Elektryk Zabrze

Zakład Usług Elektrycznych i Hydraulicznych Semix Sebastian Hartman
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Oświetlenie w moim biurze nie było najlepszej jakości, więc postanowiłem zadzwonić po tego specjalisty, który obiecał, że dołoży wszelkich starań, być poprawić jego jakość. Naprawa oświetlenia przebiegła bardzo szybko, a efekt widoczny był od razu. Fachowiec przy okazji zajął się również wymianą włącznika światła. Cenę usługi ustalił po wspólnej konsultacji, z korzyścią dla obu stron. Polecam!"
Kończyce, Zabrze
Usługi Hydrauliczne Soft-El II Aleksander Duda
4.8
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Chociaż podłączenie płyty indukcyjnej wydawać by się mogło prostą sprawą, w moim przypadku wcale tak nie było. Przy kolejnej nieudanej próbie zdecydowałem, że zadanie to powierzę temu elektrykowi. Pracę tego pana oceniam bardzo dobrze - widać, że doskonale znał się na rzeczy, a cennik jego usług nie uszczuplił w znaczący sposób mojego budżetu. Polecam!"
Helenka
Zakres usług
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z usług tego elektryka. Nie dość, że na miejscu zjawił się jeszcze przed czasem, to sama wymiana bezpieczników nie zajęła mu dużo czasu. Wszystko wykonał solidnie, rzetelnie i profesjonalnie. Po zakończeniu pracy pozostawił po sobie porządek. Widać, że ten Pan wie co robi i przy tym nie naraża ludzi na niepotrzebne koszty. Polecam go z czystym sumieniem i zachowuję numer telefonu na przyszłość."
Grzybowice
Serwis Elektryczny Instal-Serwis Wiesław Knap
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Polecam z czystym sumieniem usługi tego fachowca. Telefon do niego okazał się dobrym wyborem, a wymiana oświetlenia odbyła się bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Ten Pan doskonale wywiązał się również z innego powierzonego mu w niedługim czasie zadania, jakim była wymiana włącznika. Mogę więc śmiało stwierdzić, że usługi tego fachowca stoją na wysokim poziomie. Polecam go serdecznie!"
Makoszowy, Zabrze
Instalatorstwo Elektryczne Józef Janiczek
4.8
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymiana oświetlenia w moim przypadku okazała się zadaniem złożonym, ponieważ większość lamp była starego typu, a i sama instalacja pozostawiała wiele do życzenia. Ten elektryk zadanie wykonał szybciej niż się spodziewałem, a efekty jego pracy od razu były widoczne gołym okiem. Polecam!"
Biskupice, Zabrze
Usługi Elektryczne Adam Więckowski
4.6
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Prawdopodobnie wadliwy przedłużacz stał się przyczyną zwarcia instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Problem był na tyle poważny, że postanowiłem zwrócić się do tego elektryka. Nie zawiodłem się - do zadania podszedł jak prawdziwy profesjonalista - rzetelnie, sumiennie i z zaangażowaniem usunął awarię elektryczną."
Makoszowy
Naprawy Elektryczne Na5e Wojciech Zoszak
4.7
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Jakie było moje zaskoczenie, kiedy po powrocie z pracy okazało się, że instalacja elektryczna jest przepalona. Zadzwoniłem więc do tego elektryka, zlecając mu pilnie naprawę instalacji elektrycznej. Zadanie wykonał profesjonalnie i bardzo szybko, wiedząc, jak ważny jest dla mnie czas. Zachowałem jego numer i skorzystałem ponownie z pomocy, kiedy konieczna była naprawa domofonu. Tutaj również się nie zawiodłem."
Helenka
Usługi Elektryczne Toma Tomasz Szromek
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wymiana włącznika w pokoju mojego syna była koniecznością, więc nie czekając dłużej, zadzwoniłem do tego elektryka, ponieważ sam nie lubię grzebać przy prądzie. Pan przyjechał punktualnie i błyskawicznie zajął się włącznikiem. Zachowałem jego numer i wezwałem go również, kiedy trzeba było usunąć awarię elektryczną w kuchni. Na plus zasługuje również niewygórowany cennik jego usług. Szczerze polecam!"
Osiedle Mikołaja Kopernika
Naprawy Elektryczne Elpro Barbara Pawlik
4.9
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"O ile użytkowanie indukcji od początku nie było dla mnie skomplikowane, to samo podłączenie płyty indukcyjnej sprawiło mi duży problem. Postanowiłem więc skorzystać z pomocy tego elektryka. Jak się później okazało, Pan wykazał się bogatą wiedzą z zakresu elektryki oraz dużymi umiejętnościami, przez co bardzo szybko wykonał powierzone mu zadanie. Zachwyciła mnie również bardzo niska cena usługi."
Zandka
Instalacje Elektryczne GW Instal Grzegorz Wójcik
4.9
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Szczerze polecam tę firmę, bo pracują w niej wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Zleciłam im kilka dni wcześniej usunięcie awarii elektrycznej, która była dość poważna. Panowie nie mieli najmniejszego problemu dotarciem na miejsce i szybko pozbyli się problemu."
Centrum
Naprawy Elektryczne Revolt Kamil Skowron
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z podłączeniem płyty indukcyjnej ten wykonawca nie miał najmniejszego problemu. Pracę wykonał solidnie, sumiennie i odpowiedzialnie, do tego okazał się osobą godną polecenia i zaufania. Z usługi jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu w potrzebie, bo lepszego wykonawcy w okolicy na pewno nie znajdziecie. "
Osiedle Kopernika, Zabrze
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Praca najlepszych elektryków zasługuje na uznanie, tym bardziej, że już teraz są oni w zasięgu Twojej ręki. Gdy Twoje przyłącze elektryczne potrzebuje fachowej opieki, nie znajdziesz lepszej alternatywy. Jeśli zależy Ci na kontakcie ze zweryfikowanym wykonawcą, zostaw ...
Skuteczne naprawy usterek elektrycznych, aby takie były, muszą być przeprowadzane przez świetnie przygotowanych techników, gotowych stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w naprawach elektrycznych, jesteś w dobrym ...
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z czystym sumieniem muszę stwierdzić, że to pogotowie elektryczne jest godne zaufania. Elektrycy byli punktualni oraz solidni - na wezwanie przybyli jeszcze tego samego dnia, a z awarią poradzili sobie bardzo szybko. Ich usługi poleciła mi znajoma, u której wykonywali instalacje od podstaw. Ja również ich polecam!"
Biskupice
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Zakład Elektryczny Artel Artur Ratajczyk
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Nie wiesz, gdzie znaleźć rzetelnych, posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie elektryków? Postaw na tę firmę i zapomnij o skomplikowanych awariach instalacji elektrycznej. Szeroki zakres umiejętności, bogata praktyka zawodowa oraz zaangażowanie ...
Firma specjalizuje się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych i elektrycznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, fachowcy nie boją się żadnych ...
Usługi Elektryczne GSI Adam Cop
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Nie ma nic gorszego jak problem z prądem, którego nie można samemu rozwiązać. Długo szukałem, lecz w końcu znalazłem tego rzetelnego elektryka. Pan z uśmiechem na twarzy wymienił rozdzielnię. Współpraca przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Widać, że to specjalista przez duże S, który rzeczowo podchodzi do każdego problemu i nie naciąga klienta na zbędne wydatki. Poleciłem go również najbliższym, którzy mieli podobny problem."
Helenka
Serwis Elektryczny Consulting Kamil Jakubiak
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zadania takie jak montaż instalacji elektrycznej czy też okresowe przeglądy instalacji od zawsze powierzam temu elektrykowi z uprawnieniami. Polecili mi go znajomi. To bardzo dobry fachowiec, który wszelkie problemy z prądem rozwiązuje szybko, fachowo i solidnie, a co najważniejsze - niedrogo."
Maciejów
Wybrane zlecenia

2021-08-09 Gliwice
Urządzam się w nowo wynajętym mieszkaniu w Łanach Wielkich 44-153 pod Gliwicami. Potrzebuje fachowca do podłączenia pralki, zmywarki, zlewu kuchennego oraz lodówki.

2021-07-13 Zabrze
Witam, remontuje mieszkanie i potrzebuję elektryka do zrobienia nowych gniazdek, gniazda do podłączenia płyty indukcyjnej, wymiany włączników ,„przeglądu ogólnego instalacji” Jaki jest termin i koszt takiej usługi?

Szybko poszukuje elektryka 24h

2021-02-18 Maciejów, Zabrze
Rano w pośpiechu robiłam w tosterze kanapki i wtedy wyrzuciło mi korki. Odłączyłam urządzenie z gniazdka i jeszcze raz spróbowałam. Niestety nie moge zrobić sobie tych ciepłych kanapek bo za każdym razem wywala korki. Wiem, że takie problemy rozwiązujecie w kilka chwil. Dlatego proszę o pomoc w rozwiązaniu tego przypadku.

Na jutro szukam elektryka

2021-02-05 Zabrze, Bytomska
Mam zwarcie w każdym gniazdku, które dotykam. A tak poważniej to mieszkam w domku z drewna i niestety zaczął się u mnie problem z iskrami przy wkładaniu wtyczki do kontaktu. Muszę to mieć natychmiast naprawione, bo może dojść poważnej sytuacji. Dziś zauważyłam, że coś zaczyna się robić w tych gniazdach.

Jaki czas wykonuje się podłączenia elektryczne?

2021-01-24 Makoszowy, Okrężna
Żona mnie wyrzuci z domu! Wwierciłem się w kabel i został uszkodzony przewód. Oczywiście od razu zrobiło się spięcie, ale dziwne bo wszystko działa bez zarzutu. Jak szybko naprawić ten kabel?

Jaki jest czas oczekiwania na pogotowie elektryczne?

2021-01-10 Mikulczyce, Zabrze, Mickiewicza
Proszę o pilną pomoc. Nie mam czasu, a na cito szukam fachowca od elektryki - konkretnie od uszkodzonych przewodów. Sąsiad chciał zrobić dobrze, a wyszło odwrotnie. Przy wierceniu otworu na wysokości puszki, dostał się do kabla. Prąd się wyłączył, po włączeniu bezpieczników wszystko działa, ale kablel jest uszkodzony. W jaki mądry sposób można to naprawić?

Ile kosztuje serwis elektryczny

2021-01-09 Sikorskiego, Zabrze
Proszę o pomoc. Mam nową zmywarkę firmy Beko i chciałam ją wypróbować na najdłuższym programie. Wtedy po kilku minutach od włączenia programu wybija mi korki. Jak wyłączyłam urządzenie do naczyń to wszystko wróciło do normy. Czy coś zostało źle podłączone? Gdzie szukać problemu? Może Państwo mogliby mi pomóc w tej sprawie?

Pilnie potrzrbuję podłączenia elektrycznego

2020-12-14 Zabrze, Handlowa, Grzybowice
Wywala korki w mojej kawalerce. Jakiś miesiąc temu robiłem pranie i akurat wtedy wyłączyli prąd. Jak włączyli niby pranie robiło się dalej, ale od tego momentu zaczęły się problemy z wywalaniem bezpieczników. Prosze o informację, czy to pralka jest problemem?

Szukam fachowca elektryka dostepnego 24h

2020-11-26 Zabrze, Helenka, PCK
Poszukuje elektryka, który mógłby dziś przyjechać i pomóc mi z elektryką. Od kilku dni przy włączeniu czajnika do wody czuję zapach przepalonych przewodów. Boję się, że może dojść do pożaru. Proszę o pilny kontakt.

Jaka jest cena pogotowia elektrycznego?

2020-07-16 Zabrze, Kończyce, Mała
Mam pytanie dot. budowy nowego domu. Czy opłaca się dodać instalację odgromową? Po przeczytaniu opinii dalej nie wiemy czy to dobry pomysł. Dlatego postanowiłam się do Państwa zgłosić i poradzić fachowców. Mogliby Państwo skontaktować w tej sprawie? Będę bardzo wdzięczna.

Dzielnice Zabrza, w których możesz zamówić elektryka

 1. Helenka
 2. Grzybowice
 3. Rokitnica
 4. Mikulczyce
 5. os. Młodego Górnika
 6. Biskupice
 7. Północ
 8. os. T. Kotarbińskiego
 9. Centrum Północ
 10. Centrum Południe
 11. Makoszowy
 12. Zandka
 13. Maciejów
 14. Kończyce
 15. os. Mikołaja Kopernika
 16. Guido
 17. Południe
 18. Pawłów

Usunięcie awarii elektrycznych warto powierzyć kompetentnymodpowiedzialnym specjalistom, którzy doskonale znają się na swojej pracy i są dyspozycyjni. Terminowych i skutecznych wykonawców z Zabrza, których usługi elektryczne nie wpłyną znacząco na domowy budżet z pewnością znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl. Swoje usługi oferują tutaj wyłącznie godni zaufania fachowcy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i stosowne umiejętności.

Podczas niespodziewanych awarii elektrycznych najważniejszy jest czas. Nie zawsze jednak tzw. „złota rączka”, która zostanie przez nas wezwana na pomoc, może poradzić sobie z każdym wezwaniem. Tylko elektryk z uprawnieniami daje nam gwarancję profesjonalnego, a co za tym idzie, skutecznego zażegnania powstałych usterek. Wytrwała praca nad swoimi umiejętnościami, gromadzone przez lata doświadczenie oraz rzeczowe podejście do każdego zagadnienia, to cechy charakterystyczne specjalistów, których znajdziesz na Naprawek.pl. Są wśród nich profesjonaliści, przed którymi żadne przyłącze elektrycznie nie ma tajemnic. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja instalacja elektryczna działała sprawnie przez długie lata, skontaktuj się z odpowiedzialnymi fachowcami dostępnymi na stronie Naprawek.pl. Bezpośrednio z nimi ustalisz najdogodniejszy dla siebie termin, a także cenę za usunięcie usterki. Poza tym zyskasz pewność, że pomiary elektryczne lub inne czynności przez nich przeprowadzone będą wykonane solidnie oraz z ogromną dbałością o każdy szczegół.

Nie ważne czy masz problem elektryczny w Grzybowicach, Helence, lub jakiejkolwiek innej dzielnicy Zabrza. Do każdej z nich dotrą współpracujący z nami profesjonaliści. Zabrze to bardzo interesujące miejsce, zazwyczaj się ono kojarzy z ciężkim górniczym przemysłem, którego ślady widać w Zabrzu na każdym kroku. Warte obejrzenia jest choćby bardzo ciekawe Muzeum Górnictwa Węglowego. Jednak nie tylko podziemia i kopalniane szyby są tu warte zobaczenia. Podczas spaceru po Zabrzu warto też zwrócić uwagę na umiejętnie wkomponowaną w miejską strukturę architekturę. Jednym z ciekawych przykładów może być tutaj kościół św. Wawrzyńca. Historia samej parafii jest bardzo bogata i sięga czasów średniowiecza. Obecny kościół wzniesiony w stylu neogotyckim pod koniec XIX wieku również nie jedno przeszedł. Jako ciekawostkę można wspomnieć, iż został on uszkodzony przez… tornado, które przetoczyło się przez miasto w lipcu 1928 roku. Wtedy jedna z bocznych wież została złamana przez niszczycielskie siły natury i przebiła dach. Obecnie po wielu architektonicznych perturbacjach, remontach oraz przebudowach, możemy podziwiać okazałe wnętrze kościoła wraz z jego pięknie się prezentującymi organami. Na pewno warto poświęcić chwilę na zwiedzenie tego miejsca.

Podobnie jak warto poświęcić choćby chwilę swego cennego czasu na zapoznanie się z opiniami na temat współpracujących z Naprawek.pl specjalistów. Powstały one na zasadzie telefonicznego badania satysfakcji ze świadczonych prac, dokonywanego na grupie losowo wybranych klientów. Dlatego usługi elektryczne polecane przez nasz serwis stoją na tak wysokim poziomie. Skorzystaj już teraz, z działania szybkiego i skutecznego, przekonaj się, z czym wiąże się pogotowie elektryczne oferowane przez elektryków najwyższej klasy. Takie specjalizacje jak elektryk samochodowy nie są niestety dostępne przez Naprawek.pl, jednak inne czynności elektryczne w Twoim domu przeprowadzone zostaną z zachowaniem najwyższych możliwych standardów.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502