Pranie Tapicerki Toruń

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Toruń.
Wybrane zlecenia

2021-07-24 Podgórz, Toruń
Była ładna pogoda więc poszłam do ogródka nastawiona na malowanie paznokci w plenerze. Rozłożyłam sobie wszystko i rozpoczęłam malować swoje paznokcie. Po chwili wpadła do mnie koleżanka. W perworze rozmowy nie zauważyłam, że lakier wylał się na tapicerkę wypoczynku. Nie wiem co zrobić proszę o pomoc. Plama nie chce za żadne skarby zejść. Znacie kogoś od tapicerek?

2021-07-22 Czerniewice
Skończyły mi się pieniądze, a do swojej dyspozycji miałem paczkę pierogów i trochę oleju. Pdsmarzyłem sobie pierogi na maśle bo tak najbardziej lubię. To było nie przewidzenia kiedy struga ciepłego tłuszczu zabrudziła tapicerkę na krześle obok. Czyszczenie krzeseł to temet, który nie jest dla mnie. Proszę o wsparcie serwisu mogącego pomóc pozbyć się plam od uporczywego tłuszczu.

2021-07-19 Rubinkowo
A mówili nie ufaj obcym ludziom. Zakupiłem używaną wersalkę z narzutą. Po dobiciu targu załadowałem owy mebel do swojego samochodu dostawczego. Z niewielkimi problemami udało mi się umieścić zakupioną rzecz w salonie. Po zdjęciu narzuty odkryłem zabrudzoną tapicerkę. Mała nauczka by sprawdzić, co się kupuje od kogoś. Potrzebuję pomocy zakładu tapicerskiego, który rzetelnie podjdzie do zadania jakim jest wypranie wcześniej wspomnianej wersalki.

2021-07-15 Os. Jar, Toruń
Na spotkanie z nowo zdobytym kontrahentem postanowiłam zakupić butelkę luksuwowego wina. Kontrahent nieco się spóźnił z wizytą, ale to nic. Podczas rozmowy o współpracy odruchowo strąciłam butelkę, z której wino zalało pół kanapy. W internecie niewiele znalazłam informacji na temat czyszczenia tapicerki. Szukam więc serwicu, gdzie usługa może być wykonywana u klienta.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502