Naprawa Okapów Lubin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Lubin.
Wybrane zlecenia

Jaka cena naprawy pochłaniacza kuchennego

Lubin, Żurawia
Uszanowanie. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest cennik naprawy okapu kuchennego. Sprawa jest prosta, chodzi o wymianę filtra i pomoc w doborze nowego. Żona bardzo dużo gotuje, dlatego usługi potrzebujemy jak to się mówi "na wczoraj". Dziękuję, za wszelkie informację.

Okap Beko

Lubin, Kopalniana
Od jakiegoś czasu okap Beko nie pochłania zapachów od gotowania. Niby wszystko działa, słychać wirowanie wiatraka, ale zapachy są, niezależnie czy pochłaniacz jest włączony czy nie. Czy to może być kwestia brudnych filtrów? Jakiś czas temu je czyściłem i wydawało mi się, że zostało to wykonane odpowiednio. Prosze o pomoc.

Potrzebuje naprawy okapu Bosch

Lubin
Zapchał mi się filtr w okapie Bosch i potrzebuje pomocy specjalisty. Filtr jest węglowy, ostatni raz był wymieniany 6 miesięcy temu, w punkcie doradzono nam konkretny model, ale nasz poprzedni sprawdzał się o niebo lepiej zarówno w kontekście pochłaniania zapachów jak i po kątem trwałości. Liczymy na szybka usługe i na profesjonalną poradę ze strony Państwa serwisanta.

Naprawa wyciągu kuchennego

Lubin, Leśna
Dzień dobry. Zapsuł mi sie okap kuchenny. Od pewnego czasu przestał reagować na jakiekolwiek przyciski, nie dzała też żarówka. Kiedy możnaby się spodziewać wizyty serwisanta? Pozdrawiam.

Jaki czas naprawy okapu Siemens

Lubin, Słoneczna
Hej. Od wczoraj nasz okap strasznie hałasuje, nie da się wysiedzieć w kuchni. Czym to może być spowodowane? Czy powinniśmy przestać z niego korzystać? Wynajmujemy mieszkanie i nie chcemy niczego zepsuć, ale w kuchni nie ma okna, więc wyciąg jest konieczny, najlepiej działający. Czekam na kontakt od Was, chętnie podam więcej szczegółów na temat modelu i usterki sprzętu.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502