Deratyzacja Ostrów Wlkp

Jeśli masz problem z gryzoniami, skontaktuj się pilnie z jednym z zakładów deratyzacji z Ostrowa Wielkopolskiego. Pracujący w nich fachowcy to rzetelni wykonawcy o nienagannej kulturze pracy, którzy zadania wykonują profesjonalnie i skutecznie, o czym świadczą liczne dobre oceny. Docenisz ich za solidność, słowność, wysoką jakość oraz za ceny na każdą kieszeń. Dla nich deratyzacja to codzienna praca.

Zakres usług
PHU
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Nigdy nie miałem do czynienia z gryzoniami, jednak kiedy te pojawiły się w moim mieszkaniu, postanowiłem jak najszybciej się ich pozbyć. Panowie zadanie wykonali rzetelnie i sumiennie, a i cena usługi nie była wysoka, więc nie pozostaje mi nic innego, jak polecać ich innym."
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Jakub Szwed
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zawsze miałam wstręt do myszy oraz szczurów, więc kiedy te pojawiły się w mieszkaniu, od razu zareagowałam, wzywając zakład deratyzacyjny. Panowie likwidacją gryzoni zajęli się jeszcze tego samego dnia, szybko i skutecznie radząc sobie z nieproszonymi gośćmi. Kontakt oczywiście zachowuję i jednocześnie polecam za podejście i skuteczność!"
Insekt Serwis to firma specjalizująca się w profesjonalnych usługach DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja). Nasza działalność w Ostrowie Wielkopolskim od 2006 roku przynosi nam ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów lokalnych klientów.
Wybrane zlecenia

Konieczna likwidacja nornicy z piwnicy

Wysocka
W komórce w naszym bloku mamy nową, małą lokatorkę, może i nie wyrządza szkód, ale chcielibyśmy się jej pozbyć, bo nie wiadomo, czy jednak czegoś nie zmajstruje jutro, czy pojutrze. Chciałbym usunąć myszkę, nie robiąc jej krzywdy.

Trzeba wytępić mysz

Ostrów Wlkp, Parcele, Topolowa
Walczę z tym szkodnikiem już od jakiegoś miesiąca. Skubany wkradł się przez otwartą bramę garażową i teraz nie chce z piwnicy wyjść. Straszyłem już go na różne sposoby, porozkładałem trucizny na szkodniki, ale ten niechciany lokator jest mądry i nawet do nich nie podchodzi.

Szukam fachowca do ostraszenia szczurów od samochodu

Ostrów Wlkp, Brzozowa, Zębców
Od kilku dni w okolicach mojego garażu/auta kręcą się gryzonie, wychodzą zazwyczaj wieczorami. Chciałbym porozmawiać z jakimś specjalistą, który doradziłby mi, co zrobić, aby je z tego miejsca wytępić.

Potrzebuję pana do deratyzacji gospodarstwa

Krępa
Zmagam się z poważnym problemem dotyczącym gryzoni na moim podwórku. Zniszczyły cały warzywnik, już tak naprawdę nie ma co zbierać, wszystko pogryzione doszczętnie, muszę sadzić od nowa. Te szkodniki nie dają mi spokoju, pomóżcie, proszę!

Jaka byłaby cena za zlikwidowanie myszy z szopy?

Ostrów Wlkp, Śródmieście
Wszędzie te ceny za deratyzację takie wysokie, może tutaj macie lepsze oferty? Chodzi tylko o usunięcie jednego, małego szkodnika z pomieszczenia gospodarczego przy domu na wsi. Powiem szczerze, że sam nie potrafię sobie z nim poradzić i potrzebuję pomocy specjalisty.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502