Hydraulik Rybnik

Hydraulik to nieoceniona pomoc, która przyda się w momencie wystąpienia awarii hydraulicznej. Zaufanych i solidnych serwisantów z wiedzą i umiejętnościami, którzy oferują kompleksowe usługi w przystępnej cenie znajdziesz na stronie Naprawek.pl. To wyróżnieni za solidność, fachowość oraz indywidualne podejście do klienta wykonawcy z Rybnika, którzy usługę wykonają szybko, profesjonalnie i tanio.

Zakres usług
INSTAL-SERWIS Wiesław Knap
4.9
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Ten hydraulik to złota rączka, która doskonale zna się na swojej pracy. Powierzyłem mu wymianę kranu, ponieważ stary przeciekał i w wielu miejscach widać było rdzę. Pan bardzo dobrze wykonał swoją robotę - czysto, estetycznie, a przede wszystkim profesjonalnie i dokładnie. Myślałem, że słono zapłacę za tak sprawnie i dobrze wykonaną robotę, ale nic bardziej mylnego - pan usługę wycenił tanio. Polecam!"
Firma Handlowo Usługowa M&J Jan Juchacz
4.8
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wielki plus za ekspresową interwencję i dyspozycyjność, bo nie ukrywam, że zależało mi na czasie. Ten hydraulik okazał się profesjonalistą z najwyższej półki, który do zadania podszedł odpowiedzialnie i sumiennie je wykonał. Przepychanie rur przebiegło sprawnie i do teraz nie mam problemu z zatorami i wylewającą się ze zlewu wodą. Szokiem okazała się dla mnie cena, która była naprawdę niska."
HYDROSUN ERYK MAKIEŁA
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Niestety pojawił się problem z przeciekającym prysznicem. Nikt nie chciał mi pomóc, bo było już po godzinie 21. Obdzwoniłem wielu hydraulików, jednak tylko ten odpowiedział na moje wezwanie. Naprawa prysznica pomimo późnych godzin przebiegła sprawnie i dość szybko, a za usługę nie zapłaciłem majątku. Numer zapisałem i polecam jego usługi!"
F.H.U. Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 167
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ta firma hydrauliczna solidnie i perfekcyjne zajęła się wymianą grzejników w całym domu. Szczerze polecam ich przede wszystkim za profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny. Generalnie nie miałem do czego się przyczepić. Panowie hydraulicy zadanie wykonali bardzo dobrze, a do tego czysto i estetycznie, z czym w dzisiejszych czasach bywa różnie. Polecam serdecznie ich usługi każdemu!"
Specjalizujemy się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, nie boimy się żadnych zgłoszeń. Popsuta spłuczka w Rybniku,
Wybrane zlecenia

Szukam kogoś od awarii hydraulicznej

Janasa
Poszukuje dobrej i sprawdzonej firmy do szybkiej naprawy związanej z wodą. Kilka miesięcy temu miałam wymienianą tolaetę, a teraz mam problem, że woda po każdym spłukaniu leci woda, która nie chce się zatrzymać. Co to mogło się stać, że tak się wydarzyło?

Jak szybko może przyjechać hydraulik 24h?

Rybnik, Boguszowice Osiedle
Mam przeciek w łazience. Wydaję mi się, że to przez brodzik od prysznica. Możliwe, że pękła rura nie potrafię dokładnie zlokalizować przecieku. Obecnie zakręciłam wodę w łazience by woda dalej nie ciekła. Pracuję do poźna i poszukuję hydraulika, który pracuje całodobowo. Jaka będzie cena za taką usługę w godzinach nocnych oraz jak szybko może się zjawić hydraulik?

Jaki jest czas odetkania wanny?

Rybnik, Wyzwolenia
Tyle razy tłumaczyłam córce, że jak umyje włosy to ma wyciągać z odpływu te co jej wypadły bo wkońcu zatka się wanna. No i się zapchała. Ile trzeba czekać byście Państwo przyjechali i odetkali mi wanne? jaka będzie cena takiej usługi?

Pilnie hydrauli 24!

Rybnik, Prosta
Pilnie potrzebna pomoc! Właśnie wpadł do mnie wściekły sąsiad, który wrzeszczał, że zalewam mu salon. Szukając przecieku, zauważłem, że mam całą mokrą ścianę pod kranem i zlewem w kuchni. Zakręciłem wodę ale trzeba to szybko naprawić. Jaki jest czas oczekiwania na naprawę? Jeśli będzie potrzeba kucia ściany też to wykonacie?

Szukam fachowca do usługi hydraulicznej

Rybnik, Szkolna, Smolna
Dzień dobry. Robią mi się przecieki w łazience koło umywalki nie wiem, czy to groźna sprawa i może się zrobić coś gorszego z małego przecieku? Czy jest to problem z umywalką i będę ją musiała wymienić na nową? Niedawno miałam remont łazienki i prawdopodobnie Ci poprzedni fachowcy coś zrobili źle, że w ogole taki przeciek miał miejsce. Proszę o szybką pomoc.

Szybka pomoc hydraulika!

Podmiejska, Rybnik
Kibelek mi się zapchał. Próbowałam już chyba wszystkich sposobów jego odetkania. No nie idzie go uruchomić. Chyba będzie potrzebna spirala. Czy zajmujecie się takimi problemami? Cieżko jest funkcjonować z wyłączona toaletą. Byłabym wdzięczna jeśli byście szybko przyjechali i mi pomogli.

Jak szybko może zjawić się pogotowie hydrauliczne?

Popielów, Konarskiego
Dzień dobry, mam problem z rurami kanalizacyjnymi. Przechodzą one przez piwnicę i zauważyłam, że jest tam przeciek. Rury nie są zapchane, a raczej się rozszczelniły. Jak szybko możecie się pojawić i to naprawić? Czy cena będzie wysoka za takie uszczelnienie rur?

Dzielnice Rybnika, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Boguszowice Stare
 2. Boguszowice Osiedle
 3. Chwałowice
 4. Chwałęcice
 5. Golejów
 6. Gotartowice
 7. Grabownia
 8. Kamień
 9. Kłokocin
 10. Ligota-Ligocka Kuźnia
 11. Meksyk
 12. Niedobczyce
 13. Niewiadom
 14. Maroko-Nowiny
 15. Orzepowice
 16. Paruszowiec-Piaski
 17. Popielów
 18. Radziejów
 19. Rybnicka Kuźnia
 20. Rybnik-Północ
 21. Smolna
 22. Stodoły
 23. Śródmieście
 24. Wielopole
 25. Zamysłów
 26. Zebrzydowice
 27. Ochojec

Jeśli szukasz elektryka na terenie Rybnika, kliknij tu: Elektryk Rybnik.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502