Dezynsekcja Toruń

Zweryfikowanych i odpowiedzialnych wykonawców o nienagannej kulturze pracy, którzy klientom oferują wysokiej jakości usługi dezynsekcyjneprzystępnej cenie znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl. Bez problemu zajmą się likwidacją insektów w Toruniu. Decydując się na usługi tych godnych polecenia i uczciwych serwisantów otrzymasz solidnie, rzetelnie i terminowo wykonaną usługę.

Zakres usług
Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 86
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odpluskwianie mojego mieszkania okazało się koniecznością, kiedy zadzwoniłam do tego specjalisty i opisałam dokładnie, w czym tkwi problem. Pan rzetelnie i rzeczowo odpowiadał na każde zadawane mu pytanie, do tego okazał się normalnym człowiekiem, o którym można porozmawiać praktycznie o wszystkim. Jego usługi poleciłem już znajomym i rodzinie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła mojego portfela."
Deletor Km Krzysztof Marcinkowski
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odkomarzaniem działki zajął się dla mnie ten pan od DDD i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że to osoba godna polecenia i zaufania. Z zadania wywiązał się w 100%, stosując przy tym bezpieczne dla ludzi i zwierząt środki. Cena też była ok. Telefon już zapisałem, chociaż nie robię tego zbyt często."
DDD Siałkowski Mirosław - Zakład Zwalczania Szkodników
4.9
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie mrówek zakończyło się ogromnym sukcesem - efekt pracy tego specjalisty widoczny był już po kilku godzinach. Widać od razu, że to prawdziwy fachowiec, któremu warto zaufać, do tego solidny, sumienny, rzetelny i uczciwy oraz z dużym poczuciem humoru. Polecam za pełen profesjonalizm w działaniu i niewygórowany cennik usług!"
Zakład Zwalczania Szkodników OZONMEDIC.PL PAWEŁ TRZECIAK
4.9
Liczba opinii: 49
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem w pełni zadowolony z jakości usług w wykonaniu tej firmy dezynsekcyjnej. Panowie do zadania podeszli jak na profesjonalistów przystało, a odrobaczanie nie zajęło im wiele czasu. Zabieg zakończył się sukcesem, a ja mogę być już spokojny o zdrowie i bezpieczeństwo własne i całej mojej rodziny. Polecam gorąco za niezwykłą fachowość, trafne metody oraz bardzo przystępne ceny."
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś
Wybrane zlecenia

Jaki jest koszt wytępienie karaczanów z bloku?

Toruń, Łódzka
Szukam firmy, która zajmie się problemem karaczanów w moim mieszkaniu. Mieszkam w bloku na czwartym piętrze i pierwszy raz mam do czynienia z takim problemem. Interesuje mnie przede wszystkim jaki byłby koszt wykonania takiej usługi? Proszę o prędką pomoc w wytępieniu tych szkodników.

Jak ochronić dom przed owadami? Dezynsekcja.

Toruń, Szosa Chełmińska
Spędzając weekend w domu moich rodziców zauważyliśmy problem małych, brązowych i latających robaczków. Niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować, jakiego rodzaju są to insekty. Jaki jest koszt usługi dezynsekcji i ile należy na nią czekać? Proszę o informację zwrotną z Państwa strony i z góry dziękujemy za pomoc.

Likwidacja karaluchów w gospodarstwie

Mokre, Toruń, Kościuszki
Witam, chciałbym zlikwidować karaluchy grasujące po kuchni, przeważnie w okolicach okien, a konkretniej parapetu. W moim gospodarstwie nagromadziła się cała zgraja tych robaków. Czy znają Państwo jakieś skuteczne i bezpieczne metody walki z tymi szkodnikami?

Jaka cena usunięcia os

Toruń, Skarpa, 3 Maja
Moje pytanie brzmi, jaka jest cena usługi usunięcia os? Jestem posiadaczem domku letniskowego i od jakiegoś czasu zmagam się z problemem nadmiernej ilości tych owadów w okolicach parteru. Proszę o kontakt z Państwa strony w tej sprawie.

Ochrona przed owadami

Toruń, Wrzosy, Kwiatowa
Dzień dobry, jakie są skuteczne sposoby ochrony przed owadami? Pojawiło się ich mnóstwo w pobliżu mojego domu i nie wiem już, co robić. Potrzebuję solidnego specjalisty, który zajmie się tym problemem.

Jaka jest cena usunięcia prusaków z mieszkania?

Sienkiewicza, Toruń
Jaka jest cena odrobaczania mieszkania? Zauważyłem, że w kuchni pojawiła się spora ilość prusaków, z czym wcześniej nie miałem do czynienia. Niestety żadne odpryski i preparaty nie działają, a prusaki grasują przeważnie w nocy, przez co nie mam możliwości pozbycia się tych szkodników. Proszę o pomoc.

Karaczany i potrzeba odrobaczania w mieszkaniu

Św. Józefa, Bielany
Mam poważny problem z karaczanami w moim mieszkaniu. Gromadzą się przeważnie w okolicach mojej kuchni, jednak trudno je wytępić z tego względu, że budzą się przeważnie w nocy. Jaka jest cena odrobaczania? Proszę o pilną pomoc w tej sprawie, ponieważ próbowałam już różnych środków i odprysków, ale nie dały one pożądanych efektów. Niezbędna będzie tutaj wiedza specjalisty.

Likwidacja szerszeni w domu jednorodzinnym

Rubinkowo
Piszę z zapytaniem odnośnie likwidacji szerszeni w domu jednorodzinnym. Pojawiła się ich cała chmara i wspólnie z mężem podejrzewamy, że muszą mieć gniazdo gdzieś w okolicach naszego strychu. Interesuje nas przede wszystkim koszt takiej usługi oraz w jakim terminie mogłaby zostać ona wykonana. Czy możecie mi Państwo zaproponować, co powinniśmy zrobić w tej sytuacji?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502