Naprawa Płyt Indukcyjnych Lubin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Lubin.
Wybrane zlecenia

W pobliżu szukam mechanika do płyty wolnostojącej

Lubin
Mam płytę elektryczna z piekarnikiem i nie działa programator co skutkuje tym, że nie działa całość. Temat już rozeznałem. Tylko problem polega na tym ze nie można już do tego modelu kupić zegara i niestety sam tego nie zrobię. Czy macie może jakieś rady?

Ile kosztuje naprawa kuchenki indukcyjnej Beko?

Lubin
Jestem posiadaczką płyty indukcyjnej, w której nie działają przyciski. Nie działa dotyk. Urządzenie nie reaguje na dotyk oprócz włącznika. Można je włączyć i wyłączyć (wszystkie diody się świecą), ale żaden przycisk nie reaguje na mój dotyk. W instrukcji nic na ten temat nie jest napisane. Prosze o pomoc.

W okolicy szukam do płyty ceramicznej Samsung

Lubin, Budowniczych Lgom
Od niedawna mam płytę grzewczą i nie wiem, czy działa ona prawidłowa. Jak postawię garnek na jedynm polu to wydaje mi się, że nie grzeje równo. Np. jak postawię patelnie to jest ok. Wydaje mi się, że mam te specjalne garnki do płyty, ale coś jest nie tak. Mogę liczyć na Waszą pomoc?

Pilnie szukam do naprawy kuchenki indukcyjnej Candy

Lubin, Kwiatowa
Mam problem z moim urządzeniem indukcyjnym i nie mam pojecia, czy to tak ma być, czy jednak coś się dzieje. Niby miała płyta nagrzewać się szybciej niz gazówka, a mi się wydaje, że płyta nagrzewa się o wiele dłużej. Tak naprawdę to bardzo słabo grzeje i posiłki nie wychodzą takie jak powinny. Czekam na kontakt.

Płyta indukcyjna na siłę

Sybiraków, Lubin
Mam chyba obciążenie instalacji elektrycznej. Podczas użytkowania płyty do gotowania wybija korki. Przeczytałam, że winą może być to, że są nieodpowiednie bezpieczniki np. jak są zbyt słabe na takie urządzenie. Raz też coś strzeliło w płycie, ale na szczęście się nic nie stało. Automatycznie od tazu też wywaliło korki. Czy byłaby możliość, aby przyjechał od Was fachowiec?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502