Naprawa Piekarników Lubin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Lubin.
Wybrane zlecenia

Na jutro potrzebuję serwis do piekarnika

Ptasia, Lubin
Dzień dobry. Potrzebuję mechanika do naprawy piecyk elektryczny. Od kilku dni zauważyłam, że nie działa wyświetlacz. Prawdopodobnie dzieci coś mi namieszały, że teraz nie działa w ogóle. Okazało się, że jak nie działa wyświetlacz to nie mogę nic piec w środku. Czy byłaby możliwość, abyście mogli mi w tym tygodniu naprawić to urządzenie? Pozdrawiam.

Pilnie potrzebna naprawa piecyka elektrycznego Whirlpool

Lubin, Szkolna
Witam serdecznie. Musze wezwac fachowca do mojego piekarnika. Urządzenie cały czas grzeje. Nie może się wyłączyć. Czy zajmujecie się domowym sprzętem AGD tej marki? Ile wyniesie zdiagnozowanie i naprawa? Proszę o pilny kontakt i naprawę najlepiej jeszcze dziś.

Popsuty piekarnik gazowy

Małomicka, Lubin
Witam mam piecyk na gaz. którego używam już wiele lat i dotychczas wszystko działało dobrze. Jestem zaskoczona ponieważ nagle okazuje się, że urzadzenie się nie włącza. Chce dać szanse i naprawić sprzet zamiast kupować nowego. Czy zajmujecie się takim starszym urządzeniem piekącym? W jakiej cenie może być naprawa?

Na jutro poszukuję Pana do naprawy piekarnika wolnostojącego Whirlpool

Zielona, Lubin
Kontaktuję się z Państwem w sprawie urządzenia grzewczego AGD. Myślałam, że marny ze mne kucharz, ale okazało się, że piecyk ma cały czas za wysoką temperaturę i wszystko do jedzenia mi się przypala. Prawdopodobnie coś się wydarzyło z grzałką, że nie mogę ustawić konkretnej wysokości temperatury. Co z tym zrobić?

Jaka cena naprawy piekarnika do zabudowy Teka?

Malachitowa, Lubin
Pisze ponieważ chcę zapytać o cenę usługi naprawy urządzenia piekącego. Okazuje się, że sprzęt nie dopieka i ciasto, które robiłam tak jak zawsze jest surowe. Czy możecie mi pomóc?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502