Naprawa Kuchenek Lubin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Lubin.
Wybrane zlecenia

Pilnie mam do naprawy kuchenka Electrolux

Wronia, Lubin
Na cito muszę mieć naprawiony piekarnik w mojej kuchence. Chciałabym, aby to było szybko naprawione, ponieważ codziennie przygotowuje sobie posiłki i tak musi być dalej. Możecie mi szybko pomóc?

Kuchenka elektryczna

Sportowa, Lubin
Witam. Na już szukam firmy, która od ręki naprawii mi moje urządzenie do pieczenia ciast i innych dań. Jestem zawodową kucharką, która w domu przygotowuje ciasta i sprzedaje je na wynos. Moje urządzenie do pracy się zbuntowało i nie osiąga tej temperatury co powinno. Proszę o pomoc i szybki kontakt w tej sprawie.

W okolicy poszukuje mechanika do kuchenki wolnostojącej Candy

Lubin, Nowogródzka
Dobry wieczór. Poszukuje sprawdzonego fachowca, który mógłby spojrzeć na mój sprzęt gastronomiczny. Chodzi tutaj o gazówkę, która już nie jest pierwszej młodości. Wydaje mi się, że coś w środku piekarnika ulatnia się gaz i może dojść do tragedii. Teraz już od wczoraj nie włączyłam urządzenia. Pilnie poszukuję mechanika, aby mi przyjechał i naprawił sprzęt.

Kuchenka elektryczno-gazowa

Karkonoska, Lubin
Witam serdecznie. Kupiłam niedawno przez interent używaną maszynę AGD do gotowania. U góry jest to urządzenie elektryczme, a piekarnik jest gazowy. Sprawa wygląda tak, że piekarnik pracuje dobrze. Mam jednak problem z kuchenką. Nie chcą mi się załączać dwa palniki i nie mogę wykorzystać urządzenia w pełni. Proszę o informację, czy byłaby możliwość naprawić to?

Na jutro do naprawy maszynka gazowa Electrolux

Lubin, Jarzębinowa
Pilnie od Pańswa poszukuję pomocy w naprawie gazówki. Wynajmuje mieszkanie i coś niedobreg zaczęło się dziać z tym urządzeniem. Boje się, że jak powiem o tym właścicielą to nie przedłużą ze mną umowy. Dlatego na własną rękę poszukuje fachowca.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502