Dezynsekcja Włocławek

Masz poważny problem z insektami, których nie możesz się pozbyć? W serwisie Naprawek.pl czekają na Ciebie wykwalifikowani i odpowiedzialni specjaliści, którzy dezynsekcją zajmują się nie od dziś. To wysoko oceniani wykonawcy, którzy do każdego zadania podchodzą sumiennie i odpowiedzialnie, do tego mają atrakcyjne ceny, które nie uszczuplą portfela. Swoje usługi kierują do mieszkańców Włocławka.

Zakres usług
Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 86
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Nie ma chyba nic gorszego niż plaga komarów w ogrodzie, kiedy człowiek po ciężkim dniu pracy planuje odpoczynek. Nie mogąc poradzić sobie z problemem, odkomarzanie postanowiłem zlecić firmie DDD. Panowie stanęli na wysokości zadania i ekspresowo poradzili sobie z problemem. Teraz bez obaw mogę spędzać wolny czas w ogrodzie. Z ręką na sercu polecam kompleksowe usługi tej firmy."
Zakład Zwalczania Szkodników OZONMEDIC.PL PAWEŁ TRZECIAK
4.9
Liczba opinii: 49
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie mrówek to zadanie, które zdecydowanie mnie przerosło, dlatego postanowiłem zlecić je profesjonalne firmie. Wybór padł na ten zakład i jak się okazało, są jeszcze na świecie specjaliści "nie z polecenia", którym warto zaufać. Ci z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a cena za usługę była naprawdę niska. Szczerze polecam."
Wybrane zlecenia

Zwalczanie mrówek przy bloku

Włocławek, Nad Zalewem
Dziwnymi kanałami do naszej kuchni przedostają się mrówki. Wydrożyły sobie tunel w fudze, jest ich coraz więcej i na nic się zdaje uzupełnienie nowej fugi i zaklejenie tej dziury. Potrzebujemy pomocy pogromcy tych mały insektów.

Konieczne usunięcie pruskaków z piwnicy

Papieżka, Włocławek
Czy wasi pracownicy zajmują się likwidowaniem robaków także z piwnic w starym bloku? Pomieszczenie nie jest za duże, jednakże dużo jest tam różnych mebli i przedmiotów, na których jakiś tydzień temu właśnie pojawiły się te szkodniki, których chciałbym się pozbyć tak szybko, jak to tylko jest możliwe.

Odrobaczanie + likwidacja szerszeni w gospodarstwie

Gałczyńskiego, Włocławek
W swojej stodole mam podwójny kłopot, jeden dotyczy gniazda szerszeni z zewnętrznej strony budynku, a drugi dziwnych robaków, które pojawiły się na sianie, które przeznaczone jest jako jedzenie dla krów. Zaradzicie coś na to?

Jaki jest koszt za odpluskiwanie strychu?

Polskiej Organizacji Wojskowej, Włocławek
Na poddaszu w naszym dużym domu kilka dni temu syn zauważył małe robaczki na dwóch starych obrazach. Prawdopodobnie są to pluskwy. Chciałbym zamówić usługę, która usunęłaby je skutecznie. Jakie macie państwo ceny?

Likwidacja pluskwy domowej w bloku

Bracka, Włocławek
Czy jeśli w moim mieszkaniu na materacu pojawi się kilka pluskwiaków, to trzeba od razu kupować nowe łóżko, czy można jakoś je zdezynfekować i korzystać z niego tak, jak wcześniej?

Osy atakują mój ogród

Jedwabna, Włocławek
Mam owocowe drzewka na swojej działce rekreacyjnej, 3 jabłonie i 2 grusze. Owoce dają przepiękne, niestety bardzo przyciągają do siebie osy, które latają po całym ogrodzie. Mąż popryskał już drzewka jakimiś substancjami, ale owady jak były, tak są. Czy jest jakiś w ogóle sposób, aby ich się pozbyć, żebyśmy mogli spokojnie odpoczywać podczas lata?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502