Naprawa i Serwis AGD Ostrów Wlkp

Jaś Jan Serwis Rtv Jaś Jan
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Jaś Jan Serwis Rtv Jaś Jan

Naprawa i Serwis AGD Ostrów Wlkp
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
05.03.2021 Ostrów Wlkp Osiedle im. Powstańców Wielkopolskich
Konkretny serwis AGD, panowie technicy doskonale znają się na swojej pracy, posiadają stosowną wiedzę i bogate doświadczenie, a także specjalistyczny sprzęt. Do tego odpowiedzialni i słowni - na miejscu zjawili się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam gorąco każdemu, kto ma problem ze sprzętem, a numer telefonu oczywiście zapisuję i na pewno w przyszłości jeszcze nie raz do nich wrócę.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas oczekiwania na naprawę gwarancyjną sprzętu Amica?

2020-10-29 Zachodnia, Ostrów Wlkp
Szukam fachowca od okapów. Sprzęt jest do zabudowy, kupiony ponad rok temu, jeszcze na gwarancji. Czy ktoś od państwa mógłby mi go naprawić? Urządzenie pochłania powietrze tylko na najniższym poziomie, 2 i 3 poziom mocy nie działa.

Jaka jest cena za serwis gwarancyjny Miele?

2020-10-05 Ostrów Wlkp, Wolności
Dzień dobry. Czy można tutaj umówić się z serwisantem, aby przyjechał na naprawę do domu? I najważniejsze pytanie, czy mogę u państwa naprawić urządzenie, które jest jeszcze na gwarancji? B dzwoniłam już w wiele miejsc i nigdzie nie mogę znaleźć pomocy. Chodzi o płytę indukcyjną, nie chce się włączyć, nie reaguje na przyciski, a ma niecałe dwa lata.

Naprawa pogwarancyjna sprzętu Samsung

2020-09-19 Ostrów Wlkp, Zakątek
Witam, chciałbym zamówić naprawę urządzenia, które nie jest już na gwarancji. W dobre miejsce trafiłem? Kuchenka elektryczna przestała mi właściwie działać, a dokładnie dwa palniki nie chcą się uruchomić, pozostałe dwa działają normalnie. Na kiedy można byłoby się umówić z jakimś serwisantem od państwa?

Szukam serwisu AGD Indesit

2020-08-25 Ostrów Wlkp, Topazowa
Jestem posiadaczką suszarki do ubrań, która od jakiegoś czasu słabo suszy ubrania. Ostatnio zapomniałam ją wyłączyć i przez całą noc działała bez ubrań do suszenia w środku. Obawiam się, że mogła się przegrzać czy coś takiego, nie znam się za bardzo na tym. Czy zajmujecie się naprawą takiego sprzęu?

Pilna naprawa AGD Bosch

2020-07-02 Chabrowa, Ostrów Wlkp
Mam do naprawy piekarnik, w którym popsuł się termoobieg. Od miesiąca nie wiedziałam, co z nim jest nie tak, dlaczego po kilku minutach wszystko było przypalone. Poczytałam w internecie, już wiem, co trzeba naprawić i chciałabym umówić się na wizytę z fachowcem.

Dzielnice Ostrowa Wielkopolskiego, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Śródmieście
 2. Wenecja
 3. Krępa
 4. Odolanowskie
 5. Parcele Zacharzewskie
 6. Zacisze Zębców
 7. Jana Pawła II
 8. Pruślin
 9. Stare Kamienice
 10. Nowe Parcele
 11. Powstańców Wielkopolskich
732 080 502