Elektryk Włocławek

Usługi Elektryczne Piotr Sadowski
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten wykonawca, a także z atrakcyjnej ceny, której szczerze mówiąc nie spodziewałem się. Naprawa lampy przebiegła bardzo szybko i bez zastrzeżeń. Kontakt telefoniczny do tego wykonawcy pozostawiam sobie na przyszłość i polecam gorąco każdemu, kto tylko zapyta mnie o solidnego i taniego fachowca od elektryki. "
Zazamcze
Usługi Elektryczne oraz Serwis Drzwi, Okien i Rolet New Style Rafał Giziński
4.5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z przyjemnością polecam to pogotowie elektryczne. Gdy podłączony odkurzacz wywołał porządne zwarcie w instalacji, przyjechali do mnie niemalże natychmiast, by sprawdzić, jak poważne są uszkodzenia. Sprawa okazała się niestety dość skomplikowana, ale stanęli na wysokości zadania wzorowo. Dziękuję i polecam."
Rybnica, Włocławek
Zakres usług
Wybrane zlecenia

2021-08-19 Włocławek
Zamontowanie i podłączenie wallboxa do ładowania samochodów elektrycznych w garażu jest pociągnięta siła.

2021-08-09 Włocławek
Potrzebuję podłączyć kuchnię indukcyjną Z uwagi na wymogi gwarancyjne potrzebuję fachowca z uprawnieniami uznawanymi przez media-expert

2021-07-29 Włocławek
Dzien dobry, Szanowni Państwo uprzejmie proszę o wycenę wymiany 3 gniazdek elektrycznych, 5 włączników światła, oraz montaż dwóch lamp sufitowych.

2021-07-14 Włocławek
Witam jaki byłby koszt naprawy przewierconego przewodu w ścianie?

2021-07-06 Włocławek
Dzień dobry, wczoraj około godziny 24 wyskoczył mi korek. Po włączeniu do tej pory prądu nie ma. Sprawdzałem probówką, w żadnym gniazdku nie ma prądu.

Jak szybko możecie wykonać podłączenie elektryczne?

2021-02-23 Włocławek, Kruszyńska
Byłam wczoraj na zakupach i wyrwałam na promocji trzy piękne kinkiety. Chciałabym jak najszybciej je zainstalować, bo czuję, że będą pięknie wyglądać. Kiedy znajdziecie czas na montaż mojej lampy?

Jaki jest czas usunięcia awarii?

2020-12-03 Włocławek, Krzywa Góra
Niezbędna jest natychmiastowa interwencja doświadczonego elektryka! W moim mieszkaniu, w kuchni, w okolicy zlewu został uszkodzony przewód, a jak wiadomo z prądem i wodą nie ma żartów. Pomocy!

Pogotowie elektryczne w okolicy

2020-11-04 Włocławek
Witam serdecznie. Postanowiłam, że zrobię niespodziankę mojemu mężowi i pozawieszam Nasze zdjęcia na ścianie w salonie. W tym celu wzięłam wiertarkę z garażu i zaczęłam działać. Chyba przez nieuwagę przewierciłam jakiś kabel, bo prąd wysiadł w całym domu. Niech ktoś jak najszybciej się zjawi i naprawi ten przecięty przewód. Pomocy!

Potrzebny fachowiec do wykonania serwisu elektrycznego

2020-10-06 Niecała, Włocławek
Od wczorajszego wieczoru nie świeci mi żyrandol w salonie. Wydaje mi się, że mogło dojść do uszkodzenia jakiegoś przewodu. Ale w sumie to zakupiłam już nową lampę, dlatego też potrzebowałabym wymiany. Pomożecie mi w tym?

Elektryk z uprawnieniami w pobliżu

2020-09-04 Włocławek
Naprawdę pilnie potrzebuję doświadczonego fachowca z długim stażem pracy i odpowiednimi zaświadczeniami. Problem mam niestety nie mały. Dzisiaj w nocy doszło u mnie do wybicia bezpieczników. Prądu brak, nie da się normalnie funkcjonować. Potrzebuję błyskawicznej interwencji!

Szukam pogotowia elektrycznego 24h

2020-08-31 Jelonkowa, Włocławek
Wiem, że jest bardzo późno, ale akurat w tym momencie, pech chciał, że wyrwałam kontakt. Przewody wiszą i się skrzą. Potrzebuję pomocy w wymianie gniazdka natychmiast! Mogę na Was liczyć?

Dzielnice Włocławka, w których możesz zamówić elektryka

 1. Brzezie-Leśniczówka
 2. Brzezie-Stacja
 3. Brzezie-Tartak
 4. Bularka
 5. Dziadowo
 6. Glinki
 7. Grzywno
 8. Kokoszka
 9. Rakutówek
 10. Rózinowo
 11. Słodowo
 12. Szpetal
 13. Wschód Leśny
 14. Wschód Przemysłowy
 15. Zawiśle
 16. Zbójno
 17. Kolanowszczyzna
 18. Kulin
 19. Leopoldowo
 20. Łanieszczyzna
 21. Michelin
 22. Mieczysław
 23. Papieżka
 24. Południe
 25. Rakutówka
 26. Rybnica
 27. Suszyce
 28. Śródmieście
 29. Wschód Mieszkaniowy
 30. Zachód Przemysłowy
 31. Zazamcze

Naprawek.pl to godny uwagi serwis, w którym znajdziesz sprawdzonesumienne firmy, które oferują usługi elektryczne na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach z dojazdem. To prawdziwi eksperci, którym możesz zaufać nawet w kryzysowej sytuacji, kiedy tylko dyspozycyjne pogotowie elektryczne jest w stanie pomóc. Obszarem działalności tych wykwalifikowanych i uczciwych ekspertów jest Włocławek.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502