Naprawa i Serwis AGD Toruń

Naprawa AGD ProExpert Arkadiusz Chorobiński
4.4
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
14.02.2021 Wrzosy, Toruń
"Naprawa zmywarki była dla mnie czarną magią, dlatego postanowiłem z problemem zgłosić się do tego specjalisty, który dał się poznać z bardzo dobrej strony. Polecam za fachowość, punktualność, terminowość oraz atrakcyjny cennik usług. Do tego pan okazał się osobą rzeczową i przy tym sympatycznym wykonawcą. Dziękuję za idealnie wykonaną pracę i na pewno będę polecał tego pana rodzinie i znajomym."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
26.02.2021 Kaszczorek, Toruń
"Nigdy nie miałem smykałki do naprawy sprzętów AGD, dlatego kiedy urządzenie zaczęło przeciekać, naprawę lodówki zleciłem temu specjaliście i jak się okazało, z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Polecam za przystępne ceny i podejście do klienta, a telefon oczywiście pozostawiam."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
10.01.2021 Stare Miasto, Toruń
"Świetny fachowiec, do tego sumienny, rzeczowy i punktualny. Z naprawą sprzętu kuchennego nie miał najmniejszych problemów, do tego okazał się miłą osobą z poczuciem humoru. Super fachowiec, który nie naciąga na koszty. Polecam serdecznie, a telefon pozostawiam sobie na przyszłość, bo na pewno jeszcze nie raz znajdę się w podobnej sytuacji."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Serwis pogwarancyjny Amica

2021-02-23 Toruń, Przybyszewskiego, Bydgoskie Przedmieście
Dzień dobry. Poszukuję jakiegoś dobrego serwisanta do naprawy mojej zmywarki. Po 5 latach użytkowania sprzętu wysiadły w nim plastikowe łożyska przy wirnikach, przynajmniej tak poinformował mnie konserwator. Ile wyniesie taka naprawa?

Pilne!!! Naprawa AGD sprzętu Miele

2021-02-23 Żwirki i Wigury
Mam taki problem. Piekarnik w kuchence elektrycznej nie nagrzewa się. Wszystkie palniki na blacie funkcjonują. Mogą mi Państwo doradzić w jaki sposób można stwierdzić usterkę? I czy macie na stanie jakiegoś fachowca, który byłby w stanie podjąć się takiej naprawy?

Ile kosztuje naprawa urządzenia AGD marki LG?

2020-12-24 Toruń, Niesiołowskiego
Witam serdecznie. Podczas włączania dowolnego programu słychać pyknięcie i na wyświetlaczu pojawia się informacja o błędzie. Błąd najpierw pojawiał się sporadycznie, a teraz za każdym razem przy włączaniu urządzenia. Czy są w stanie Państwo stwierdzić, co to za usterka?

Jaki jest koszt serwisu AGD Indesit?

2020-11-30 Toruń, Bielawy
Czy zajmują się Państwo wymianą drzwiczek w urządzeniach AGD marki Indesit? Dzisiaj zauważyłam, że drzwiczki nie domykają się. Czy ewentualnie jest to spowodowane zablokowaniem zawiasu i czy możliwa będzie naprawa takiej usterki?

Naprawa sprzętu AGD Samsunga

2020-11-29 Toruń, Polna, Mokre
Mam od wczoraj problem z moim sprzętem AGD marki Samsung. Proszę o poradę, co może być przyczyną takiej usterki? Urządzenie robi mi zwarcie i wyrzuca bezpieczniki. Bez względu na wybrany program i ustawienie, cały czas występuje ten sam temat. Jaki byłby ewentualny koszt naprawy i kiedy można liczyć na przyjazd pana serwisanta?

Czy będzie możliwy serwis sprzętu AGD Amica na jutro?

2020-10-12 Toruń, Kombajnowa, Wrzosy II
Krótki opis usterki: moje urządzenie na początku nie pobierało wody, więc wymieniłem elektrozawór, niestety wciąż występuje ten sam problem. Nie wiem już, co to może być za awaria, dlatego proszę o pomoc jakiegoś fachowca, który zna się na naprawach sprzętu Amica.

Ile kosztuje serwis sprzętu AGD?

2020-09-13 Toruń, Dziewulskiego, Rubinkowo
Kontaktuję się w sprawie nagłej usterki mojego sprzętu gastronomicznego. Interesuje mnie przede wszystkim koszt przyjazdu fachowca oraz najbliższy wolny termin. Bardzo proszę o odpowiedź.

Naprawa sprzętu AGD firmy Siemens na jutro

2020-07-27 Toruń, Wielki Rów
Szukałem wszędzie fachowców zajmujących się robotami sprzątającymi, ale niestety nigdzie nikogo takiego nie znalazłem, dlatego liczę na Państwa pomoc. Mój sprzęt po dotarciu do bazy nie ładuje się i w konsekwencji nie chce się włączyć. Jak można to naprawić?

Dzielnice Torunia, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Barbarka
 2. Bielany
 3. Bielawy
 4. Bydgoskie Przedmieście
 5. Nowe Miasto
 6. Czerniewice
 7. Glinki
 8. Grębocin
 9. Jakubskie Przedmieście
 10. Kaszczorek
 11. Katarzynka
 12. Rubinkowo
 13. Rybaki
 14. Stawki
 15. Wrzosy
 16. Koniuchy
 17. Mokre
 18. Na Skarpie
 19. Chełmińskie Przedmieście
 20. Fałata
 21. Kochanowskiego
 22. os. Młodych
 23. os. Św. Klemensa
 24. os. Uniwersyteckie
 25. Podgórz
 26. Rudak
 27. Stare Miasto
 28. Winnica
 29. Zieleniec

Każdy ze sprzętów AGD czasem ulega awarii. Z reguły są to niespodziewane sytuacje, które powodują bardzo duży dyskomfort i stanowią źródło stresu. Wtedy liczy się szybka reakcja oraz szeroka wiedza fachowca, któremu powierzymy usunięcie powstałej usterki. Na zweryfikowanych specjalistów trafisz dzięki Naprawek.pl. Nasz serwis dokłada wszelkich możliwych starań, aby te tysiące zleceń przyjmowanych przez nas każdego miesiąca, trafiały do jak najlepszych specjalistów z Twojego miasta. Dzięki nam, w każdej dzielnicy Torunia, otrzymasz specjalistyczną pomoc i naprawa pralek oraz naprawa zmywarek, podobnie jak każdego innego sprzętu AGD, będzie przeprowadzona szybko i skutecznie.

Od Stawek po Skarpę, poprzez unikatową na skalę europejską toruńską starówkę, możesz liczyć na najwyższy poziom usług. To nie wszystko, cena, a także termin realizacji będą ustalone indywidualnie. Możliwe też, że znajdziesz się w gronie losowo wybranych klientów, do których co jakiś czas dzwonimy i pytamy o ich ocenę przeprowadzonej interwencji. Pamiętaj, że naprawa lodówek, naprawa kuchenek i wielu innych sprzętów AGD, między innymi takich marek jak Whirlpool, Candy, Beko, Samsung, Amica, Bosch, wymaga dużej precyzji i doświadczenia. Oprócz tego tylko specjalista wyposażony w potrzebne części AGD, którymi postawi na nogi Twój sprzęt, będzie mógł dokonać naprawdę skutecznej naprawy.

Toruń to magiczne miasto, pełne ciekawostek i akcentów wywodzących się z jego średniowiecznej historii. Mało kto, nawet z jego rodowitych mieszkańców wie, że to właśnie tutaj, w Katedrze św. Janów, znajduje się jeden z największych w naszej części Europy i trzeci co do wielkości w Polsce, dzwon kołysany – Tuba Dei. Odlany w 1500 roku oznajmiał przybycie do grodu Kopernika króla, który na ogół ze swoim orszakiem wjeżdżał do miasta od strony ulicy Żeglarskiej, zwanej dawniej Drogą Królewską. Wykładano ją wtedy czerwonym dywanem i dekorowano kwiatami. To tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o opowieści i ciekawostki toruńskie. Można o nich opowiadać bez końca. Podobnie jak o zaletach zgłoszenia naprawy sprzętu AGD przez Naprawek.pl. Nie spełnimy co prawda Twoich oczekiwań jako serwis ekspresów do kawy, podobnie jak w przypadku gdy w grę wchodzi naprawa odkurzaczy. Ale z całą pewnością dzięki współpracującym z nami specjalistom, możesz uniknąć kosztownej wizyty w sklepie AGD. 

732 080 502