Dezynfekcja Rybnik

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 161
Sprawdź szczegóły
Zauważyłeś, że na ścianach w Twoim domu pojawił się niechciany gość - grzyb, którego nie można usunąć? Domowe sposoby okazały się nieskuteczne i zaczynasz poważnie myśleć o profesjonalnym odgrzybianiu ścian? Zaufaj fachowcom z firmy Ratapest,
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa ozonowania przebiegła bez żadnych problemów. Panowie na miejscu zjawili się punktualnie, tak jak to wcześniej ustaliliśmy. Na duży plus zasługuje fakt, że panowie pracują również w godzinach nocnych oraz w razie potrzeby także w weekendy, dlatego są bardzo elastyczni, jeśli chodzi o terminy. Śmiało polecamy ich usługi innym i na pewno jeszcze w przyszłości do nich wrócimy."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, nie mogłeś trafić lepiej. Eko-Pest z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres naszych usług dezynfekcyjnych jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tu to, czego
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zakład dezynfekcji pracę wykonał solidnie i sumiennie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. W mieszkaniu myliśmy grzyby i pleśnie na ścianach, a ci panowie po wstępnych oględzinach zaproponowali metodę ozonowania, która skutecznie wyeliminowała problem. Polecamy gorąco wszystkim, a telefon zapisujemy."
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam
Wybrane zlecenia

Rybnik, Ochojec

Jaki jest czas oczekiwania na ozonowanie domu?
Chciałbym skorzystać z państwa usług i zamówić odkażanie domu za pomocą ozonu. W związkku z tym mam dwa pytania do państwa - kiedy mógłbym liczyć na pomoc w tej sprawie i ile by mnie to wyniosło? Pytam oczywiście orientacyjnie.

Wielkopolska, Rybnik - Północ

Jaki byłby koszt za ozonowanie lokalu?
Restauracja była nieczynna przez pewien okres czasu i produkty spożywcze, które tam były niestety zepsuły się, co było czuć już od wejścia. Wyrzuciłem je oczywiście od razu, ale przykry zapach pozostał. Proszę o wycenę dezynfekcji.

Orzepowice, Rybnik, Dzikiej Róży

Szukam w okolicy fachowca do ogrzybiania ścian w mieszkaniu
U mojej babci na wsi jest potężny grzyb na ścianie. Babcia mówi, że jej on nie przeszkadza, ale ja martwię się o jej zdrowie. Koniecznie i pilnie trzeba go usunąć. Czy z dojazdem poza miasto nie będzie żadnego problemu?

Rybnik, Budowlanych

Ile kosztuje usunięcie alergenów?
Kupiliśmy niedawno stary domek letniskowy nad jeziorem, jest on w całkiem niezłym stanie, ale mimo wszystko chcielibyśmy go jakoś odkazić po poprzednich właścicielach i dać mu nowe, świeże życie. Domek nie jest za wielki, ma raptem 20m2. Jak byłaby cena za taką dezynfekcję?

Stalowa, Stodoły

Szukam firmy w pobliżu do odkażania biura
Sprawa jest przykra i to dość delikatny temat, ale chciałabym skontaktować się z osobą, która zajmuję się takimi usługami jak sprzątanie po zmarłych. Niestety jednen z naszych pracowników zmarł podczas pracy, chciałabym, aby inni pracownicy odzyskali komfort podczas wykonywania swoich obowiązków.

Rybnik, Poprzeczna

Działanie bakteriobójcze w bloku
Trzy dni temu mieliśmy awarię w mieszkaniu, był wzywany hyraulik do nas i nawet do sąsiadów. Niby wszystko już dobrze, ale teraz po tym zalaniu chciałbym zdezynfekować w jakiś sposób nasze trzy pokoje, kuchnię, przedpokój i łazienkę. Można się umówić z Państwem?

Rybnik, Radziejów

Pilna dezynfekcja metodą UV w pomieszczeniu
Wszędzie szukam firmy, która świadczy konkretną usługę, niestety nigdzie nie mogę takowej znaleźć. Chodzi mi o odkażanie apartamentu na wynajem za pomocą promieniowania UV. Czy w Waszej insytucji byłoby to możliwe?

Dzielnice Rybnika, w których możesz zamówić dezynfekcję

 1. Boguszowice Stare
 2. Boguszowice Osiedle
 3. Chwałowice
 4. Chwałęcice
 5. Golejów
 6. Gotartowice
 7. Grabownia
 8. Kamień
 9. Kłokocin
 10. Ligota-Ligocka Kuźnia
 11. Meksyk
 12. Niedobczyce
 13. Niewiadom
 14. Maroko-Nowiny
 15. Orzepowice
 16. Paruszowiec-Piaski
 17. Popielów
 18. Radziejów
 19. Rybnicka Kuźnia
 20. Rybnik-Północ
 21. Smolna
 22. Stodoły
 23. Śródmieście
 24. Wielopole
 25. Zamysłów
 26. Zebrzydowice
 27. Ochojec
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502