Dezynfekcja Ostrów Wlkp

PHU
5
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
21.02.2021 Wenecja, Ostrów Wlkp
"W mieszkaniu aż wrzało od nieproszonych gości, a część rodziny miała alergię. Jedynym rozwiązaniem było wezwanie serwisu od dezynfekcji. Ci panowie do pracy w mieszkaniu podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, a zastosowana przez nich metoda okazała się niezwykle skuteczna (zabiegu nie trzeba było powtarzać). Dziękujemy za profesjonalne rozwiązanie problemu i na pewno będziemy polecać na przyszłość."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Jakub Szwed
4.6
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Wieloletnie doświadczenie i rozległa wiedza ma zasadniczy wpływ na skuteczność realizowanych usług. W ofercie naszego zakładu znajdziesz zwalczanie szkodników i odkażanie pomieszczeń. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym wysokim kwalifikacjom uda nam się zlikwidować wszystkie utrudniające codzienne życie szkodniki, bakterie czy grzyby. Zobacz jak pracują nasi eksperci i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Ostrów Wlkp

2021-02-15 Działanie bakteriobójcze w bloku
Właśnie zauważyłam grzyba na ścianie w łazience w moim mieszkaniu. Nie było mnie kilka tygodni w domu więc musiał wyjśc jakiś czas temu. Czy zajmujecie się usuwaniem takich rzeczy? Ile wyniesie wizyta specjalisty?

Wojska Polskiego, Ostrów Wlkp

2021-01-31 Firma do dezynfekcji w mieszkaniu
Dzień dobry, byliśmy z mężem na wyjeździe i poprosiliśmy sąsiadke o zajęcie się roślinami w domu przez ten czas. Po powrocie okazało się niestety, że okradła nas z części rzeczy, ulotniła się a wszystkie kwiaty zdążyły zgnić. Wylęgły się jakieś robaki które też poumierały i teraz jest jeden wielki syf. Mogliby państwo kogoś polecić?

Na Polance, Ostrów Wlkp

2021-01-12 Osuszanie ścian w domu
Mam poważny problem. Otóż mój dach jak się okazuje przecieka i to mocno w związku z czym przy jakichś większych deszczach kapie z sufitu.Wczoraj była jednak mocna ulewa i dosłownie woda ściekała po ścianach. Dzisiaj już załatałem wszystkie dziury ale tymi śladami trzeba by się zająć

Hetmańska, Ostrów Wlkp

2020-11-05 Jaki jest czas odkazania lokalu?
Witam, prowadzę salon fryzjerski i niestety mieliśmy ostatnio klienta który okazał się chory. Od wczoraj mamy zamknięte i dopóki tego nie zdezynfekujemy to nie możemy działać. Zależy mi żeby było to jak najszybciej.

Jeżynowa, Ostrów Wlkp

2020-09-04 Potrzebna firma do dezynfekcji w gospodarstwie
Szukam specjalisty do pozbycia się przykrego zapachu z domu. Jakiś czas temu było wybicie kanalizacji i cała zawartość wypłynęła na zewnątrz. Udało się posprzątać, ale pozostał przykry zapach. Chciałbym zamówić usługę dezodoryzacji. Ile kosztuje taka usługa?

Zobacz również inne usługi w mieście Ostrów Wlkp

732 080 502