Naprawa Zmywarek Lubin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Lubin.
Wybrane zlecenia

Niedziałające urządzenie do mycia naczyń

Lubin, Akacjowa
Witam, mam problem ze zmywarką, nie pobiera wody od kilku myć. Czytałam o tym trochę w internecie i wydaje mi się, że może chodzić o zablokowany płaszcz wodny, albo zawór. Nie mam pojęcia,co z tym zrobić i jak to naprawić, ale liczę na to, że Wy mi pomożecie.

Jaki jest czas naprawy sprzętu Samsung?

Lubin, Składowa
Posiadam czteroletnią zmywarkę tej marki. Wydawałoby się, że jest jeszcze prawie nowa i nie powinno być z nią żadnych problemów. Nic bardziej mylnego. Obecnie nie odpompowuje wody. Serdecznie Was proszę - pomóżcie!

Szukam serwisanta do naprawy zmywarki Siemens

Lubin
Nie mam zamiaru męczyć się już dłużej z tym urządzeniem, postanowiłem skorzystać z państwa usług i chciałbym zamówić fachowca do domu na jutro rano. Jest taka możliwość? Sprzęt nie pobiera wody, próbowałem już go jakoś rozkręcić, zreperować, ale problem jak był, tak jest.

Szukam fachowca do zmywarki do zabudowy

Lubin, Żwirki i Wigury
W urządzeniu Samsung nie działa programator, pokrętło kręci się, ale zmywarka na nie nie reaguje. Nie jestem w stanie tego sam naprawić, dlatego też szukam specjalisty od sprzętów AGD.

Naprawa zmywarki Beko

Wrzosowa, Lubin
Nie mam już siły na usterki związane z moim kilkuletnim urządzeniem. Tym razem okazało się, że chyba z elektryką coś nie gra, bo za każdym razem, jak chcę włączyć program myjący, sprzęt robi zwarcie. Proszę o pomoc!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502