Hydraulik Włocławek

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Hydraulik w mieście Włocławek.
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje naprawa wc?

2021-01-11 Włocławek, Biskupia
Pisze do panstwa z takim zapytaniem. Ile wyniesie naprawa toalety, która cieknie pod spodem? Chciałabym wezwać fachowca, który uszczelni toaletę. Nie chcę kupować nowej, bo ta ma zaledwie kilka lat. W jakim czasie może przyjechać hydraulik?

Potrzebny bialy montaż w okolicy

2020-11-05 Włocławek, Szpalerowa
Właśnie kupiliśmy z mężem mieszkani i robiliśmy generalny remont również w łazience. Zakupiliśmy kilka urządzeń sanitarnych, umywalkę, toaletę oraz kabinę prysznicową i brodzik i potrzebujemy solidnego i dokładnego hydraulika, który zamontuje nam te urządzenia. Jaki jest koszt takiej usługi w waszej firmie?

Szukam fachowca do kranu

2020-10-25 Wylotowa, Włocławek
Dzień dobry państwu. Jestem starszą, samotną osobą i potrzebuję dobrego hydrualika do pomocy. Chciałabym fachowo wymienić baterię w zlewie. Ze starej cieknie woda, nie chcę naprawiać bo jest już dosc stara tylko wymienić na nową. Ile wyniesie mnie taka usługa? W jakim czasie może pojawić się fachowiec? Prosze o pomoc najlepiej jeszcze w tym tygodniu.

Szukam fachowca w pobliżu do białego montażu

2020-10-15 Dolna, Włocławek
Witam serdecznie państwa. Jestem zainetersowana usługą dobrego hydraulika w okolicy, który zajmuje się montażem urządzeń sanitarnych. W mieszkaniu jakiś czas temu spadła umywalka i postanowiłam kupić nową. Potrzebuję specjalisty, który profesjonalnie zamontuje umywalkę oraz wymieni kran baterię. Ile kosztuja takie usługu w waszej firmie hydraulicznej?

Pilnie potrzebne pogotowie hydrauliczne

2020-08-27 Starodębska, Włocławek
Szukam w okolicy dobrego i doświadczonego hydraulika do usunięcia awarii.W moim mieszkaniu wczoraj wieczorem pękła rura doprowadzająca wodę i zalało pomieszczenia. Na ścianach również pojawiły się mokre plamy. W jakim czasie mogę liczyć na przyjazd i pomoc hydraulika? Nie ukrywam, że zależy mi na terminie na już, bo sprawa jest dośc poważna.

Potrzebuję hydraulika

2020-08-13 Włocławek
Kontaktuję się ponieważ poszukuję pogotowia hydraulicznego w pobliżu do udrożnienia odpływu w wannie. Niestety domowe sposoby radzenia sobie z zatkanym odpływem nie pomogły i pilnie czekam na przyjad fachowca.

Dzielnice Włocławka, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Brzezie-Leśniczówka
 2. Brzezie-Stacja
 3. Brzezie-Tartak
 4. Bularka
 5. Dziadowo
 6. Glinki
 7. Grzywno
 8. Kokoszka
 9. Rakutówek
 10. Rózinowo
 11. Słodowo
 12. Szpetal
 13. Wschód Leśny
 14. Wschód Przemysłowy
 15. Zawiśle
 16. Zbójno
 17. Kolanowszczyzna
 18. Kulin
 19. Leopoldowo
 20. Łanieszczyzna
 21. Michelin
 22. Mieczysław
 23. Papieżka
 24. Południe
 25. Rakutówka
 26. Rybnica
 27. Suszyce
 28. Śródmieście
 29. Wschód Mieszkaniowy
 30. Zachód Przemysłowy
 31. Zazamcze

Zobacz również inne usługi w mieście Włocławek

732 080 502