Naprawa Lodówek Lubin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Lubin.
Wybrane zlecenia

Serwis lodówki Liebherr

Lubin, Rzemieślnicza
Od wczoraj zauważyłam, że moje urządzenie chłodzące w kuchni bardzo głośno chodzi podczas pobierania wody do kostkarki. Zazwyczaj był to cichy, nieuciążliwy odgłos, lecz teraz zupełnie się to zmieniło. Chyba coś jest nie tak. Pomocy.

Naprawa chłodziarko-zamrażarki w okolicy

Stary Lubin, Lubin
Posiadacie Państwo dostępnego fachowca od lodówek w pobliżu mojego domu? Nie ukrywam, że zależy mi na możliwie jak najszybszej interwencji, ponieważ problem, w moich oczach, jest dość poważny. Moje urządzenie mrozi, ale nie chłodzi. Bardzo proszę o szybką wizytę.

Jaki jest koszt naprawy lodówki pod zabudowę Bosch?

Krzemieniecka, Lubin
Czy naprawa sześcioletniej lodówki, która z dnia na dzień przestała chłodzić i w ogóle nie działa jest opłacalne, czy raczej zbierać pieniądze na coś nowego? Proszę o szybką informację i ewentualną naprawę.

Naprawa lodówki Whirlpool

Lubin
Od kilku dni moje urządzenie w kuchni wydaje bardzo dziwne dźwięki podczas zwyczajnej pracy. Nie znam się na sprzętach AGD, więc nie wiem skąd się to bierze, ale brzmi dość niepokojąco, dlatego chciałabym, by jak najszybciej podjechał fachowiec i sprawdził w czym rzecz.

Niesprawna chłodziarka Bosch

Lubin, Przemysłowa
Chciałabym uzyskać kilka wstępnych informacji odnośnie możliwości naprawy kilkuletniego urządzenia chłodzącego znanej marki. Problem tkwi w tym, że kiedy chciałam rozmrozić lodówkę, żeby móc ją dokładnie wyczyścić, wyłączyłam sprzęt i okazało się, że mimo to nie rozmroził się on. Nie wiem dlaczego. Proszę o pomoc.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502