Sprzątanie Włocławek

Usługi Sprzątające, Dezynfekcja oraz Czyszczenie Kostki Brukowej i Elewacji Siklawa Sebastian Bukowski
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie kanapy przebiegło bez większych problemów. Panowie do powierzonego zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego zaproponowani atrakcyjne stawki. Usługa wykonana została ekspresowo i na najwyższym poziomie. Nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż jesteśmy osobami wymagającymi. Polecamy serdecznie znajomym!!!"
Firma wykonuje usługi sprzątające na najwyższym poziomie dla firm, instytucji oraz osób indywidualnych. W ofercie znajduje się sprzątanie jednorazowe lub stałe (codzienne). Specjaliści są elastyczni i dostosowują się do specyficznych wymagań danego ...
Zakres usług
Usługi Porządkowe Safi Krzysztof Wojciechowski
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Pilnie potrzebujesz wyprać tapicerkę w samochodzie? Czeka Cię gruntowne sprzątanie mebli tapicerowanych, usuwanie plam i nieprzyjemnych zapachów z wykładzin, czy czyszczenie kanap, sof, łóżek, foteli i krzeseł? Nie załamuj się – jest ...

Usługi Sprzątające Pogromcy Kurzu

Sprzątanie Włocławek
Serwis świadczy specjalistyczne usługi porządkowe, wymagające zastosowania odpowiednich technologii, środków czystości i nowoczesnego sprzętu. Zespół stworzony z fachowców pomoże Ci z utrzymaniem czystości w Twoim mieszkaniu lub miejscu pracy. ...
Wybrane zlecenia

Rybnica
Czy zajmujecie się Państwo praniem tapicerki u klienta w mieszkaniu, czy musiałabym jakoś dowieźć do Waszego zakładu mój zabrudzony i trochę już zniszczony fotel? Nie ukrywam, że bruda tapicerka w salonie nie wygląda za dobrze. Mogłabym liczyć na pomoc, któregoś z fachowców?

Wschód Mieszkaniowy, Włocławek
Czy bylibyście w stanie usunąć z tapicerki mojej kanapy w salonie trzy dość sporej wielkości plamy od tłuszczu? Niestety podczas imprezy rodzinnej doszło do małego wypadku i część jedzenia wylądowała prosto na mojej sofie. Próbowałam domowymi sposobami pozbyć się tych obrzydliwych nieczystości, ale zupełnie nic to nie dało. Chciałabym, by jak najszybciej mój wypoczynek został wyprany.

Śródmieście
W dość pilnym trybie szukam fachowca, który specjalizuje się w czyszczeniu tapicerki domowej. Czy w Waszej firmie jest dostępny ktoś taki? Mam bardzo poplamioną tapicerkę, która potrzebowałaby odświeżenia. Chciałabym wyprać dwie kanapy, jedną w salonie i drugą w pokoju dzieci. Zależy mi na czasie, ponieważ w weekend mam gości i liczy się dla mnie piękny wygląd mojego domu.

Wschód Przemysłowy, Włocławek
Jaki jest orientacyjny czas oczekiwania na wizytę serwisanta zajmującego się odświeżaniem kanap? Mam problem z nieczystą tapicerkę na moim wypoczynku oraz dwóch fotelach w salonie. Kiedy najwcześniej mogłabym liczyć na wykonanie przez Was usługi tego typu? Proszę o informację.

Dzielnice Włocławka, w których możesz zgłosić serwis prania tapicerki

 1. Brzezie-Leśniczówka
 2. Brzezie-Stacja
 3. Brzezie-Tartak
 4. Bularka
 5. Dziadowo
 6. Glinki
 7. Grzywno
 8. Kokoszka
 9. Rakutówek
 10. Rózinowo
 11. Słodowo
 12. Szpetal
 13. Wschód Leśny
 14. Wschód Przemysłowy
 15. Zawiśle
 16. Zbójno
 17. Kolanowszczyzna
 18. Kulin
 19. Leopoldowo
 20. Łanieszczyzna
 21. Michelin
 22. Mieczysław
 23. Papieżka
 24. Południe
 25. Rakutówka
 26. Rybnica
 27. Suszyce
 28. Śródmieście
 29. Wschód Mieszkaniowy
 30. Zachód Przemysłowy
 31. Zazamcze
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502