Serwis AGD Włocławek

Zleć usługę rzetelnej firmie od naprawy sprzętu gospodarstwa domowego we Włocławku

Elektrodom Włodzimierz Dębski

Serwis AGD Włocławek
Firma Elektrodom Włocławek specjalizuje się w serwisowaniu dużego sprzętu AGD wiodących marek. Zajmujemy się naprawą pralek, zmywarek, kuchni gazowych, ceramicznych, indukcyjnych, piekarników oraz okapów kuchennych. Wykonujemy podłączenia nowych
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Ile wyniesie naprawa sprzętu domowego Bosch?

Korabnicka, Włocławek
Mam kilka mieszkań, które wynajmuje. Raz na rok szukam fachowca, który zrobi przegląd wszystkich pralek w tych mieszkaniach. Czy w ogóle robicie takie przeglądy? Jaki byłby koszt za wykonanie takiego czegoś przy dziesięciu urządzeniach? Czekam z informacją zwrotną z waszej strony. Pozdrawiam serdecznie.

W okolicy szukam do naprawy AGD Electrolux

Młynarska, Włocławek
Witam. Mam starszą sąsiadkę, która nie ma rodziny i jej często pomagam. Teraz poszukuje dla niej speca od naprawy pralki. Ma jeszcze taki stary model, który nie do końca pierze te ciuchy. Czy mogę prosić o kontakt telefoniczny?

Szukam do naprawy sprzętu na gwarancji Beko

Włocławek, Irysowa
Zawsze chciałam mieć suszarkę do ubrań jak w amerykańskich filmach. Potrzebuję fachowca, który wyda mi zaświadczenie do ubezpieczenia, że podczas wyłączenia prądu przepaliło się moje cudowne urządzenie, które miało rok.

Serwis pogwarancyjny

Cmentarna, Włocławek
Przy remontcie kuchni chciałam wymienić okap, ale fachowiec doradził mi, że ten obecny który posiadam jest sprawny. Tak był do czasu. Po remoncie, gdy sprzątałam prawdopodobnie się coś tam zalało wodą i nie łączy światło. Czy robicie takie małe rzeczy?

Ile kosztuje serwis sprzętu AGD Siemens?

Mostowa, Włocławek
Będę niedługo mieć własne mieszkanie, które rozpoczynam od wykończenia kuchni. Zastanwiam się nad sprzetami AGD, czy mają być w zabudowie, czy wolnostojące. Czy byłaby możliwość, abyście udzielili mim zdalnie porady. Jestście fachowcami od takich sprzętów do zabudowy i wiecie jakie częściej się psują. Oczywiście jestem gotowa zapłacić za taką informację.

Na jutro poszukuje serwis sprzętu domowego Samsung

Włocławek, Wiślana
Od moich rodziców dostałam jakiś czas temu na pierwsze mieszkanie odkurzacz, który sam jeździ odkurza i myje podłogi. Niestety oni zgubili gwarancję od niego, a ja mam problem. Kilka dni temu to urządzenie coś wciągneło, że się zacieło i nie mogło jeździć. Sama to urządzenie rozkręciłam bo myśłałam, że mi się uda je naprawić. Niestety nie działa tak jak powninien. Czy naprawiacie takie roboty?

Dzielnice Włocławka, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Brzezie-Leśniczówka
 2. Brzezie-Stacja
 3. Brzezie-Tartak
 4. Bularka
 5. Dziadowo
 6. Glinki
 7. Grzywno
 8. Kokoszka
 9. Rakutówek
 10. Rózinowo
 11. Słodowo
 12. Szpetal
 13. Wschód Leśny
 14. Wschód Przemysłowy
 15. Zawiśle
 16. Zbójno
 17. Kolanowszczyzna
 18. Kulin
 19. Leopoldowo
 20. Łanieszczyzna
 21. Michelin
 22. Mieczysław
 23. Papieżka
 24. Południe
 25. Rakutówka
 26. Rybnica
 27. Suszyce
 28. Śródmieście
 29. Wschód Mieszkaniowy
 30. Zachód Przemysłowy
 31. Zazamcze
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502