Serwis i Naprawa RTV Rybnik

Elserwis Palarczyk Marek

ocena: 4.7 Pokaż opinie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Często wybierany! 100% sprawdzony serwis 4 lata współpracy 8 lat doświadczenia
Popsuty telewizor w Wodzisławiu Śląskim nie musi od razu oznaczać dla Ciebie konieczności kupna nowego. Nie zawsze jest to rozwiązanie, które może był łagodne dla Twojego budżetu. Nasz serwis zajmuje się skutecznymi, pogwarancyjnymi naprawami ... Sprawdź więcej

ROBERT KOKOWSKI

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
100% sprawdzony serwis 10 lat doświadczenia
Czeka Cię naprawa telewizora? Jeśli mieszkasz na terenie województwa śląskiego i zastanawiasz się, który serwis RTV najlepiej poradzi sobie z usterką, wybierz firmę ROBERT KOKOWSKI i zyskaj pewność, że Twój problem zostanie rozwiązany ... Sprawdź więcej
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

Ceny

Nazwa usługi cena od
Naprawa sprzętu audio 11 zł
Naprawa konsol 28 zł
Naprawa DVD 32 zł
Naprawa kamer 35 zł
Naprawa kina domowego 35 zł
Naprawa telewizorów 35 zł
Naprawa anteny 56 zł
Montaż telewizorów 70 zł
Montaż anteny 84 zł
Przedstawiony cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej. Zestawienie niniejszych kosztów powstało na podstawie analizy minimalnych cen danych usług na określonym obszarze, przeprowadzonej przez operatora serwisu we wrześniu 2020 r.

Dzielnice Rybnika, w których możesz zamówić serwis RTV

 1. Boguszowice Stare
 2. Boguszowice Osiedle
 3. Chwałowice
 4. Chwałęcice
 5. Golejów
 6. Gotartowice
 7. Grabownia
 8. Kamień
 9. Kłokocin
 10. Ligota-Ligocka Kuźnia
 11. Meksyk
 12. Niedobczyce
 13. Niewiadom
 14. Maroko-Nowiny
 15. Orzepowice
 16. Paruszowiec-Piaski
 17. Popielów
 18. Radziejów
 19. Rybnicka Kuźnia
 20. Rybnik-Północ
 21. Smolna
 22. Stodoły
 23. Śródmieście
 24. Wielopole
 25. Zamysłów
 26. Zebrzydowice
 27. Ochojec

Tylko profesjonalny serwis RTV jest w stanie sprostać wielu wyzwaniom naprawczym z tego zakresu. Popsute kino domowe, podobnie zresztą jak naprawa telewizorów lub innych urządzeń RTV jest nierozerwalnie związana ze specjalistyczną wiedzą i ogromną dbałością o szczegóły. Dzieje się tak dlatego, że naprawa elektroniki stała się tą dziedziną serwisową, na której polega coraz większa liczba ludzi. Nie ma w tym nic dziwnego, każdy sklep RTV aż kipi od korzystnych ofert i przecen, przez co zakup nowego sprzętu nie jest już niczym skomplikowanym. Niestety każda gwarancja kiedyś się musi skończyć, Sony, Panasonic, Manta, LG, Samsung, Philips oraz wszystkie inne marki są bezsilne wobec niespodziewanych awarii, które w pewnym momencie użytkowania mogą spotkać każde urządzenie. Przyczyn jest całe mnóstwo, jednak najczęstszą nich może być po prostu zużycie sprzętu. Kiedy staniesz w obliczu takiej sytuacji, wcale nie musi to oznaczać, że dni ulubionego odbiornika TV są policzone. Naprawek.pl prezentuje na swojej stronie tylko i wyłącznie zweryfikowane serwisy naprawcze z Rybnika. Dzięki nim znajdziesz wyjście nawet z pozornie beznadziejnej sytuacji. Kontaktując się z polecanym wykonawcą, masz szansę na bezpośrednie ustalenie właśnie z nim, ceny oraz terminu wykonania usługi. Dodatkowo komentarze na temat pracy każdego z serwisów ułatwią Ci wybór. Powstawały one w wyniku telefonicznego badania satysfakcji wśród losowo wytypowanych klientów.

To bardzo ważne, by naprawa głośników albo innych urządzeń pozwalających i na zrelaksowanie się po ciężkim dniu, przebiegała dokładnie tak, jak pragniesz. Czyli po prostu szybko i skutecznie. Bardzo możliwe, że zaliczasz się do ludzi właśnie ceniących sobie takie postępowanie. Jeśli tak jest, to z pewności ucieszy Cię też fakt, że współpracujące z Naprawek.pl serwisy dotrą w każdy rejon Rybnika. Niezależnie od tego, czy jest to Niedobczyce, Popielów, Niewiadom, czy jakikolwiek inny rejon Rybnika. Zwłaszcza to ostatnie miejsce jest dość interesujące, chociażby ze względu na swoją górniczą historię. Cały region jest dumny ze swoich górniczych korzeni, a w Rybniku postanowiono oddać swoistego rodzaju hołd pracy górników i przybliżyć ich codzienność turystom. Mowa tu o zabytkowej kopalni „Ignacy”. Jej historia zaczyna się 1792 roku, kiedy została powołana do życia przez jednego z pruskich ministrów. Przez długie lata była ważnym ośrodkiem wydobywczym, a życie całego regionu toczyło się wokół niej. W 1999 roku została ona oddana do użytku turystycznego, zwiedzający mają możliwość zapoznania się z imponującymi eksponatami górniczymi i zapoznania się z górniczą kulturą. Muzeum znajdujące się na jej terenie zostało uznane w 2004 roku za najlepszy produkt turystyczny w całym województwie śląskim.

Z pewnością odwiedzający kopalnie „Ignacy” mogą liczyć na wiele wrażeń i niespodzianek. Oczywiście, jeśli chodzi o takie nagłe wydarzenia jak np. popsuta antena satelitarna, to nikt nie lubi być w ten sposób zaskakiwany. Podobnie jak złą jakością świadczonych usług. Ale spokojnie z fachowcami polecanymi na Naprawek.pl Tobie to nie grozi.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502