Dezynsekcja Ostrów Wlkp

Twoim problemem są insekty, a domowe metody niewiele dają? W serwisie Naprawek.pl znajdziesz rekomendowane i uczciwe zakłady dezynsekcji, które swoim klientom oferują profesjonalne usługi dezynsekcyjne. Ci wykonawcy z dobrymi opiniami wśród klientów z Ostrowa Wielkopolskiego bardzo szybko poradzą sobie z każdym zagrożeniem, a Ty będziesz mógł spać spokojnie. Warto wspomnieć, że mają ceny na każdą kieszeń.

Zakres usług
PHU
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odpluskwianie sypialni zleciłem temu panu, który miło mnie zaskoczył. Jestem bardzo zadowolony z jakości jego pracy, a także z cennika, który okazał się bardzo przystępny. Po zakończonej pracy pan dokładnie po sobie posprzątał, co wśród dzisiejszych fachowców nie jest zbyt często praktykowane. Polecam z ręką na sercu wszystkim."
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Jakub Szwed
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Odkomarzanie okazało się koniecznością, kiedy w domu pojawiły się niezliczone ilości komarów, nie dając nam spokojnie spać... Pozbycia się komarów podjął się ten fachowiec i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony pracą tego pana. Do zadania podszedł odpowiedzialnie, a efekty był natychmiastowy."
Insekt Serwis to firma specjalizująca się w profesjonalnych usługach DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja). Nasza działalność w Ostrowie Wielkopolskim od 2006 roku przynosi nam ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów lokalnych klientów.
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas na dezynsekcję w bloku

Krzywa, Ostrów Wlkp
Kontaktuję się ponieważ właśnie zauwazyłam jakieś insekty w łazience i jestem przerażona. Chcę zapytać o pierwszy możliwy wolny termin na usługę dezynfekcyjną we wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu.

Likwidacja owadów w gospodarstwie

Promienista, Ostrów Wlkp
Witam czy zajmujecie się usuwaniem gnaizd os i szerszeni? Mam te niebezpieczne insekty na podwórku. Gniazd znajduje się na ścianie garażu. Nie wiem dokładnie czy to osy czy szerszenie ale nie chcę za blisko podchodzić. Czy mogę liczyć na waszą pomoc? W jakim czasie może pojawić się specjalista?

Usunięcie Osy w mieszkaniu

Ostrów Wlkp, Opalowa
Zauważyłem, że w pobloży mojego balkonu te owady mają gniazdo. Insekty mogą wlecieć do środka do salonu, który ma wyjście właśnie na balkon. Boję się, że owady pogryzą mnie albo moich bliskich. Proszę o pomoc.

Ile wyniesie odpluskwianie w domu

Strumykowa, Ostrów Wlkp
Witam serdecznie. Bardzo proszę o pilną pomoc. Od kilku dni zmagam się z uciążliwym problemem ze szkodnikami. Cała rodzina obudziła się pogryziona przez pluskwy. Byliśmy zmuszeni przeprowadzić się do teściów. Potrzebuję usługi pozbycia się pluskiew przez profesjonalną firmę dezynfekcyjną. Chciałabym zapytać o koszt takiej usługi. W jakim terminie może być to wykonane?

Pozbycie się komarów

Zagajnikowa, Ostrów Wlkp
Witam, Mam niedużą działkę i domek letniskowy w lesie. Te owady to prawdziwy koszmar. Nocą i wieczorami nie dają spać. Gryzą potwornie. Zamontowaliśmy moskitierę, ale na wiele się nie zda ponieważ lubimy też siedzieć przed domkiem. Czy macie jakieś skuteczne środki na te owady? Proszę o szybką pomoc.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502