Pranie Tapicerki Toruń

Safi Krzysztof Wojciechowski

Pranie Tapicerki Toruń
Mieszkasz na terenie Torunia? Pilnie potrzebujesz wyprać tapicerkę w samochodzie? Czeka Cię gruntowne sprzątanie mebli tapicerowanych, usuwanie plam i nieprzyjemnych zapachów z wykładzin, czy czyszczenie kanap, sof, łóżek, foteli i krzeseł? Nie

Krzysztof Wawrzyniak Lunar Clean

Pranie Tapicerki Toruń
Firma Lunar Clean zajmuje się mobilnym praniem ekstrakcyjnym dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych oraz tapicerek samochodowych. Oferujemy pełen profesjonalizm. Prace wykonujemy starannie i rzetelnie. Zawsze zostawiamy po sobie porządek. Dojeżdżam do klienta na terenie
Wybrane zlecenia

Podgórz
A mówili nie ufaj obcym ludziom. Zakupiłem używaną wersalkę z narzutą. Po dobiciu targu załadowałem owy mebel do swojego samochodu dostawczego. Z niewielkimi problemami udało mi się umieścić zakupioną rzecz w salonie. Po zdjęciu narzuty odkryłem zabrudzoną tapicerkę. Mała nauczka by sprawdzić, co się kupuje od kogoś. Potrzebuję pomocy zakładu tapicerskiego, który rzetelnie podjdzie do zadania jakim jest wypranie wcześniej wspomnianej wersalki.

Wrzosy, Toruń
Skończyły mi się pieniądze, a do swojej dyspozycji miałem paczkę pierogów i trochę oleju. Pdsmarzyłem sobie pierogi na maśle bo tak najbardziej lubię. To było nie przewidzenia kiedy struga ciepłego tłuszczu zabrudziła tapicerkę na krześle obok. Czyszczenie krzeseł to temet, który nie jest dla mnie. Proszę o wsparcie serwisu mogącego pomóc pozbyć się plam od uporczywego tłuszczu.

Chełmińskie, Toruń
Na spotkanie z nowo zdobytym kontrahentem postanowiłam zakupić butelkę luksuwowego wina. Kontrahent nieco się spóźnił z wizytą, ale to nic. Podczas rozmowy o współpracy odruchowo strąciłam butelkę, z której wino zalało pół kanapy. W internecie niewiele znalazłam informacji na temat czyszczenia tapicerki. Szukam więc serwicu, gdzie usługa może być wykonywana u klienta.

Chełmińskie, Toruń
Była ładna pogoda więc poszłam do ogródka nastawiona na malowanie paznokci w plenerze. Rozłożyłam sobie wszystko i rozpoczęłam malować swoje paznokcie. Po chwili wpadła do mnie koleżanka. W perworze rozmowy nie zauważyłam, że lakier wylał się na tapicerkę wypoczynku. Nie wiem co zrobić proszę o pomoc. Plama nie chce za żadne skarby zejść. Znacie kogoś od tapicerek?

Dzielnice Torunia, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Barbarka
 2. Bielany
 3. Bielawy
 4. Bydgoskie Przedmieście
 5. Nowe Miasto
 6. Czerniewice
 7. Glinki
 8. Grębocin
 9. Jakubskie Przedmieście
 10. Kaszczorek
 11. Katarzynka
 12. Rubinkowo
 13. Rybaki
 14. Stawki
 15. Wrzosy
 16. Koniuchy
 17. Moke
 18. Na Skarpie
 19. Chełmińskie Przedmieście
 20. Fałata
 21. Kochanowskiego
 22. os. Młodych
 23. os. Św. Klemensa
 24. os. Uniwersyteckie
 25. Podgórz
 26. Rudak
 27. Stare Miasto
 28. Winnica
 29. Zieleniec

Sprzątnie, czyszczenie, odkurzanie… Nie ma chyba osób, dla których tego rodzaju czynności są przyjemnością. Mimo wszystko niezwykle istotna jest systematyczność – gruntowne pranie dywanu powinno być przeprowadzane średnio trzy razy w roku. Gromadzące się w nim roztocza kurzu, pleśń, czy sierść zwierząt są szkodliwe nie tylko dla osób zmagających się z alergią, ale również dla pozostałych domowników.

Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki pozostaw specjalistom – dzięki odpowiednim sprzętom i posiadanej wiedzy możesz być pewny, że każda z usług zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie. Nie zwlekaj i już teraz zadzwoń do serwisu Naprawek – znajdziesz na nim sprawdzone firmy sprzątające, które dołożą wszelkich starań, żeby Twoje dywany, wykładzina, czy meble tapicerowane zostały prawidłowo i z użyciem odpowiednich środków wyczyszczone. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego już teraz zadzwoń na infolinię serwisu naprawek.pl i skorzystaj z usług profesjonalistów.

Domowy odkurzacz nie wyczyści dywanu w należyty sposób. Usunięcie zabrudzeń tylko z jego powierzchni to zdecydowanie za mało. Dobrą opcją będzie skorzystanie z urządzenia wytwarzającego parę. Warto wiedzieć, że parowa dezynfekcja wykładzin to bezpieczna opcja dla dzieci, kobiet w ciąży. Zazwyczaj wytwarzana w nich temperatura to średnio 160 stopni Celsjusza, jednak już w temperaturze około 100 stopni giną wszelkie drobnoustroje – np. bakterie, roztocze. Metoda ta jest również skuteczna w przypadku usuwania uporczywych plam z tapicerki.

Usuwanie uporczywych plam z tapicerki to zadanie wymagające użycia odpowiednich środków, czy urządzeń. Należy pamiętać, że główną rolę odgrywa tutaj wiedza doświadczonych pracowników firm czyszczących współpracujących z serwisem naprawek.pl. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów czy ich neutralizacja również nie należy do łatwych czynności. Konieczne jest skorzystanie z metod, które nie uszkodzą dość delikatnej struktury materiału, z którego wykonano sofę, krzesła, czy fotele.

Konserwacja mebli skórzanych powinna być wykonywana po każdym zabiegu czyszczenia. Samo odświeżenie mebli należy przeprowadzać z użyciem odpowiednich środków. Nawet jeśli widoczne są liczne zadrapania czy wypalenia możliwa jest renowacja skóry. Dzięki wspomnianemu zabiegowi surowiec, który nie wygląda najlepiej, zostanie odpowiednio naprawiony i odświeżony – zakup nowej sofy czy foteli będziesz mógł odłożyć na później.

Dywany i wykładzina to wciąż popularne elementy dekoracji. Jeśli je posiadasz, pamiętaj, żeby ich gruntowe czyszczenie zlecać osobom, które posiadają odpowiednią wiedzę w tym zakresie. Nieumiejętne użycie dostępnych na rynku środków lub zdecydowanie za dużej ilości wody może pogorszyć ich stan, co w konsekwencji spowoduje pojawienie się niebezpiecznej dla zdrowia pleśni. Już teraz skorzystaj z usług serwisu naprawek.pl, na którym znajdziesz tylko sprawdzonych, korzystających z odpowiednich sprzętów specjalistów.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502