Elektryk Rybnik

Serwis Elektryczny Instal-Serwis Wiesław Knap
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Prawdziwy diament! Fachowiec bardzo punktualny, ponadto wrażenie robi jego wysoka kultura osobista oraz solidność. Montażem lampy zajął się niemalże od ręki, a przy okazji wykonał również inne drobne naprawy elektryczne, które wciąż odkładaliśmy na później. Polecam serdecznie jego usługi, gdyż bardzo mile nas zaskoczył ich wysoką jakością. Kwota usługi także bardzo przystępna."
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Zakres usług
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo sympatyczny i utalentowany elektryk, po którego pracy widać doświadczenie. Naprawa instalacji elektrycznej wykonana na najwyższym poziomie, mimo utrudnionego dostępu do przewodów. Pan zasłużył na najlepszą ocenę, bo doskonale zna się na tym, co robi i robi to z zaangażowaniem i widoczną pasją."
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Elektryczny El Monter
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Daję najwyższą możliwą ocenę, gdyż pan przyjechał do mnie jeszcze tego samego dnia i zajął się wymianą gniazdka elektrycznego, które uległo spaleniu. Cena usługi bardzo przystępna, a elektryk przemiły i znający się na swym trudnym fachu perfekcyjnie. Numer zachowuję i polecam."
Firma specjalizuje się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych i elektrycznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, fachowcy nie boją się żadnych ...
Firma od wielu lat zajmuje się wykonywaniem usług elektrycznych w zakresie: usuwania awarii elektrycznych, modernizacji oraz wymiany całej instalacji elektrycznej. Fachowcy wykonują takie zlecenia jak naprawa oświetlenia, gniazdek, tablic licznikowych, podłączenia ...
Serwis Elektryczny Consulting Kamil Jakubiak
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Nowa lampa kupiona już jakiś czas temu, ale wciąż nie było okazji, by ją wymienić. Gdy koleżanka opowiadała mi o doskonałym elektryku, który dla niej pracował, postanowiłam pójść za ciosem i zadzwoniłam. Pan już przez telefon wydawał się bardzo miły i profesjonalny. Gdy przyjechał na miejsce, tylko to potwierdził. Montaż lampy nie zajął mu dużo czasu, a usługa nie uszczupliła zbyt mojego portfela. Polecam."
Zakład Usług Elektrycznych Mar-Instal Marcin Szymik
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Niesamowity fachowiec, który sprawnie podłączył indukcję w mojej nowej kuchni. Poradził sobie mimo utrudnionego dostępu. Pan bardzo słowny i dokładny, a przy tym punktualny i przesympatyczny. Numer zachowam - kto wie, kiedy okaże się przydatny. Polecam serdecznie jego usługi!"
Stara instalacja elektryczna w domu może być niebezpieczna i zagrażać życiu domowników. Zwiększa także ryzyko licznych awarii elektrycznych. W tych i innych sytuacjach postaw na solidne usługi elektryczne, które oferuje ta firma. Zakres wykonywanych ...
Wybrane zlecenia

2021-09-05 Rybnik
Dzien dobry Chciałbym się dowiedzieć na kiedy można się z Panem umówić na sprawdzenie instalacji w kuchni ponieważ nie do końca działa tak jak powinna oraz o podłączenie płyty indukcyjnej oraz piekarnika do siły z wpisem do książki gwarancyjnej. Z gody dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Jaki czas na usługę elektryk 24h?

2021-02-28 Rybnik, Żorska
Witam państwa serdecznie. Mam pilną sprawę, która wymaga wizyty fachowego pogotowia elektrycznego. W gniazdku zauważyłam iskry. Mieszkam sama z dwójką dzieci i nie ma kto przyjechać i mi to sprawdzić. To bardzo pilne bo boje sie że zaraz wysiądzie mi cała instalacja. Czy możecie mi pomóc? Chcę zapytać też o cene takiej usługo ponieważ nie ukrywam że szukam jak najtaniej.

Pilnie potrzebna naprawa instalacji elektrycznej

2020-12-21 Ligota
Dzień dobry. W mieszkaniu, do ktorego przeprowadziłam się niedawno ciągle dzieje się coś z instalacją elektryczną. Od pewnego czasu sporadycznie wywala korki podczas korzystania z urzadzeń elektrycznych. Szukam fachowca który poradzi mi co zrobić i przejrzy instalacje. Czy moge liczyć na waszego pracownika?

Potrzebny w okolicy elektryk.

2020-12-08 Chwałowice, Śląska
Musze pilnie zgłosić awarię elektryczną. W jednym z pomieszczeń w mieszkaniu mam remont i monterzy podczas prac przewiercili przewody w ścianie. Potrzebuję na cito przyjazdu fachowca, który naprawi instalację elektryczną ponieważ nie mam prądu a musze w tym tygodniu skończyć ten remont.

Potrzebna w pobliżu naprawa awarii elektrycznej

2020-11-24 Rybnik, Ligota
Witam, potrzebuję pilnie kontaktu do dobrego elektryka. Czy znajdę tu kogoś godnego polecenia z wolnym terminem na cito? W mieszkaniu wywala korki po włączeniu jakiegokolwiek urzadzenia. Musi być coś nie tak z instalacją elektryczną. Pomożecie mi?

Jaka cena pogotowia elektrycznego ?

2020-07-26 Rybnik, Niedobczyce
Szukam kontaktu do elektromontera. Mam do wykonania instalację odgromową na dachu bydynku. Poprzednią niestety zerwał ilny wiatr, jaki miał ostatnio miejsce. Chciałbym zapytać o koszt wykonania takiej usługi oraz termin. Chciałbym żeby zostało to wykonane w miarę możliwości szybko, najlepiej w tym tygodniu

Jaka jest cena serwisu elektrycznego?

2020-07-23 Rybnik, Poloczka, Grabownia
Piszę ponieważ chciałabym zapytać o koszt wykonanie usługi elektryka w moim domu. Chyba mam słabą instalację elektryczną bo doszło do zwarcia. Przepalone zostały przewody. Potrzebuję fachowca, który mi je sprawnie wymieni. Czy macie jakiegoś niedrogiego elektromontera na kieszeń emerytki?

Jak szybko możecie usunąć awarię elektryczną?

2020-07-11 Patriotów, Boguszowice Osiedle
Dzień dobry państwu. Pisze z zapytaniem o możliwie najszybszy termin usługi elektryka. W domy mam usterkę w instalacji elektrycznej. Wyrzuciło różnicówkę i nie ma prądu. Czy zajmujecie się takimi usługami? Zależy mi na naprawie na już, bo nie mogę siedzieć po ciemku. Czy możecie mi pomóc? Czekam na odpowiedź.

Dzielnice Rybnika, w których możesz zamówić elektryka

 1. Boguszowice Stare
 2. Boguszowice Osiedle
 3. Chwałowice
 4. Chwałęcice
 5. Golejów
 6. Gotartowice
 7. Grabownia
 8. Kamień
 9. Kłokocin
 10. Ligota-Ligocka Kuźnia
 11. Meksyk
 12. Niedobczyce
 13. Niewiadom
 14. Maroko-Nowiny
 15. Orzepowice
 16. Paruszowiec-Piaski
 17. Popielów
 18. Radziejów
 19. Rybnicka Kuźnia
 20. Rybnik-Północ
 21. Smolna
 22. Stodoły
 23. Śródmieście
 24. Wielopole
 25. Zamysłów
 26. Zebrzydowice
 27. Ochojec

O dyspozycyjnych i doświadczonych fachowców z pogotowia elektrycznego w dzisiejszych czasach nie jest łatwo. Solidne i uczciwe zakłady swoje usługi elektryczne oferują na stronie Naprawek.pl. Pracują w nich wysoko oceniani i rzetelni wykonawcy, którzy pracę wykonują niemal od ręki, ponadto oferują bardzo przystępne ceny. To odpowiedzialni elektrycy z Rybnika, którzy dokładają wszelkich starań, by świadczyć kompleksowe usługi mieszkańcom tego miasta. 

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502