Dezynfekcja Toruń

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak
4.8
Liczba opinii: 67
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Toruń
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Numer telefonu do takich fachowców bez wątpienia chciałby mieć każdy. Jesteśmy zadowoleni usługi dezodoryzacji, jaką wykonywali dla nas jakiś czas temu panowie od DDD. Nie mieliśmy do czego się przyczepić, chociaż cena mogła być odrobinę niższa, jednak i tak najgorzej nie było. Polecamy za profesjonalne podejście do klienta oraz przystępny cennik usług!!!"
Rubinkowo, Toruń
Najnowsze zapytania o usługi
Włocławek 20.12.2021
Proszę o kontakt w sprawie ozonowania mieszkania o powierzchni 63 m. Interesuje mnie również całkowity koszt i najbliższy termin jakim państwo dysponujecie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład DDD Mirosław Siałkowski
4.9
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Zakład DDD Mirosław Siałkowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten zakład dezynfekcji. Panowie do pracy przystąpili jeszcze tego samego dnia, ceny z dojazdem mieli bardzo atrakcyjne, do tego byli mili, sympatyczni i bardzo kulturalni. Polecamy serdecznie, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie w razie potrzeby."
Bydgoskie
Popularne usługi
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynsekcja, Deratyzacja i Dezynfekcja Deletor Krzysztof Marcinkowski
4.8
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły
Opinia
"Dekontaminacja wykonana została fachowo i odpowiedzialnie, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne, uczciwe i odpowiedzialne. Z pracą nie mieli najmniejszego problemu - widać, że nie pierwszy raz wykonują tego typu zlecenia, do tego byli mili i uczynni. Polecamy z całego serca każdemu."
Chełmińskie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 115
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Sprzątanie Po Zgonach
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Usługa ozonowania pozwoliła nam raz na zawsze pozbyć się wirusów i pleśni, do tego była bezpieczna i przyjazna środowisku oraz nie zniszczyła przedmiotów, które znajdowały się w pomieszczeniu. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę na miejscu i będziemy polecać usługi tego zakładu znajomym."
Podgórz
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel Sprawdź szczegóły

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Toruń
Sprawdź szczegóły
Ceny od 200 zł Diagnoza od 200 zł
W Twoim mieszkaniu zagnieździły się pluskwy? W ogrodzie roi się od szerszeni i os, a w garażu pojawiły się myszy lub szczury? Postaw na wyspecjalizowany serwis DDD, który oferuje kompleksowe usługi zabezpieczania przed szkodnikami. Fachowcy kierują swoją ofertę ...
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. W każdej ...
serwis niedostępny
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

Wrzosy, Chełmińska

30.01.2021
Chciałabym wykonać profesjonalną dezynfekcję swojego mieszkania. Ostatnio byli u mnie goście z zagranicy, a wiadomo, jakie mamy teraz czasy. Mieszkanie jest dwupoziomowe posiadające trzypokoje na górnym piętrze i dwa na dolnym. Zależałoby mi także na odkażeniu łóżek i materacy (2 sztuki). Jaka byłaby za to cena?

Stawki, Andersa, Toruń

22.11.2020
Dzień dobry. Zwracam się do Państwa z dość nietypową sprawą, a mianowicie chciałbym zamówć usługę sprzątania po osobie zmarłej. Usługa dotyczy odkażenia jednego pokoju w mieszkaniu. Myślałem o dezynfekcji za pomocą ozonu, ale jeśli mają państwo inne na to sposoby to proszę o informację. Chciałbym, aby zostało to wykonane jak najszybciej.

Toruń, os. Bydgoskie, Fredry

22.11.2020
Mieszkamy w bloku na parterze i niestety sami narobiliśmy sobie kłopotów. Po wylaniu szamba zapaskudziliśmy sobie naszą piwnicę, która znajduje się akurat bezpośrednio pod naszym mieszkaniem. Dwa dni później na ścianie zrobił się grzyb, czy pleśń, no i teraz potrzebujemy fachowca, który by to wszystko przywrócił do stanu poprzedniego.

Polna, Toruń

09.11.2020
W niższej kondygnacji w domku jednorodzinnym gromadzimy od lat mnóstwo przeróżnych rzeczy. Są tam i rowery, i kartony ze starymi ciuchami, i także słoiki z jedzeniem. Od kilku dni schodząc na dół jest wyczuwalny bardzo nieprzyjemny, przykry zapach i tak naprawdę nie wiem, skąd on się bierze, dlatego też chciałabym zdezynfekować to pomieszczenie.

Toruń, Mokre, Kościuszki

29.10.2020
Czy serwisanci dojeżdzają do klientów, którzy mieszkają także poza miastem? Dokładnie do centrum mam niecałe 15 km. Chciałbym umówić się z fachowcem na dezynfekcję domu po zalaniu.

Toruń, Podgórz

17.10.2020
Proszę o pomoc! Po pęknięciu rury w kuchni nie dość, że pojawił się grzyb u góry na ścianie i suficie to jeszcze czuć taką stęchlinzę we wszystkich pokojach. Można liczyć na Waszą interwencję w tej sprawie?

Toruń, Wrzosy, Zbożowa

03.10.2020
Wczoraj do naszej spółdzielni wpłynęło pismo w sprawie dezynfekcji jednego z mieszkań w wieżowcu. Właściciele nieruchomości mieli jakiś czas temu problem z rurami w łazience, co za tym idzie awarię i teraz szukamy dla nich fachowca, który świadczy usługi mające na celu usunięcie przykrego zapachu.

Toruń, Rubinkowo

05.08.2020
Moi pracownicy skarżą się na jakieś niewidzialne robaczki, które po kilku godzinach pracy powodują swędzenie i zaczewienienia skóry. Koniecznie w trybie pilnym chciałbym zamówić usługę fachowca do dezynfekcji całej firmy.

Dzielnice Torunia, w których możesz zgłosić usługę dezynfekcji

 1. Barbarka
 2. Bielany
 3. Bielawy
 4. Bydgoskie Przedmieście
 5. Nowe Miasto
 6. Czerniewice
 7. Glinki
 8. Grębocin
 9. Jakubskie Przedmieście
 10. Kaszczorek
 11. Katarzynka
 12. Rubinkowo
 13. Rybaki
 14. Stawki
 15. Wrzosy
 16. Koniuchy
 17. Mokre
 18. Na Skarpie
 19. Chełmińskie Przedmieście
 20. Fałata
 21. Kochanowskiego
 22. os. Młodych
 23. os. Św. Klemensa
 24. os. Uniwersyteckie
 25. Podgórz
 26. Rudak
 27. Stare Miasto
 28. Winnica
 29. Zieleniec
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502