Serwis i Naprawa Okien Zabrze

Dbając o szeroki zakres naszych usług, Śląski Serwis Dariusz Pluta, stawia, przede wszystkim, na ponadprzeciętną jakość i zaangażowanie. Od początku naszej działalności, 2017 r, postawiliśmy sobie za cel bycie w ścisłej czołówce lokalnych firm, zajmujących ... Sprawdź więcej

F.H.U. Arkas Arkadiusz Szulc

ocena: 4.8 Pokaż opinie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Często wybierany! 100% sprawdzony serwis 4 lata współpracy 8 lat doświadczenia
Główną siłą naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy, którzy swoim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem przyczyniają się do umacniania marki serwisu okien Arkas. Zakres naszych usług obejmuje zarówno renowację okien oraz ich uszczelnienia Sprawdź więcej

Naprawa i Serwis Okien Viking Plus

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
3 lata doświadczenia
Konieczna będzie niezwłoczna naprawa okien? Zgłoś się do nas – świetnie wykwalifikowanych specjalistów. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie najbardziej skomplikowanych działań naprawczych. Czekamy na kontakt z Twojej strony! Sprawdź więcej
Skuteczna naprawa i szeroko pojęty serwis okien wymagają profesjonalnego podejścia. Prawidłowe funkcjonowanie okien jest niezwykle ważne dla każdego mieszkania, czy też biura. Aby, z powodzeniem, w dalszym ciągu umacniać naszą markę, do każdej naprawy okien Sprawdź więcej
Zastanawiasz się, jak w prosty i niedrogi sposób ocieplić mieszkanie, zabezpieczyć je przed włamaniem lub poprawić jego estetykę? Kompleksowe rozwiązania dostosowane do Twoich oczekiwań dostarczy Ci serwis „Okno-Poland” z Zabrza. Systematyczna wymiana Sprawdź więcej
Od dłuższego czasu szukasz rzetelnej firmy, która zajmie się naprawą twoich okien? Postaw na profesjonalistów! KM Serwis to firma z ogromnym doświadczeniem, która z powodzeniem realizuje usługi, uszczęśliwiając nawet najbardziej wymagających ... Sprawdź więcej
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

Ceny

Nazwa usługi cena od
Naprawa drzwi balkonowych 22 zł
Naprawa okien pcv 22 zł
Naprawa okien drewnianych 29 zł
Regulacja okien 29 zł
Uszczelnianie okien 29 zł
Naprawa okien aluminiowych 37 zł
Naprawa okien dachowych 37 zł
Renowacja okien 37 zł
Wymiana szyb 51 zł
Montaż nawiewników okiennych 73 zł
Przedstawiony cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej. Zestawienie niniejszych kosztów powstało na podstawie analizy minimalnych cen danych usług na określonym obszarze, przeprowadzonej przez operatora serwisu we wrześniu 2020 r.

Dzielnice Zabrza, w których możesz zamówić naprawę okien

 1. Helenka
 2. Grzybowice
 3. Rokitnica
 4. Mikulczyce
 5. os. Młodego Górnika
 6. Biskupice
 7. Północ
 8. os. T. Kotarbińskiego
 9. Centrum Północ
 10. Centrum Południe
 11. Makoszowy
 12. Zandka
 13. Maciejów
 14. Kończyce
 15. os. Mikołaja Kopernika
 16. Guido
 17. Południe
 18. Pawłów

Kiedy jakiejkolwiek awarii ulegną Twoje okna PCV, okna drewniane albo rolety, musisz zadać sobie jedno podstawowe pytanie: Czy chcesz, aby usterka została usunięta trwale i profesjonalnie? Zakładamy, że będzie Ci zależało na jak najsprawniejszej reakcji i że jesteś odpowiedzialną osobą, która jak najszybciej zechce zadbać o komfort swój oraz pozostałych domowników. Dlatego na Twą twierdzącą odpowiedź jako Naprawek.pl posiadamy najlepsze na rynku usług rozwiązanie. Będzie nim umożliwienie Ci kontaktu z najwyższej klasy specjalistami operującymi na terenie Zabrza. Zadbaj o swoje interesy i już teraz skorzystaj z możliwości indywidualnego ustalenia terminu bezpośrednio z odpowiedzialnym za Twój rejon specjalistą. W ten sposób ustalisz też cennik za wykonanie określonej usługi. Nie musisz się już obawiać, że naprawa drzwi balkonowych lub wymiana szyb stanie się dla Ciebie długo trwającym koszmarem. Świetnie znający topografię Twego miasta technik, specjalnie dla Ciebie znajdzie jak najdogodniejsze i jak najszybsze rozwiązanie Twych wszystkich kłopotów z oknami. Rokitnica, Helenka, Zandka oraz inne dzielnice Zabrza są zawsze w zasięgu działań współpracujących z nami profesjonalistów.

Zabrze jest miastem coraz bardziej interesującym pod kątem turystycznym, jest to pewnego rodzaju ciekawostka, ponieważ do tej pory kojarzone było raczej z ciężkim węglowym przemysłem. Pozostawił on jednak w Zabrzu swoje unikatowe, nawet w skali światowej, ślady. Jednymi z nich z pewnością mogą być zabytkowe stalowe domy. Pochodzące z początku lat dwudziestych XX wieku konstrukcje miały być odpowiedzią na potrzeby mieszkaniowe rosnącej liczby robotników w tamtym rejonie. Stawianie domów ze stalowej konstrukcji wymyślono w hucie Donnersmarcka, podobno jeden taki budynek mógł powstawać w niecały miesiąc. Nie jest jednak prawdą, że mieszkania składały się tylko i wyłącznie z metalu, wewnętrzne części ścian nośnych oraz działowych są murowane. Obecnie znajduje się pięć takich domów w dzielnicy Rokitnica i wszystkie są zamieszkałe. Oczywiście wymagają one nieco większego nakładu prac konserwatorskich, jednak cały czas są zdatne do zamieszkania i jeszcze długie lata będą pełniły tę funkcję.

Zapewne i w takich miejscach dochodzi do usterek związanych z oknami. W utrzymaniu ich jak najdłuższej oraz jak najlepszej funkcjonalności mogą pomóc takie działania jak uszczelnianie okien albo systematyczna regulacja okien. Warto pomyśleć o tych czynnościach, których okresowe stosowanie polecają wszyscy producenci okien. Nierzadko można w ten sposób uniknąć zwiększonych wydatków na skomplikowane naprawy, które i tak mogą zakończyć się koniecznością zakupu i wstawienia nowych okien. Nie musisz brać tych spraw w swoje ręce, najwyższej klasy specjaliści zrobią to za Ciebie. Daj im szansę, korzystając z Naprawek.pl.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Wybrane zlecenia naprawy
Fachowiec od okna uchylnego
2021-02-15 Mikulczyce, Zabrze, Tarnopolska
Wczoraj moje okno zostało bardzo skrzywdzone przez jakiegoś dużego ptaka. Ja usłyszałam tylko ogromny huk, a zwierzę szybko się pozbierało i w popłochu odleciało. Szkoda tylko, że moja szyba została wybita. Z tym problemem też się tutaj kieruję. Kiedy najpilniej mogłabym liczyć na wymianę szyby przez Waszą firmę?
Naprawa okien plastikowych w pobliżu
2021-02-06 Zabrze, Paderewskiego, Kończyce
Potrzebuję szpeca od okien w okolicy mojego domu. Mam dość brzydko wyglądające i nie do końca sprawne okucia, które wymagają naprawy oraz konserwacji. Chciałabym przywrócić im dawną sprawność i piękny wygląd, bo teraz straszą. Kiedy mogę umówić się na wizytę z jakimś Panem serwisantem z waszej firmy?
Jaki koszt serwisu okna PCV?
2020-11-30 Zabrze
Niestety, ale moje niesforne okno plastikowe od wczoraj nie chce się zamknąć. Zimno na dworze, dlatego potrzebna jest mi bardzo szybka reakcja, któregoś z Pańskich serwisantów. Nie wiem czy to kwestia klamki, czy nieszczelności,a może uszkodzonego okucia. Nie mniej jednak proszę o błyskawiczną pomoc.
Uszkodzone drzwi tarasowe
2020-11-09 Zabrze, Ofiar Katynia
Wczoraj niestety syn sąsiada wybił mi wkład szybowy w oknie balkonowym. To dla mnie duże utrudnienie ponieważ mam małe dziecko, a w moim mieszkaniu obecnie jest bardzo niska temperatura. Pilnie potrzebuję nająć kogoś do wymiany szyby. Jaka jest orientacyjna cena za tę usługę przymując, że mam okno standardowych wymiarów?
Ile kosztuje serwis okna plastikowego?
2020-10-07 Zabrze, Grunwaldzka, Kotarbińskiego
Witam bardzo serdecznie. Czy jesteście Państwo w stanie wykonać dla mnie usługę renowacji oraz naprawy okuć moich dziesiecioletnuch drewnianych okien w salonie oraz przedpokoju? Bez wątpienia przydałby im się przegląd oraz powiew świeżości. W jakiej cenie byłoby to możliwe za pośrednictwem Waszej firmy?
Potrzebuję serwisu okna dachowego Fakro
2020-09-24 Makoszowy, Zabrze
Mam niesprawne okno aluminiowe na małym poddaszu. Jest już dość leciwe i niezbyt znanej marki. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem czy będzie się kwalifikowało do naprawy, czy będzie trzeba wywieść je na złomowisko. Dlatego też chętnie zasięgnęłabym opinii fachowca, który zna się na rzeczy i będzie mógł albo naprawić klamkę, która odpadła, albo powiedzieć co mam z tym dalej począć. Proszę o informację w sprawię diagnozy.
Ile wyniesie diagnoza okna aluminiowego?
2020-09-12 Zabrze, Drzymały
Witam bardzo serdecznie. Chciałabym skorzystać z usług Waszej firmy w ramach diagnozy oraz ewentualnej naprawy okna znanej marki. Ma ono około osiem lat i jest w całkiem dobrym stanie. Tylko wczoraj jakby się zablokowało. Nie mogę go otworzyć. Nie jest to dla mnie bardzo pilny problem, ale chciałabym się umówić na wizytę fachowca w najbliższym czasie. Ile orientacyjnie będzie to kosztowało?
Ile kosztuje naprawa drzwi balkonowych?
2020-08-25 Wolności, Poremba
Dzień dobry. Pilnie poszukuje doświadczonego i znającego się na rzeczy fachowca od okien. Moje są dość znanej na rynku i cieszącej się dobrą opinią marki. Potrzebuje przeglądu okien w całym domu przed zimą, tak by spać spokojnie, bez strachu, że coś zacznie szwankować. Interesuje mnie także naprawa balkonu, ponieważ klamka kręci się dookoła. Posiadam 6 zwykłych, 4 dachowe oraz jedno niesprawne okno PCV. Ile to może wynieść?

Zobacz również inne usługi w mieście Zabrze

732 080 502