Bielany
 3. Bielawy
 4. Bydgoskie Przedmieście
 5. Nowe Miasto
 6. Czerniewice
 7. Glinki
 8. Grębocin
 9. Jakubskie Przedmieście
 10. Kaszczorek
 11. Katarzynka
 12. Rubinkowo
 13. Rybaki
 14. Stawki
 15. Wrzosy
 16. Koniuchy
 17. Moke
 18. Na Skarpie
 19. Chełmińskie Przedmieście
 20. Fałata
 21. Kochanowskiego
 22. os. Młodych
 23. os. Św. Klemensa
 24. os. Uniwersyteckie
 25. Podgórz
 26. Rudak
 27. Stare Miasto
 28. Winnica
 29. Zieleniec

W dzisiejszych czasach to, że instalacje elektryczne ulegają awariom, nie jest niczym niezwykłym. Oplatająca wszystko sieć ulega czasem przeciążeniom oraz innego typu awariom. Nic dziwnego, większość naszych sprzętów działa w oparciu o prąd elektryczny. Dlatego usterki w tym zakresie bywają takie stresujące. Doskonale wiemy, jak się czujesz, gdy gaśnie nagle światło albo gdy wirująca pralka niespodziewanie powoduje spięcie. Na pewno Twoim pierwszym krokiem w takich sytuacjach jest chęć znalezienia takiego serwisu, którego praca obfituje w wieloletnie doświadczenie, a tym samym ogromną praktyczną wiedzę. Odwiedź Naprawek.pl i koniecznie wybierz dla siebie odpowiedniego elektryka z Torunia. Na naszej stronie internetowej zapoznasz się z opiniami na temat fachowców, które powstały w wyniku telefonicznego badania satysfakcji, ze świadczonych usług, u losowo wytypowanych klientów. Cena oraz termin usunięcia awarii może być przez Ciebie indywidualnie ustalona z wykonawcą, który na pewno poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Jednak usługi elektryczne to nie tylko brak prądu. Również pomiary elektryczne i tym podobne czynności, do których najlepiej wezwać fachowca z uprawnieniami, są niezwykle istotne. Jeśli więc zastanawiasz się nad tym, komu powierzyć swoje przyłącze elektryczne, wejdź na Naprawek.pl i samodzielnie dokonaj wyboru.

Twoja lokalizacja nie ma żadnego znaczenia, Skarpa, Bydgoskie Przedmieście, Stawki i do wszystkich innych dzielnic Torunia, z pewnością dotrą polecani przez nas serwisanci. Gród Kopernika to miejsce, które jest pełne zabytków i związanych z nim legend. Jedną z nich jest ta dotycząca toruńskiej krzywej wieży, mówi ona o genezie powstaniu tego niezwykłego budynku. Opowiada ona o nieszczęśliwej miłości jednego z krzyżackich rycerzy do ubogiej mieszczki, z którą widywał się potajemnie. Niestety romans wyszedł na jaw, mieszczkę ukarano chłostą, a rycerzowi kazano wybudować wieżę tak krzywą, jak jego występek. Podobno tylko te osoby, które są niewinne, mogą oprzeć się plecami o jej pochyłe mury, wyciągnąć ręce do przodu i wytrzymać tak chwilę nie przechylając się do przodu. Nie ma dowodów na to, by komuś się to udało. Prawdziwa przyczyna, dla której Krzywa Wieża właśnie tak wygląda, jest bardziej prozaiczna. Odpowiada za nią piaszczysto gliniaste podłoże, na którym była zbudowana. Pierwotnie służyła jako baszta obronna, jednak z biegiem lat zatraciła swoje funkcje. Współcześnie to jedna z wielu atrakcji toruńskiej starówki, punkt obowiązkowy na mapie każdego, kto odwiedza to wspaniałe miasto.

Elektryk samochodowy co prawda nie wchodzi w skład współpracujących z nami specjalizacji, ale inne zadania elektryczne współpracujący z nami technicy wykonają szybko oraz sprawnie. Wiemy, że zależy Ci na jak najwyższym standardzie wykonywanych usług, dlatego pogotowie elektryczne w wykonaniu dostępnych przez Naprawek.pl fachowców jest skuteczne oraz profesjonalne. Nie przejmuj się, jeśli określenie „złota rączka” nie pasuje do Ciebie. Rozumiemy to i pomożemy Ci! Zaufaj najlepszym i koniecznie już teraz skontaktuj się nami.

Zobacz również inne usługi w mieście Toruń

732 080 502