Dezynfekcja Włocławek

Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 110
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Metoda zamgławiania ULV przyniosła oczekiwany efekt. Panowie pracę wykonali już następnego dnia i trzeba przyznać, że mają rękę do tego typu prac. Jesteśmy im bardzo wdzięczni, zwłaszcza że poprzednie ekipy nie poradziły sobie z problemem aż tak dobrze. Polecamy serdecznie, telefon zapisujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z ich pomocy."
Zakład Zwalczania Szkodników OZONMEDIC.PL PAWEŁ TRZECIAK
4.8
Liczba opinii: 64
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z ozonowaniem pomieszczeń panowie poradzili sobie świetnie. Zastrzeżeń żadnych nie było, za to cena okazała się bardzo dobra. Takich fachowców się ceni i szanuje. Ogromny plus należy się panom również za bardzo dobry kontakt z klientem przez cały okres współpracy. Szczerze polecamy, a telefon zapisujemy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie nam ponownie skorzystać z ich usług."
SIKLAWA - mycie elewacji Sebastian Bukowski
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Odkażanie wykonane zostało solidnie, sumiennie i rzetelnie. Panowie do pracy podeszli odpowiedzialnie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, zwłaszcza że usługa była pilna. Kontakt do pana oczywiście zapisujemy i będziemy polecać na przyszłość."
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś

RECOVERS Sp. z o.o.

Dezynfekcja Włocławek
Firma Recovers oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Specjalizujemy się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Podlesie, Włocławek

Odgrzybianie klimatyzacji w domu
Dzień dobry. Przygotowuję domek letniskowy przed sezonem i chciałbym wykonać konserwację klimatyzacji. Chodzi o usługę odgrzybiania. Mam pytanie odnośnie ceny, ile wyniesie taka usługa? Wj jakim terminie może być? Zależy mi żeby zostalo to wykonane przed początkiem lata.

Krzywa Góra, Włocławek

Ozonowanie mieszkania
Jestem zainteresowany waszymi usługami. Chciałbym umówić usługę dezynsekcji mieszkania po wylaniu szamba. Awaria pojawiła się wczoraj, liczę, ze uda się umówić na jutro lub jeszcze dzisiaj. W jakiej cenie jest usługa wykonana przez waszego pracownika?

Podmokła, Włocławek

Pilnie poszukiwana firma do dezynfekcji w bloku
Dzień dobry, chciałbym zamówić usługę dezynsekcji w moim mieszkaniu. Po wybiciu kanalizacji potrzebuję profesjonalnych działań bakteriobójczych, których używacie w waszej firmie. Ile wyniesie taka usługa? Czy macie wolne terminy na najbliższy weekend?

Bluszczowa, Włocławek

Dezynfekcja gazowa
Interesuje mnie usługa odkażania. Czy korzystacie w waszej firmie z takiej metody? Czytałem że jest bardzo skuteczna. Ile wyniesie taka usługa? Jakie macie wolne terminy? Proszę o pomoc. ponieważ bardzo zależy mi na czasie.

Włocławek, Kamienna

Ile wyniesie dezynfekcja metodą uv?
Witam państwa, jestem zainteresowany waszymi usługami. Chciałbym wykonać dezynfekcję mieszkania. Czy świadczycie takie usługi używając tej metody? W jakiej cenie może być usługa? Interesuje mnie dezynfekcja czterech pomieszczeń w moim mieszkaniu. Ile będzie to kosztować?

Włocławek, Bursztynowa

Ile kosztuje utylizacja zwierząt w piwnicy?
Chciałbym zorientować się w cenie usługi w waszej firmie. W pomieszczeniu pod budynkiem w którym mieszkam zmarły dwa szczury i potrzebuję je profesjonalnie usunąć. Leżą tam już kilka dni ale nikt dotychczas się nie zainteresował żeby je usunać dlatego zdecydowałem się wezwać waszą pomoc.

Dzielnice Włocławka, w których możesz zgłosić usługę zwalczania szkodników

 1. Brzezie-Leśniczówka
 2. Brzezie-Stacja
 3. Brzezie-Tartak
 4. Bularka
 5. Dziadowo
 6. Glinki
 7. Grzywno
 8. Kokoszka
 9. Rakutówek
 10. Rózinowo
 11. Słodowo
 12. Szpetal
 13. Wschód Leśny
 14. Wschód Przemysłowy
 15. Zawiśle
 16. Zbójno
 17. Kolanowszczyzna
 18. Kulin
 19. Leopoldowo
 20. Łanieszczyzna
 21. Michelin
 22. Mieczysław
 23. Papieżka
 24. Południe
 25. Rakutówka
 26. Rybnica
 27. Suszyce
 28. Śródmieście
 29. Wschód Mieszkaniowy
 30. Zachód Przemysłowy
 31. Zazamcze
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502