Dezynsekcja Rybnik

Godnych polecenia i odpowiedzialnych wykonawców od eliminacji insektów o wysokich kwalifikacjach, umiejętnościach i nienagannej kulturze pracy od ręki znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl. Polecani fachowcy oferują kompleksowe usługi dezynsekcyjne klientom z Rybnika. Prezentowane tutaj firmy wyróżnia przede wszystkim solidność, odpowiedzialność oraz ceny na każdą kieszeń.

Zakres usług
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zadzwoniliśmy to tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy, jaką wykonali dla mnie. Okazało się, że firmę stanowią wykwalifikowani technicy, którzy posiadają niezbędne zezwolenia i uprawnienia do wykonywania odrobaczania. Z zadaniem poradzili sobie sumiennie i uczciwie, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu."
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Dezynsekcja przez tych panów została wykonana najnowszymi metodami, które pozwoliły na przeprowadzenie jej szybko i efektywnie. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi, która była przystępna i w żaden sposób nie wpłynęła na mój domowy budżet. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam za profesjonalizm i uczciwość."
Wybrane zlecenia

Wytępienie mrówek z bloku

Rybnik, Mikołowska
Mieszkam na parterze, z dostępem do niewielkiego ogródka. Niestety, ale w moim salonie zaczęły pojawiać się pojedyncze mrówki. Początkowo zadbałam o siatkę w oknie balkonowym, żeby nie mogły się dostać do wnętrza mieszkania, jednak wczoraj niestety znalazłam gniazdo tych szkodników w kuchni pod framugą. Chciałabym, żebyście pomogli mi się ich pozbyć, ponieważ mam już dość walczenia z nimi samodzielnie.

Muszę usunąć szerszenie w mieszkaniu

Rybnik, Boguszowice
Posiadam duży problem z owadami w moim budynku mieszkalnym. Pojawiły się u mnie owady latające wyglądające jak osy, ale są o wiele większe. Kontakowałam się już ze strażą pożarną, ale oni się już tym nie zajmują. Odesłali mnie właśnie do Państwa. Proszę o pomoc.

Jaka jest cena pozbycia się pluskwy domowej?

Rybnik, Chwałowice, Śląska
Bardzo pilnie potrzebuję przeprowadzenia w moim domu profesjonalnego odrobaczania! W kuchni na podłodze znalazłam pluskwę. Pod futruną niestety chyba jest ich więcej! Proszę pomóżcie jak najszybciej!

Usunięcie os z mieszkania

Kuźnia Ligocka
Czy posiadacie Państwo jakieś środki owadobójcze, które byłyby w stanie zapobiec rozmnażaniu się os i szerszeni na przestrzeni mojego garażu? Jest on rzadko użytkowany i niestety insekty porobiły gniazda. Bardzo pilnie potrzebuję się ich pozbyć!

Zwalczanie pluskiew

Niedobczyce, Racławicka
Dzień dobry. Nie wiem skąd w moim domu wzięły się pluskwy, ale prawdopodobnie mąż przyniósł je z pracy i na nasze nieszczęście bardzo szybko opanowały mieszkanie. Potrzebujemy skutecznej, lecz jak najmniej inwazyjnej metody wytępienia tych szkodników!

Usunięcie os na jutro!

Rybnik, Orzepowice, Energetyków
Witam. Niestety, ale mam bardzo nieprzyjemny problem z osami i szerszeniami. Potrzebuję pomocy praktycznie na już! Wokół mojego domu znalazłam dwa czynne gniazda. Moja rodzina boi się wychodzić z domu. Jakiego rodzaju ochrona przed tymi insektami jest możliwa z Waszej strony? Proszę o informację oraz możliwie najszybszą realizację usługi.

Ile kosztuje lidwidacja szkodników w gospodarstwie?

Rybnik, Krzyżowa, Smolna
Witam serdecznie. Mam domek na wsi i posiadam tam pomieszczenie dla kur. Kilka dni temu zauważyłam, że w środku są pchły. Proszę o informację jaki byłb koszt za pozbycie się tych owadów. Jakie macie sposoby na pozbycie się ich? Czy używacie takie bezpieczne środki, aby nie uszkodzić innych hotowalnych zwierząt?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502