Instalacje Elektryczne Ostrów Wlkp

Usługi Elektryczne i Ślusarskie oraz Serwis Drzwi i Bram Łukasz Gonera
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Firma działała w zakresie podłączenia instalacji fotowoltaicznej i z tego miejsca chciałem bardzo podziękować za tak dobrze wykonaną usługę. Zarówno wiedza, jak i doświadczenie fachowca okazały się nieocenione w trakcie realizowania tego projektu. Również cena była konkurencyjna. Polecam z czystym sumieniem."
Serwis Elektryczny i Usługi Naprawy Klimatyzacji Jan Kubiak
4.6
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Umówiłem się z tym fachowcem na wykonanie instalacji elektrycznej w moim domu i jestem w pełni usatysfakcjonowany efektami jego pracy. Projekt od samego początku do końca zrealizowany bardzo dokładnie i profesjonalnie. Nic dodać, nic ująć. Polecam każdemu z czystym sercem, bo naprawdę warto."
Usługi Hydrauliczne Kokos Instalacje Dariusz Marszał
4
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Godna uwagi i polecenia firma od elektryki, która zajęła się dla mnie podłączeniem instalacji fotowoltaicznej w moim domu. Doceniam nie tylko staranne wykonanie, ale też cenę, która była naprawdę atrakcyjna w w porównaniu do ofert konkurencji. Jeśli poszukujecie dobrego elektryka do zadań specjalnych, ci fachowcy spełnią wasze oczekiwania."
Wybrane zlecenia

Potrzebny na już montaż rozdzielni

2021-09-19 Śródmieście, Ostrów Wlkp
Chciałbym zamówić montaż rozdzielnicy w domku jednorodzinnym. Zajmujecie się profesjonalnie takimi usługami? W jakiej cenie jest przyjazd elektryka? Czy jest możliwośc umówienia się na godziny popołudniowe?

Fachowiec od instalacji elektrycznych w domu

2021-07-17 Os. Jana Pawła II
Poszukuję pana elektryka, który realizuje zlecenia klientów także poza granicami miasta. W mojej okolicy nie ma żadnego specjalisty, dlatego też muszę poprosić państwa o pomoc. Oczywiście liczę się z dodatowymi opłatami za dojazd.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502