Odgrzybianie Ścian Rybnik

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji, jesteś w dobrym miejscu. Ta firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres usług jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tutaj to, czego ...
Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Szukasz rzetelnego serwisu DDD? Wybierz tę firmę. Skuteczność, bezpieczeństwo i ekologia – to najważniejsze dla pracujących tutaj specjalistów wartości, którymi kierują się, wykonując swoje obowiązki. Ich metody i środki są niegroźne ...
Wybrane zlecenia

Boguszowice Osiedle, Rybnik
Przez kilka miesięcy byliśmy z mężem za granicą. Mieliśmy kilka spraw biznesowych, ale przy okazji wypoczęliśmy. Domem w tym czasie miał się ktoś zajmować. Niestety po powrocie odkryliśmy, że w sypialni i łazience na pięrze mamy wilgoć na ścianach. Jesteśmy w szoku i chcemy jak najprędzej umówić się z firmą na odgrzybianie. Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie.

Boguszowice Osiedle
Witam, mam taki problem. Jakiś czas temu wprowadzili się sąsiedzi nad nami i wybiło im wczoraj kanalizację. Jako, że mieszkamy w kamienicy to nietrudno tu o pleśń. Po tym właśnie wybiciu kanalizacji, na ścianie w kuchni momentalnie pojawił się grzyb, mocno to razi w oczy. Zajmuje się tu ktoś odgrzybianiem mieszkań?

Śródmieście, Rybnik
Zawsze zwracam uwagę na wilgotność w moim małym mieszkanku, jednak tym razem poszło coś nie tak. Zauważyłam, że za szafką w sypialni pojawiła się pleśń na ścianie. Nie ukrywam, że wzbudziło to u mnie spory niepokój. Nie chcę aby to paskudztwo się rozprzestrzeniło, więc szukam specjalisty w zakresie odgrzybiania ścian.

Niedobczyce
Dzień dobry, czy zajmują się Państwo także usługami odgrzybiania w blokach mieszkalnych? Pojawiła się u nas na ścianach klatki schodowej pleśń i potrzebna jest pilna interwencja. Szczegóły omówi nasz administrator wspólnoty mieszkaniowej. Proszę o kontakt.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502