Sprzątanie Zabrze

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Robota wykonana świetnie. Zastrzeżeń żadnych nie było, chociaż cena mogła być nieco niższa. Usługa prania tapicerki, która była poplamiona, przebiegła szybko i sprawie. Dziękujemy i polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Widać, że praniem tapicerki samochodowej panowie zajmują się nie od dziś. Pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie. Ceny z dojazdem mieli "normalne", a przy tym byli rozmowni i kulturalni. Polecamy z całego serca, telefon zapisujemy."
Zakres usług
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie krzeseł wykonane zostało solidnie i sumiennie - teraz zestaw wygląda jak ze sklepu. Wykonawca przyjechał na miejsce punktualnie, na umówioną godzinę. Praca przebiegła szybko i sprawnie, a cena usługi od początku do końca współpracy stała na bardzo wysokim poziomie. Polecam serdecznie, telefon zapisuję. "
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Profesjonalne usługi sprzątające w najwyższym standardzie. Ta firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzątania mieszkań, domów oraz biur. Oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych oraz firm i instytucji. Usługi ...
Pranie Dywanów i Tapicerki Quick-Clean Łukasz Grabowski
5
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Weekend to zazwyczaj najlepszy czas na robienie porządków i sprzątanie. Nie przepadasz za praniem dywanów? Czyszczenie tapicerki w domu czy samochodzie też nie jest Twoim ulubionym zajęciem? A może trzeba usunąć jeszcze uporczywe plamy z wykładziny, ...
Pranie Tapicerki Samochodowej Old School Dariusz Ratajewski
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa zrealizowana została bez zbędnej zwłoki, szybko, staranie i odpowiedzialnie. Cena przystępna (konkurencja oferowała znacznie niższe stawki). Widać, że panowie czyszczeniem tapicerek zajmują się nie od dziś - doświadczanie widać było na każdym etapie ich pracy, którą wykonali niemal z zamkniętymi oczami. Polecamy gorąco wszystkim naszym znajomym i rodzinie, telefon zapisujemy i będziemy jeszcze do nich wracać."
Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły

Usługi Sprzątające PBGM

Sprzątanie Zabrze
Opinia o fachowcu:
"Opinie klientów mówią same za siebie. Usługa prania tapicerki była pilna, a wykonawca z pracą poradził sobie znakomicie. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego okazali się osobami miłymi i sympatycznymi. Cennik również mieli bardzo atrakcyjny, do tego byli elastyczni, jeśli chodzi o terminy."

Dzielnice Zabrza, w których możesz zamówić usługę sprzątania

 1. Helenka
 2. Grzybowice
 3. Rokitnica
 4. Mikulczyce
 5. os. Młodego Górnika
 6. Biskupice
 7. Północ
 8. os. T. Kotarbińskiego
 9. Centrum Północ
 10. Centrum Południe
 11. Makoszowy
 12. Zandka
 13. Maciejów
 14. Kończyce
 15. os. Mikołaja Kopernika
 16. Guido
 17. Południe
 18. Pawłów
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502