Naprawa Pralek Lubin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Lubin.
Wybrane zlecenia

Potrzebny fachowiec do automatu

Krótka, Lubin
Dzień dobry. Czy można umówić się z serwisantem od pralek, który wymieniłby zepsuty hydrostat w urządzeniu marki Beko? Wydaje mi się, że rura się zapchała, dlatego też pralka nie pobiera wody. Jestem do dyspozycji codziennie po godzinie 17. Proszę o pilny kontakt, ponieważ nie wiem, czy szukać kogoś dalej, czy już nie.

Jaka cena byłaby za przegląd AEG?

Lubin, Cmentarna
Model tego urządzenia to L8FBE48SI. Nie wiem, czy w pralce jest za małe ciśnienie wody, czy uszkodzony jest zasobnik, ale sprzęt nie pobiera proszku. Wszystkie programy niby działają normalnie, ale proszku nic nie ubywa.

Potrzebny serwis do pralko-suszarki Beko na jutro

Złota, Lubin
Dzień dobry, mam problem z przeciekającym urządzeniem. Owy sprzęt 2w1 zakupiliśmy jakieś 3 lata temu był w promocji i może dlatego jest taki wadliwy, bo już nie raz musieliśmy go naprawiać. Tym razem usterka polega na tym, że cieknie woda od spodu. Może nie w dużych ilościach, ale przecieka. Czy można umówić się na serwis tutaj z fachowcem?

Jaki jest czas oczekiwania na serwis pralki?

Lubin, Konstytucji 3 Maja
Mam uszkodzony fartuch w automacie. Przyznam się, że nie dbałem o ten swój sprzęt, praktycznie nigdy nie wycierałem wody po praniu i chyba przez to przerwała się ta gumowa część, musi być gdzieś ubytek, ponieważ teraz cieknie od spodu.

Ile kosztuje naprawa LG?

Lubin, Tulipanowa
Potrzebuję fachowca, który naprawiłby uszkodzony mechanizm blokady drzwi. Pralka po tygodniu niekorzystania nie otwiera się, jest całkowicie zablokowana. Ile wyniósłby taki serwis?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502