Hydraulik Toruń

Zakład Hydrauliczno-Ślusarski Kluczyk Iwona Kwela-Grabowska
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
08.01.2021 Toruń Bydgoskie
Wymiana umywalki na nową przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji. Szybko, profesjonalnie, a przy tym schludnie i czysto, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Cena tej usługi również okazała się dość korzystna, więc ostatecznie jestem bardzo zadowolona z usług hydraulicznych tej firmy. Niewątpliwie skorzystam z nich ponownie w przyszłości, gdy zajdzie taka potrzeba. Zdecydowanie polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Inwesto Marcin Pawlikowski
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
31.01.2021 Toruń Mokre
Tej firmie hydraulicznej zleciliśmy wykonanie próby szczelności instalacji, czym zajęli się bardzo skrupulatnie i fachowo. Ciesząc się, że udało nam się trafić na tak porządnych specjalistów, postanowiliśmy pójść za ciosem i zapytaliśmy o możliwość naprawy kranu przy okazji. I z tą usługą nie było problemu.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje wezwanie hydraulika 24?

2021-02-03 Mokre, Toruń
Potrzebuję fachowca, który działa całodobowo i przyjedzie do awarii hydraulicznej w moim domu. Pękła rura i wycieka woda zalewając podłogę. Jaka jest cena przyjazdu pogotowia hydraulicznego?

Szukam hydraulika do montażu prysznica

2021-02-01 Toruń, Wyspiańskiego
Chciałabym zamówić hydraulika do domu. Właśnie zakupiłam nową kabinę i brodzik i potrzebuję żeby ktoś mi to fachowo zamontował. W jakiej cenie jest taka usługa? Proszę o odpowiedź.

Potrzebny na jutro hydraulik do WC

2020-12-21 Wrzosy, Toruń, Kwiatowa
Witan. Od kilku dni męczę się z problemem jakim jest cieknąca spłuczka w toalecie. Chciałbym wezwać fachowca, który zna się na spłuczkach podtynkowych i mógłby naprawić usterkę. Jaki jest czas oczekiwania na usługę?

Pilnie potrzebne pogotowie hydrauliczne

2020-11-01 Toruń, Rubinkowo
Witam serdecznie. Mam nagłą i niespodziewaną usterkę instalacji wodnej w moim domu. Mam pękniętą rurę, która wymaga natychmiastowej reakcji. Woda wylewa się we wszystkich pomieszczeniach. Chciałbym wezwać bardzo dobrego hydraulika, który mógły przyjechać i naprawić isntalację wodno-kanalizacyjną w moim domu. W jakiej cenie jest przyjazd hydraulika?

Awaria hydrauliczna do usunięcia na już

2020-09-20 Toruń, Bydgoska
Pomocy! Mam niedrożną toaletę, nie mogę z niej skorzystać. Chyba coś musiało mi wpaśc do środka i zapchać odpływ. Potrzebuję hydraulika, który mi przepcha odpływ w muszli. Sprawa jest bardzo pilna więc prosze o szybką interwencję

Ile kosztuje wymiana kranu?

2020-08-30 Wrocławska, Toruń
Mam starą baterię przy umywalce w łazience i chce ją wymienić na nową. Jaka jest cena przyjazdu hydraulika i wykonanie takiej usługi? Bardzo zależy mi na czasie, ponieważ w przyszłym tygodniu przychodzą goście.

Potrzebuję pogotowie hydrauliczne

2020-07-30 Tourń, Bielany, Osiedlowa
Pomocy! Nagła awaria! Muszę natychmiast wezwać hydraulika do mojego domu. Z toalety w moim domu wylewa się woda i zalewa łazienkę. Zauważyłam to teraz w nocy, kiedy chciałam skorzystać z łazienki i poczułam mokre kafelki. Proszę o szybki przyjazd hydraulika oraz orientacyjny koszt wykonania usługi

Potrzebuję hydraulika do mieszkania

2020-07-13 Szosa Lubicka
Mieszkam w bloku i zauważyłam, ze grzejniki niestety nie oddają ciepła. Idą mrozy więc potrzebuję fachowca kto zdiagnozuje i naprawi lub odpowietrzy grzejniki w moim mieszkaniu. W jakiej cenie jest usługa?

Dzielnice Torunia, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Barbarka
 2. Bielany
 3. Bielawy
 4. Bydgoskie Przedmieście
 5. Nowe Miasto
 6. Czerniewice
 7. Glinki
 8. Grębocin
 9. Jakubskie Przedmieście
 10. Kaszczorek
 11. Katarzynka
 12. Rubinkowo
 13. Rybaki
 14. Stawki
 15. Wrzosy
 16. Koniuchy
 17. Moke
 18. Na Skarpie
 19. Chełmińskie Przedmieście
 20. Fałata
 21. Kochanowskiego
 22. os. Młodych
 23. os. Św. Klemensa
 24. os. Uniwersyteckie
 25. Podgórz
 26. Rudak
 27. Stare Miasto
 28. Winnica
 29. Zieleniec

Instalacje sanitarne to element naszej codzienności nierozerwalnie związany z pojęciem komfortu oraz higieny. Nic zatem dziwnego, że kiedy ulegają one awarii, chcemy jak najszybciej się jej pozbyć. Sposobów na poradzenie sobie z tym problemem może być wiele, ale tylko jeden będzie skuteczny. Jako Naprawek.pl dostarczamy elastycznych oraz szybkich rozwiązań w tym zakresie, polecając tylko zweryfikowane serwisy z Twojego miasta. Zostawiając nam swoje zgłoszenie o usterce możesz mieć pewność, że trafi ono do fachowca, o którym śmiało można powiedzieć „złota rączka”. Doskonale wiemy jak ważne są profesjonalne usługi hydrauliczne, dlatego przykładamy wielką wagą do opinii na temat współpracujących z nami wykonawców. Są one widoczne na naszej stronie internetowej, a gromadzone dzięki telefonicznemu badaniu satysfakcji wśród losowo wybranych klientów. Bardzo wiele mniejszych lub większych awarii hydraulicznych ma swój początek w takich działaniach jak biały montaż albo udrażnianie rur, wszystko przez przekazanie ich w nieodpowiednie ręce lub próba samodzielnego działania w tym zakresie. Z interwencji specjalisty mogą wyniknąć tylko same korzyści, ponieważ jego znakomite przygotowanie sprzętowe pozwala na sprawną reakcję, niezależnie od skali problemu. Dobre wyposażenie to jednak nie wszystko, sklep hydrauliczny jest przecież w każdym mieście i na prawie każdym osiedlu. Liczą się przede wszystkim umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie. Właśnie dlatego polecani przez nas specjaliści są najlepszą alternatywą w przypadku każdej awarii hydraulicznej.

Możliwe, że często spotykasz się z odmową dojazdu, ze względu na Twoją lokalizację. Zgłaszając problem przez Naprawek.pl unikniesz takich problemów. Każda dzielnica Torunia, Skarpa, Podgórz, Śródmieście i inne lokalizacje zawsze są w zasięgu polecanych przez nas serwisów. Toruń to jedno z piękniejszych miast w Polsce, którego starówka i znajdujące się w jej obrębie zabytki mają unikatowy charakter. Jednym z bardziej charakterystycznych punktów miasta jest z pewnością pomnik flisaka. Wieńczy on fontannę stojącą między kościołem św. Ducha a Ratuszem Staromiejskim. Jak z prawie każdym toruńskim zabytkiem, tak i z tym wiąże się legenda o dzielnym flisaku Iwo. To właśnie on swoją cudowną grą na skrzypcach wyprowadził z miasta setki żab, których plaga nawiedziła miasto. Flisacy zresztą byli częstymi gośćmi w Toruniu odpoczywając tu podczas spławu drewna do Gdańska. Dziś toruński flisak jest jednym z symboli miasta oraz punktem obowiązkowym dla każdej wycieczki odwiedzającej gród Kopernika.

Specjaliści, których polecamy jako Naprawek.pl, szybcy niczym pogotowie hydrauliczne, może nie potrafią grać na żadnym instrumencie, ale za to śpiewająco poradzą sobie z każdym hydraulicznym wyzwaniem. Czemu nie skorzystać z dobrego rozwiązania, które jest w zasięgu Twojej ręki. Tym bardziej, że cenę oraz termin wykonania usługi, możesz ustalić bezpośrednio z wybranym przez Ciebie wykonawcą. Nie zwlekaj i pozwól, by wszystkie trapiące Twą instalację problemy zniknęły, niczym żaby wyprowadzone przez dzielnego toruńskiego flisaka.

Jeśli szukasz elektryka na terenie Torunia, kliknij tu: Elektryk Toruń.

Zobacz również inne usługi w mieście Toruń

732 080 502