Elektryk Ostrów Wlkp

Naprawek.pl to serwis, w którym usługi elektryczne oferują doświadczeni, odpowiedzialni i zweryfikowani wykonawcy, którzy do każdego zadania podchodzą indywidualnie, do tego mają przystępne ceny. To solidne firmy Ostrowa Wielkopolskiego, które zajmą się od podstaw Twoją instalacją elektryczną. Elektryków tych cechuje ogromne doświadczenie, ponadto posiadają bogatą wiedzę teoretyczną, którą potrafią wykorzystać w praktyce.

Łukasz Gonera SERWIS TECHNICZNY
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W instalacji elektrycznej doszło do poważnego zwarcia, dlatego zadzwoniłem po pomoc do tego elektryka. Naprawa instalacji elektrycznej nie zajęła mu zbyt dużo czasu, a przy okazji zajął się również wymianą włącznika. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego pomocy!"
Usługi Hydrauliczne Kokos Instalacje Dariusz Marszał
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jeśli chodzi o naprawę bojlera, wolałem nie zabierać się za nią samodzielnie, lecz wezwać kogoś, kto ma pojęcie o tego typu pracy. Wybór padł na tego elektryka i okazał się niezwykle trafny. Pan przyjechał jeszcze tego samego dnia ze specjalistycznym sprzętem, po czym starannie obejrzał bojler i wymienił uszkodzone części."
ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO ELEKTROMECHANIKI,TELERADIOMECHANIKI JAN KUBIAK
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zwarcie w instalacji elektrycznej doprowadziło do uszkodzenia mojej ulubionej lampy, która wymagała wymiany. Usługę zleciłem temu elektrykowi, który solidnie i uczciwie zajął się wymianą lampy. Polecam go również ze względu na atrakcyjny cennik usług. Numer już sobie zapisałem!"
Usługi Elektryczne i Serwis Bram Jamedia Jacek Trzęsowski
4
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd
Wszystkie problemy z elektryką powinny bez wątpienia zostać rozwiązane wyłącznie przez doświadczonego specjalistę z tego zakresu. Załoga firmy złożona jest z kompetentnych ludzi, którzy na tym stanowisku nie znaleźli się przypadkiem. Zostaw już teraz swoje zgłoszenie!
Dziś ciężko o dobrego elektryka, który poprawnie wykona lub naprawi instalację elektryczną. Wybierając specjalistę, warto wziąć pod uwagę jego doświadczenie. Decydując się na fachowców z FUH GRADIENT zyskasz pewność wysokiej jakości usług. Nasza firma ...
Opinia o fachowcu:
"Światło w jednym z moich pokoi od dawna migało po włączeniu, dlatego postanowiłem zadzwonić po pomoc do tego elektryka i jestem zadowolony z podjętej decyzji. Wymianę oświetlenia wykonał niezwykle starannie i rzetelnie, a cena usługi była naprawdę w porządku. Numer telefonu zachowałem i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego usług!"
Wybrane zlecenia

potrzebuje fachowca od podłączeń elektrycznych

Mickiewicza, Ostrów Wlkp
Remontujemy dom po dziadkac. Po dostaniu się do wszelkich przewodów, zauważyliśmy, że te elektryczne są poprzepalane. Chcielibyśmy by jakiś fachowiec mógł nam je powymieniać na nowe. Jest to dom ok 80 m2 z 3 pokojami i kuchnią. Kiedy macie jakiś wolny termin by się umówić na wizytę i jaka była by cena?

Szukam fachowca od instalacji elektrycznych

Ostrów Wlkp, Wenecja
Kupiliśmy z mężem używane mieszkanie i przed przeprowadzką chcemy sprawdzić instalację elektryczą. Posiadamy dużo sprzętu kuchennego i nie chcemy by sieć została przeciążona. Jednocześnie chcieliśmy prosić o przygotowanie elektryki do podłączenia indukcji. Czy wykonujecie pomiary elektryczne i jaka będzie cena?

Jaki jest czas przyjazdu serwisu elektrycznego?

Ostrów Wlkp, Jesionowa
W jakim czasie możecie zjawić się u mnie? Mam problem z elektryką w swoim domu. Od wczoraj co bym nie włączyła to wyrzuca korki. Myślałam pierw, że to problem któregoś ze sprzętu ale odłączałam po kolei każdy i sprawdzałam czy dalej wyrzuca korki. Obawiam sie, że mysz gdzieś przegryzła przewody i jest gdzieś spięcie.

Jak szybko może być elektryk?

Ostrów Wlkp, Krotoszyńska
Jak w temacie poszukuje elektryka na jak najszybciej. Zakupiłam nową lampę i chciałabym ją wymienić jescze dziś. Zwróciłam uwagę, że jesteście czynni całą dobę dlatego się kontaktuje.

Szybko pogotowie elektryczne 24h

Burzowa, Ostrów Wlkp
Pilna sprawa! Urwał się ulubiony żyrandol mojej żony. Na szczęście jest cały. Musiałem najwyrażniej źle go przymocować i podłączyć. Dopóki nie wróicła z nocki chciałbym go podłączyć. Czy możecie przyjechać jeszcze dziś? Na stronie jest napisane, że pracujecie całą dobę.

Dzielnice Ostrowa Wielkopolskiego, w których możesz zamówić elektryka

 1. Śródmieście
 2. Wenecja
 3. Krępa
 4. Odolanowskie
 5. Parcele Zacharzewskie
 6. Zacisze Zębców
 7. Jana Pawła II
 8. Pruślin
 9. Stare Kamienice
 10. Nowe Parcele
 11. Powstańców Wielkopolskich
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502