Sprzątanie Po Zgonach Rybnik

Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Szukasz rzetelnego serwisu DDD? Wybierz tę firmę. Skuteczność, bezpieczeństwo i ekologia – to najważniejsze dla pracujących tutaj specjalistów wartości, którymi kierują się, wykonując swoje obowiązki. Ich metody i środki są niegroźne ...
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Problem ze szkodnikami? Postaw na tę firmę specjalizującą się w usługach z zakresu deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Fachowcy kompleksowo wytropią, zlikwidują i usuną wszelkie insekty, gryzonie i drobnoustroje w Twoim otoczeniu. Potrzebujesz pomocy ...
Wybrane zlecenia

2021-09-20 Niedobczyce
Jakimi sposobami odbywa się u Was usuwanie zanieczyszczeń po zmarłych? Niestety jestem zmuszona skorzystać z Waszej pomocy, ponieważ w moim mieszkaniu unosi się ciężki i bardzo nieprzyjemny zapach stęchlizny, muszę się go pozbyć jak najszybciej! Pomożecie mi w tym?

2021-08-31 Radziejów, Rybnik
Zauważyłem na klatce dziwne czerwone plamy, przypominające krew. Zapach też był dość podejrzany, więc wszedłem do suszarni, żeby sprawdzić co jest grane. Sprzątanie po zmarłym potrzebne od zaraz!

2021-07-27 Boguszowice Stare, Rybnik
Witam serdecznie. Od kilku dni na klatce schodowej bloku, w którym mieszkam unosił się straszny smród. Co gorsza, zaczął on się także przenosić do mojego domu i w nim również zaczął panować dość dziwny zapach. Okazało się, że to zapach rozkładających się zwłok, dlatego też jesteśmy zmuszeni w trybie natychmiastoym skorzystać z czyszczenia po zmarłym. Pomożecie?

2021-06-29 Śródmieście
Jak wygląda u Państwa czyszczenie po zgonie? Jakimi technikami się odbywa i czy muszę opuścić wtedy mieszkanie? Niestety jak najszybciej muszę usunąć rozłożone zwłoki z terenu mojego miejsca zamieszkania! Bardzo proszę o natychmiastowe wsparcie Waszego doświadczonego serwisu!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502