Hydraulik Ostrów Wlkp

Usługi Hydrauliczne Kokos Instalacje Dariusz Marszał
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
13.01.2021 Ostrów Wlkp
Interesowała mnie wymiana instalacji gazowej. Zadzwoniłem do tego pana, dopytując o szczegóły i od razu umówiliśmy się na konkretną godzinę. Pan na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia. Po przyjeździe wszystko dokładnie objaśnił i zaproponował swoje rozwiązania, które okazały się optymalnymi. Wszystko zrobił schludnie, dokładnie i niedrogo. Polecam jego kompleksowe usługi.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Szukam hydraulika 24h

2021-02-21 Słoneczna, Ostrów Wlkp
W jakich godzinach pracują wasi serwisanci? Poszukuję takiego, który działa także wieczorami i na przykład jeszcze dziś mógłby podjechać do mnie i sprawdziłby mój grzejnik. Nie grzeje, a co najgorsze kapie z niego woda. Liczę na waszą pomoc pomimo tej późnej pory, bo już naprawdę nie wiem, co robić...

Szukam serwisanta do naprawy kibla

2020-11-16 Platanowa, Ostrów Wlkp
Wiekowa muszla klozetowa stojąca, która znajduje się w mieszkaniu u moich rodziców z każdnym dniem jest coraz bardziej ruchoma, naprawdę aż strach na nią siadać. Mama mówi, że im to nie przeszkadza, ale ja chciałabym, aby jakiś pan naprawił im to urządzenie.

Szukam fachowca do usługi hydraulicznej

2020-10-09 Ostrów Wlkp, Elektryczna
Dziś rano przyszedł do mnie sąsiad z mieszkania z niższego piętra i powiedział, że ma przeze mnie mokry sufit. Nie mam pojęcia, o co mu chodzi, czy na pewno jest tak, jak on mówi, wydaje mi się, że moje wszystkie urządzenia hydrauliczne działają właściwie. Mógłby ktoś to sprawdzić?

Jaka jest cena za naprawę spłuczki?

2020-09-14 Gwarna, Ostrów Wlkp
Nie działa mi spłuczka podtynkowa w toalecie. Gdy ją wciskam w ogóle nie chce spłukiwać, woda nie leci. Kombinowałem coś z pokrętłem, odpływem, ale zero efektów, niezbędny jest fachowiec do tej usterki. Proszę mi napisać, ile wyniósłby taki serwis u Państwa?

Ile kosztuje usługa hydrauliczna dotycząca grzejnika?

2020-09-11 Niedługa, Ostrów Wlkp
Z mojego kaloryfera cieknie woda. Jest to urządzenie członowe aluminiowe, zamontowane w zeszłym roku. Mąż podjął się montażu, ale do naprawy potrzebujemy już doświadczonego fachowca.

Dzielnice Ostrowa Wielkopolskiego, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Śródmieście
 2. Wenecja
 3. Krępa
 4. Odolanowskie
 5. Parcele Zacharzewskie
 6. Zacisze Zębców
 7. Jana Pawła II
 8. Pruślin
 9. Stare Kamienice
 10. Nowe Parcele
 11. Powstańców Wielkopolskich

Zobacz również inne usługi w mieście Ostrów Wlkp

732 080 502