Elektryk Rybnik

O dyspozycyjnych i doświadczonych fachowców z pogotowia elektrycznego w dzisiejszych czasach nie jest łatwo. Solidne i uczciwe zakłady swoje usługi elektryczne oferują na stronie Naprawek.pl. Pracują w nich wysoko oceniani i rzetelni wykonawcy, którzy pracę wykonują niemal od ręki, ponadto oferują bardzo przystępne ceny. To odpowiedzialni elektrycy z Rybnika, którzy dokładają wszelkich starań, by świadczyć kompleksowe usługi mieszkańcom tego miasta. 

INSTAL-SERWIS Wiesław Knap
4.9
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Prawdziwy diament! Fachowiec bardzo punktualny, ponadto wrażenie robi jego wysoka kultura osobista oraz solidność. Montażem lampy zajął się niemalże od ręki, a przy okazji wykonał również inne drobne naprawy elektryczne, które wciąż odkładaliśmy na później. Polecam serdecznie jego usługi, gdyż bardzo mile nas zaskoczył ich wysoką jakością. Kwota usługi także bardzo przystępna."
F.H.U. Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 167
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo sympatyczny i utalentowany elektryk, po którego pracy widać doświadczenie. Naprawa instalacji elektrycznej wykonana na najwyższym poziomie, mimo utrudnionego dostępu do przewodów. Pan zasłużył na najlepszą ocenę, bo doskonale zna się na tym, co robi i robi to z zaangażowaniem i widoczną pasją."
Kamil Jakubiak Consulting
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nowa lampa kupiona już jakiś czas temu, ale wciąż nie było okazji, by ją wymienić. Gdy koleżanka opowiadała mi o doskonałym elektryku, który dla niej pracował, postanowiłam pójść za ciosem i zadzwoniłam. Pan już przez telefon wydawał się bardzo miły i profesjonalny. Gdy przyjechał na miejsce, tylko to potwierdził. Montaż lampy nie zajął mu dużo czasu, a usługa nie uszczupliła zbyt mojego portfela. Polecam."
maR-instal Marcin Szymik
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Niesamowity fachowiec, który sprawnie podłączył indukcję w mojej nowej kuchni. Poradził sobie mimo utrudnionego dostępu. Pan bardzo słowny i dokładny, a przy tym punktualny i przesympatyczny. Numer zachowam - kto wie, kiedy okaże się przydatny. Polecam serdecznie jego usługi!"
Naprawy i Serwis Elektryczny El Monter
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Daję najwyższą możliwą ocenę, gdyż pan przyjechał do mnie jeszcze tego samego dnia i zajął się wymianą gniazdka elektrycznego, które uległo spaleniu. Cena usługi bardzo przystępna, a elektryk przemiły i znający się na swym trudnym fachu perfekcyjnie. Numer zachowuję i polecam."
Artel Artur Ratajczyk
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Nie wiesz, gdzie znaleźć rzetelnych, posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie elektryków? Postaw na zakład Artel i zapomnij o skomplikowanych awariach instalacji elektrycznej. Szeroki zakres umiejętności, bogata praktyka zawodowa
Specjalizujemy się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, nie boimy się żadnych zgłoszeń. Popsuta spłuczka w Rybniku,
Od dziesięciu lat zajmujemy się wykonywaniem usług elektrycznych w zakresie: usuwania awarii elektrycznych, modernizacji oraz wymiany całej instalacji elektrycznej. Wykonujemy takie zlecenia jak naprawa oświetlenia, gniazdek, tablic licznikowych, podłączenia sprzętów
Stara instalacja elektryczna w domu jest może być niebezpieczna i zagrażać życiu domowników. Zwiększa także ryzyko licznych awarii elektrycznych. W tych i innych sytuacjach postaw na solidne usługi elektryczne, które oferuje firma NS ELEKTRO sp. ...
Wybrane zlecenia

Jaki czas na usługę elektryk 24h?

Rybnik, Żorska
Witam państwa serdecznie. Mam pilną sprawę, która wymaga wizyty fachowego pogotowia elektrycznego. W gniazdku zauważyłam iskry. Mieszkam sama z dwójką dzieci i nie ma kto przyjechać i mi to sprawdzić. To bardzo pilne bo boje sie że zaraz wysiądzie mi cała instalacja. Czy możecie mi pomóc? Chcę zapytać też o cene takiej usługo ponieważ nie ukrywam że szukam jak najtaniej.

Pilnie potrzebna naprawa instalacji elektrycznej

Ligota
Dzień dobry. W mieszkaniu, do ktorego przeprowadziłam się niedawno ciągle dzieje się coś z instalacją elektryczną. Od pewnego czasu sporadycznie wywala korki podczas korzystania z urzadzeń elektrycznych. Szukam fachowca który poradzi mi co zrobić i przejrzy instalacje. Czy moge liczyć na waszego pracownika?

Potrzebny w okolicy elektryk.

Chwałowice, Śląska
Musze pilnie zgłosić awarię elektryczną. W jednym z pomieszczeń w mieszkaniu mam remont i monterzy podczas prac przewiercili przewody w ścianie. Potrzebuję na cito przyjazdu fachowca, który naprawi instalację elektryczną ponieważ nie mam prądu a musze w tym tygodniu skończyć ten remont.

Potrzebna w pobliżu naprawa awarii elektrycznej

Rybnik, Ligota
Witam, potrzebuję pilnie kontaktu do dobrego elektryka. Czy znajdę tu kogoś godnego polecenia z wolnym terminem na cito? W mieszkaniu wywala korki po włączeniu jakiegokolwiek urzadzenia. Musi być coś nie tak z instalacją elektryczną. Pomożecie mi?

Jaka cena pogotowia elektrycznego ?

Rybnik, Niedobczyce
Szukam kontaktu do elektromontera. Mam do wykonania instalację odgromową na dachu bydynku. Poprzednią niestety zerwał ilny wiatr, jaki miał ostatnio miejsce. Chciałbym zapytać o koszt wykonania takiej usługi oraz termin. Chciałbym żeby zostało to wykonane w miarę możliwości szybko, najlepiej w tym tygodniu

Jaka jest cena serwisu elektrycznego?

Rybnik, Poloczka, Grabownia
Piszę ponieważ chciałabym zapytać o koszt wykonanie usługi elektryka w moim domu. Chyba mam słabą instalację elektryczną bo doszło do zwarcia. Przepalone zostały przewody. Potrzebuję fachowca, który mi je sprawnie wymieni. Czy macie jakiegoś niedrogiego elektromontera na kieszeń emerytki?

Jak szybko możecie usunąć awarię elektryczną?

Patriotów, Boguszowice Osiedle
Dzień dobry państwu. Pisze z zapytaniem o możliwie najszybszy termin usługi elektryka. W domy mam usterkę w instalacji elektrycznej. Wyrzuciło różnicówkę i nie ma prądu. Czy zajmujecie się takimi usługami? Zależy mi na naprawie na już, bo nie mogę siedzieć po ciemku. Czy możecie mi pomóc? Czekam na odpowiedź.

Dzielnice Rybnika, w których możesz zamówić elektryka

 1. Boguszowice Stare
 2. Boguszowice Osiedle
 3. Chwałowice
 4. Chwałęcice
 5. Golejów
 6. Gotartowice
 7. Grabownia
 8. Kamień
 9. Kłokocin
 10. Ligota-Ligocka Kuźnia
 11. Meksyk
 12. Niedobczyce
 13. Niewiadom
 14. Maroko-Nowiny
 15. Orzepowice
 16. Paruszowiec-Piaski
 17. Popielów
 18. Radziejów
 19. Rybnicka Kuźnia
 20. Rybnik-Północ
 21. Smolna
 22. Stodoły
 23. Śródmieście
 24. Wielopole
 25. Zamysłów
 26. Zebrzydowice
 27. Ochojec
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502